Skocz do zawartości
Gość Ghater

Liczniki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ghater

Witam

Mam moze dziwne pytanie ale....

Czy licznik z passata B5 pasuje do przepieknej B3?

Chodzi mi o wymiary czy po wyjeciu starego licznika ten z B5 bedzie pasowal bez pomocy szlifierki i innych podobnych narzedzi?

Ponadto jak juz go ewentulanie wsadze w deske rozdzielcza w taki badz inny sposob to.... czy jest mozliwe sprawienie by dzialal???????

Mam znajomego elektronika zlata raczke ktora po paru browarach czyni cuda....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość carrtman

sprawdziles post b5 w b3 albo cos w tym styl tam to zagadnienie bylo ( jak sobie czytalem z nudow ) poruszone ale czy z odp. to nie wiem (nie doczytalem ;( ) pozdr. jaka masz bryke ,silnik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghater

Witam

"Zegary z b5...." sprawdzilem ale to jest odnosnie golfa.

Patrzylem na zdjecia zegarow z b5 i chyba bez palnika i szlifierki sie nie obejdzie.

Tylko jak wyglada kwestja samego podlaczenia licznika z b5 do instalacji w b3???

Jest to mozliwe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowal

Zadam tylko jedno pytanie: PO CO? nie lepiej zbierac na B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość longines

Nie pasują ani elektrycznie, ani gabarytami. Pasują natomiast idealnie liczniki z B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
Pasują natomiast idealnie liczniki z B4.

 

...ktore sie niczym nie roznia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość longines
Pasują natomiast idealnie liczniki z B4.

 

...ktore sie niczym nie roznia ;)

 

Oj różnią się, róznią :-) Głownie kosztem potencjalnej naprawy, ale takze serwami liczników, dodatkowym wyświetlaczem (zliczanie przebyetj drogi, spalania i takich tam duperszmitów...)

 

Ale w sumie to masz rację, szkoda zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghater

Aha

Tak tylko sie pytam...

A co do licznikow w b3 to czy do diesla sa liczniki z komputerem (MFA chyba...) czy to bylo tylko w benzynie??

I takie pytanie trozq odbiegajace od licznikow jak wyglada sprawa czesci np lapy tylnie elementy wnetrza itp pasuja z b4 do b3?? Mam okazje kupic pare ocalalych rzeczy z b4 ktora spotkala na swej drodze drzewo i zaparkowala na betonowym płocie, tylko czy jest sens bo czy pasuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z forum!

Mam passata B4 1,8 z 95 z licznikiem manualnym i dostalem w prezencie licznik od 2,0 wraz przelacznikiem mfa oraz wiazkami.

Chcialbym dokonac zamiany ale z wiazki przewodow licznika pozostaje mi do podlaczenia jedna pojedyncza wtyczka z fioletowo bialym przewodem.Czy po za wymiana licznika i zamiana wiazki cos jeszcze bym potrzebowal?

Prosilbym o wsparcie ewentualnie jakis schemat jesli jest to mozliwe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności