Skocz do zawartości
Gość alekgora

Jednoczesnie CD i nawigacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alekgora

Czy jest mozliwe jednoczesne sluchanie CD (zalozmy ze mam podlaczona zmieniarke lub urzadzenie imitujace zmieniarke) oraz uzywanie nawigacji w MCD?

 

i drugie pytanie jesli mam kilka map i zostana one wrzucone na osobny cd i umieszczone w zmieniarce (lub w odpowiednie foldery w urzadzeniu imitujacym zmieniarke) to szybko mozna przelaczyc miedzy nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest mozliwe jednoczesne sluchanie CD (zalozmy ze mam podlaczona zmieniarke lub urzadzenie imitujace zmieniarke) oraz uzywanie nawigacji w MCD?

 

Jest taka możliwość.

 

i drugie pytanie jesli mam kilka map i zostana one wrzucone na osobny cd i umieszczone w zmieniarce (lub w odpowiednie foldery w urzadzeniu imitujacym zmieniarke) to szybko mozna przelaczyc miedzy nimi?

 

Nie ma takiej możliwości.

Po pierwsze-sztuką jest przegrać samą mapę a co dopiero kilka na jednym krążku lub w folderze .

Po drugie-zmieniarka CD nie czyta płyt z mapami tylko CD Audio.

Po trzecie-jeżeli korzystasz z navi MCD lub MFD mapa musi być umieszczona w napędzie w navigacji.

 

PS:Najpierw :eek: później się uśmiałem z tego drugiego pytania i jak już mi przeszło dopiero odpowiedziałem na ten post. Bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alekgora

gbels dzieki za info , z tym ze co do pierwszego pytania (chociaz wiaze sie z twoja odpowiedzia do drugiego ) rozumiem ze w tym wypadku plyta nawigacyjna musi byc w mcd natomiast wszelkie audio/mp3 czy inne ustrojstwa musza byc jako zmieniarka.

Chodzi mi o taka rzecz ze w tej chwili uzywam transmittera fm polaczonego z telefonem, ale wiadomo traci sie na jakosci poza tym co jakis czas zdarza mi sie ze mcd zaczyna mi szukac tmc nie wiem od czego to zalezy ze raz sie wlacza raz nie poza tym czasem pokryje sie sygnal z transmittera z sygnalem stacji w czasie jazdy poza moja okolice, a chcialbym uzywac instalacji glosnikow w samochodzie jako zestawu glosnowiacego (oczywiscie mikrofon z telefonu ) no i muza np. z mp3 w telefonie

Co do kilku map na jednym cd to wiem ze to nie da sie (maly blad stylistyczny) chodzilo mi o kazda mapa na osobnym cd i wszystkie cd wrzucone do zmieniarki,lub w foldery jak w tej aukcji http://cgi.ebay.de/MP3-Xcarlink-for-VW-Passat-Golf-SEAT-GAMMA-BETA-MCD-MFD_W0QQitemZ130219850695QQihZ003QQcategoryZ3293QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em122 w kazdym razie dzieki za info

p.s.:acute:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gbels dzieki za info , z tym ze co do pierwszego pytania (chociaz wiaze sie z twoja odpowiedzia do drugiego ) rozumiem ze w tym wypadku plyta nawigacyjna musi byc w mcd natomiast wszelkie audio/mp3 czy inne ustrojstwa musza byc jako zmieniarka.

 

Dokładnie, tak jak piszesz.

 

poza tym czasem pokryje sie sygnal z transmittera z sygnalem stacji w czasie jazdy poza moja okolice, a chcialbym uzywac instalacji glosnikow w samochodzie jako zestawu glosnowiacego

 

To tylko z oryginalnym zestawem Nokia dla VW.

 

Co do kilku map na jednym cd to wiem ze to nie da sie (maly blad stylistyczny) chodzilo mi o kazda mapa na osobnym cd i wszystkie cd wrzucone do zmieniarki,lub w foldery jak w tej aukcji http://cgi.ebay.de/MP3-Xcarlink-for-VW-Passat-Golf-SEAT-GAMMA-BETA-MCD-MFD_W0QQitemZ130219850695QQihZ003QQcategoryZ3293QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em122 w kazdym razie dzieki za info

p.s.:acute:

 

Do tego użądzenia to tylko pliki Mp3.

 

poza tym co jakis czas zdarza mi sie ze mcd zaczyna mi szukac tmc nie wiem od czego to zalezy ze raz sie wlacza raz nie

 

U nas w kraju nie działa. W niemcowni jak najbardziej.

TSM.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alekgora
Dokładnie, tak jak piszesz.

 

 

 

To tylko z oryginalnym zestawem Nokia dla VW.

 

nie no z tym oryginalnym to chyba niekoniecznie bo jesli podlaczyc tego xcarlinka (z aukcji) to tam jest wejscie na jacka czyli wpinam w telefon jacka, z drugiej strony kabel z jackiem i powinno hulac jako w telefonie ustawic "zestaw sluchawkowy" lub "sluchawki" mikrofon wtedy z telefonu, a mam nadzieje ze xcarlink to rozpozna/przetworzy to jako np plytka cd dla MCD wtedy powinno zadzialac

 

Do tego użądzenia to tylko pliki Mp3.

 

U nas w kraju nie działa. W niemcowni jak najbardziej.

 

apropos to da sie wylaczyc TMC czy ono jest/bedzie zawsze wlaczone?, troche mnie wnerwia to przelaczanie, ostatnio musialem podczas rozmowy telefonicznej trzymac przycisk z zaprogramowana czestotliwoscia. Raczej stacje jak programowalem to wstawialem w fm1 i fm2 a nie w tmc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no z tym oryginalnym to chyba niekoniecznie bo jesli podlaczyc tego xcarlinka (z aukcji) to tam jest wejscie na jacka czyli wpinam w telefon jacka, z drugiej strony kabel z jackiem i powinno hulac jako w telefonie ustawic "zestaw sluchawkowy" lub "sluchawki" mikrofon wtedy z telefonu, a mam nadzieje ze xcarlink to rozpozna/przetworzy to jako np plytka cd dla MCD wtedy powinno zadzialac

 

Tak tam masz jeszcze wejście jack do dodatkowego źródła, ale nie jestem pewien czy Ci się nie będzie sprzęgał dzwięk . Nigdy tak nie podłańczałem dlatego nie ręcze że to będzie działać.

 

apropos to da sie wylaczyc TMC czy ono jest/bedzie zawsze wlaczone?, troche mnie wnerwia to przelaczanie, ostatnio musialem podczas rozmowy telefonicznej trzymac przycisk z zaprogramowana czestotliwoscia. Raczej stacje jak programowalem to wstawialem w fm1 i fm2 a nie w tmc

 

Nie mam pojęcia, ja mam MFD i mi nic się nie przełącza. W instrukcji piszą że trzeba przełączyć z TCM na FM . Może przytrzymaj dłużej przycisk FM . Próbuj albo niech się ktoś wypowie co ma MCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam radio mcd navi, nie czyta wogóle żadnych płyt cd, nawet tych digital audio. kupiłem więc zmieniarkę z w komplecie od kumpla który tez jeździ paskiem(komplet oryginalny). po podłączeniu do radia zmieniarka słychac ze żyje ale odtwarza płyt. wogóle nie nic się nie wyświetla w radiu. czytałem w instrukcji obsługi że trzeba przytrzymać przycisk CD i przełączy na zmieniarkę. Niestety nie działą. Proszę pomóżcie bo słuchająć radia dłużej nie wyrobię:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadam radio mcd navi, nie czyta wogóle żadnych płyt cd
a nie przypadkiem MFD ?? bo jak MFD to ona tylko czyta płyta ale z mapami zwykłych nie czyta

 

 

czytałem w instrukcji obsługi że trzeba przytrzymać przycisk CD i przełączy na zmieniarkę
jeśli masz MFD to przyciskasz[ATTACH=CONFIG]66544[/ATTACH] przycisk zaznaczony strzałka i wybierasz CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak być, że radio trzeba przekodować, by widziało zmieniarkę.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co musze iść gzieś do serwisu, czy samemu to można zrobić?rozmawiałem z takim gościem co ma pojęcie - powiedział że to może być wina przewodu (jakieś piny trzeba poprzekładać)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAG COM i sprawdzic. Moze byc wina przewodu tez, i zasilania. Dlatego najlepiej takie cos sprawdzic na stole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VAG COM i sprawdzic. Moze byc wina przewodu tez, i zasilania. Dlatego najlepiej takie cos sprawdzic na stole.

 

 

 

 

 

dzięki , za pomoc wszystkim :) pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności