Skocz do zawartości
Gość carrtman

silnik 1.9td

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szerszeniak

jak jest przegrzany to nie dziwne ze ciągle coś niestety nic juz z iego nie będzie przed kuonem TDI zapoznaj sie z wszystkimi kosztami bo silnik to nie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość carrtman

szerszeniak,

 

własnie powiedział mi mechanik że najlepiej to b4 trafić z tylem rozwalonym i wyciągac wszystko co potrzebne wsumie już dziś wujas ma dzwonic i się pytac jaki koszt to bedzie o ile będie taki passek .Dam znać j :) mieimy nadzieję że coś takiego trafie chć teraz dostałem od niego bmw 525 i gdymy miał lpg to chyba bym wzią ją niż passka ma odejście jak cholera tylko wskażnik paliwa to w passku się zacina w poruwnaniu z nią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronin
Jeżeli masz mozliwośc za 300 euro sciągnąc silnik 1,9 tdi to sie na to zdecyduj. Bedziesz mial mocniejszy od 1,9 td.

Dla ciebie dobrze by było żebyś nigdy nie spotkał dobrze zrobionego 1,9TD bo kopara to ci się oprze o podłoge :619:

 

 

 

No wierze ale jokos nie moge sie przekonac do dieselka bez intercollera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie ludziska jak ja moge sprawdzic jakie mam oznaczenie na swoim silniku a posiadam paska 1.9TDI z 94 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie ludziska jak ja moge sprawdzic jakie mam oznaczenie na swoim silniku a posiadam paska 1.9TDI z 94 roku

 

http://www.forum.vw-passat.pl/tematy14/faq-b3-b4-35i-vt4508.htm

 

i to

 

 

http://www.forum.vw-passat.pl/tematy16/spis-tematow-b5-faq-czyli-zanim-cos-napiszesz-przeczytaj-vt3399.htm

 

na wlepce w kufrze i w książce masz i w dowodzie rejestracyjnym

pierwsze litery z nr silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam wlepke w książce serwisowej i gdzie jest to napisane bo szukam i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności