Skocz do zawartości
Gość ad02

zestaw głośnomówiący do nokia 6310i przez bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swoim Pasku mam BT pod Nokię 3109 i 3110 ale to takie okrojone z funkcji "kaszany". Idealnie w ten uchwyt pasuje mi Nokia 6120, rozmiarowo bo niestety dings od ładowania nie pasuje. Ale całość wygląda "jak stąd". 6120 działa idealnie z tym zestawem, nie ma szumów, trzasków itp. Ogólnie miodzio

Jeżeli masz uchwyt do N3110 to będzie z nim działał prawie każdy telefon z BT, ponieważ ten uchwyt umożliwia połączenie(sparowanie ) telefonu z zestawem bez potrzeby wkładania telefonu w uchwyt. Jest tylko jeden warunek ze uchwyt musi być zamknięty tzn.zatrzasnięty suwak. A nokia 6120 pasuje rozmiarowo bo uchwyt do tego telefonu jest bardzo podobny ale wtyczka Jack od ładowarki jest po drugiej stronie niż w Nokii 3110.

Witam czytam wasze odpowiedzi na temat sparowania telefonu ale w moim passacie nic się nie dzieje przytrzymuje przyciski tak jak każą w instrukcji i nic telefon Nokia 6021 po włożeniu w oryginalny uchwyt w podłokietniku nie łączy się i nic nie działa. Proszę kogoś o pomoc może winne jest coś inne.:(

Czy aby na pewno masz uchwyt który działa przez BT? Akurat do tego modelu telefonu były z BT i bez BT.Zobacz jakie masz oznaczenia na uchwycie.

Możesz pomóc próbowałem spiknąć k800i z zestawem ale niestety tel. znajduje zestaw lecz nie podłącza sie do niego. natomiast wyszukanie telefonu z komputera samochodu nice jest możliwe. Pytanko: czy są może dostępne adaptery do SE. u mnie jest fabrycznie zamontowany do n6020/ n6021.

Z uchwytem do N6020/6021 nie sparujesz SE bo ten uchwyt nie działa przez BT. Do K800i jest uchwyt o symbolu 3C0.051.435.AB i jest to uchwyt konkretnie pod ten model telefonu.

Witam. Jak podłaczyć telefon do zestawu głośnomówiącego ale nie bluetooth tylko zwykłego. Może można kupić jakieś przjeściówki i podłączyć nokie 6080

To zdjęcie:

Do tego telefonu nie ma uchwytu zwykłego a ten telefon chyba nie ma Bluetootha.

Edytowane przez zakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlos901
Napisał pawlos901

Witam. Jak podłaczyć telefon do zestawu głośnomówiącego ale nie bluetooth tylko zwykłego. Może można kupić jakieś przjeściówki i podłączyć nokie 6080

To zdjęcie:

 

Do tego telefonu nie ma uchwytu zwykłego a ten telefon chyba nie ma Bluetootha.

 

Wiem, że ten telefon nie ma bluetooth i chyba nie zrozumiałeś mojego pytania. Pytałem sie o to czy można ten telefon podłaczyć do zestawu głośnomówiącego, ale nie bluetooth tylko zwykłego bez bluetooth, czyli nie szukam uchwytu do tego telefonu tylko chciałbym podłaczyć ten telefon do zestawu już znajdyjącego sie w passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek u siebie mam zestaw UHV -Low (3C0 035 729 E). Chciałem zastąpić uchwyt pod 3100 / 3200 uchwytem BT, który mogę tanio kupić, pod Nokię 3109c/3110c (3c0 051 435 AP). Chce odpalić Bluetooth i podłączyć z inną Nokią 6210 bez wkładania telefonu.

Nie rozumiem informacji, którą napisałeś, że warunkiem jest, że "uchwyt musi być zamknięty tzn.zatrzasnięty suwak". ?

Napisałbyś proszę o co dokładnie Ci chodziło,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności