Skocz do zawartości
dszyszko

III Zlot Passatów - Spała 2008 - ekipa z 3City

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Mariusz, Co do miejsca to spoko ja mam wolne miejsca, jade z mlodym, wiec mozesz sie zabrac ze mna, a co do kolizji to wspolczuje, oby szybko ci go zrobili, ale jak poduchy ci wywalily to niezle bylo, caly jestes tak w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem cały, jedynie maly siniak na prawym kolanie i zaraz po strzale poduszek dzwonienie w uszach ... Dzięki wielkie ze bede mogl sie z Karolcia z Tobą zabrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje kolizji. Sam mialem dzwona w styczniu i wiem że to nic przyjemnego. Szkoda autka:( Ważne że jesteś cały:) A tak apropo to w środe widziałem cie jak leciałeś do Gdynii passkiem ok 22-23. Co to transportu do Spały rownież mam dwa wolne miejsca. Ale chyba nie przebiję oferty Daniela, w końcu mam tylko B4:) Pozdrawiam i życze szybkiej i profesjonalnej naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

szanowni koledzy jaka trasa udaja sie do spaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szanowni koledzy jaka trasa udaja sie do spaly?

 

No właśnie, bo jak dobrze pamiętam to byly dwie opcje :D ( To tak dla wiadomości jak bym się zgubił :D )

 

I jeszcze małe pytanko:

Jak z osowej dojechac na przejazdowo (makro)?

Jeszcze nie sprawdziałem czy nawi ma tą miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak jedziecie/jedziemy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, sorki za mala nieobecnosc, ale nawal pracy i innych spraw zdeko mnie opoznil w sprawach wyjazdu :) i w ogole spraw forumowych. Czy moge potwierdzic godzine i miejsce spotkania, tzn godz. 9.00 pod "Makro" w Przejazdowie, około godz. 9.30 wyjazd "7" do Spały. Czy cos sie moze zmienilo, bo w zasadzie juz po jutrze wyjazd?! Oczywiscie dla potwierdzenia Marios, tak jak gadalismy, jedziecie ze mna?, ale zgadamy sie telefonicznie jeszcze

 

Aha i jeszcze jedno, podaje moj numer telefonu 608 080 113, kto go jeszcze nie ma, dobrze by bylo zeby reszta sie jakos wymienila, zebysmy nie mieli pozniej problemow z szukanie lub czekaniem i bez kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy cos sie moze zmienilo, bo w zasadzie juz po jutrze wyjazd?!

 

wszystko jest tak jak zostało ustalone czyli 9:00 pod Makro, no może trochę wcześniej po jakieś zakupy jak ktoś potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyjazd "7" do Spały.

Macie zamiar lecieć 7-ką do samej Wa-wy?

W razie zapchanej 7-ki macie dwa skróty: w Płońsku na Wyszogród, Sochaczew, Skierniewice, Rawa Maz., Spała

lub w Modlinie na Grodzisk Maz, Radziejowice, Rawa Maz., Spała.

Może w kilometrach niema dużej różnicy ale potrafi być spora różnica w czasie.

Ja osobiście stosuję zawsze ten pierwszy skrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebek :ok: dzięki za info, w razie konieczności na pewno skorzystamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności