Skocz do zawartości
Danek75

Schemat elektryczny licznika i inst. paliwowej

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są takie same to nie wiem.

A czy to robiło stałe zwarcie - te żnie wiem. Po prostu jak u mnie rozbłysł wskaźnik paliwa na zegarach, to wymieniłem pływak i to był strzał w 10:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wykasowaniu błędów zegarów błąd który się powielał to właśnie problem z poziomem paliwa. No nic od czegoś trzeba zacząć ;) puki co dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian które piny były od pływaka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piny gdzie? Przy liczniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piny w bagażniku , teraz już wyszło co i jak , zegary naprawiłem . Przejechałem się z 2km i wyskoczył błąd czujnika paliwa ( pływaka ) ... Pokazuje bzdury .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w bagażniku masz tylko wtykę do zbiornika paliwa i tam masz 4 przewody przy deklu :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadza się , tyle że na bank dwa piny odpowiadają za podawanie informacji na zegary a dwa kolejne na pompę . Puki co zamawiam pływak jak przyjdzie to się dowiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z reguły wina potencjometru na pływaku. Trzeba było wziąć próbnik napięcia i szukać PRUNDA :D 4 przewody i nie dałeś rady? :D te dwa, ktore zewrzesz i wywołają reakcję na wskaźniku - są od niego właśnie :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D ... Jakim ja głupi :D dziś to sprawdze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No comments :wmorde :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian , mam pływak , kolejne pytanie przy wyciąganiu pompy odpinałeś węże ?? czy da się bez odpinania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi - po co chcesz pompę wyjąć? Palce masz w gipsie? :lol3 Czy za dużo wolnego czasu?

Pisałem, ze pływak jest mocowany z boku pompy - na zatrzask. Masz nowy pływak, to popatrz gdzie trzeba palcem nacisnąć, żeby go wyjąć ze zbiornika :D Po naciśnięciu wykonujesz ruch posuwisty do góry :P O wkładaniu z powrotem, to już pisać nie będę, bo za wczesna godzina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to powiedz mi w jaki sposób włożysz w pływak jeśli jest w kształcie litery L bez podniesienia całego modułu (pompa pływak) :/ Jeśli masz taką wiedzę chętnie przeczytam jak to zrobić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. :hmm Może masz inny, ale nie sądzę, bo ja przecież z gofera wziąłem i pasuje. Wrzuć zdjęcie, bo mi płat odpowiedzialny za wyobraźnie - wysiadł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już naprawione , musiałem zreanimować swój bo ten co przyszedł okazał się lustrzanym odbiciem a co za tym idzie nie nadał się do zamontowania( zamiast rezerwy pokazywał prawe full ) . Pływak musiał by być obrócony o 180st. Co się okazało to w orginalnym były zaśniedziałe ślizgi i w paru miejscach nie przewodziły puki co działa ... ;) zobaczymy co czas pokaże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten co przyszedł okazał się lustrzanym odbiciem a co za tym idzie nie nadał się do zamontowania

 

Tomek - jednak bułki na Allegro kupuj a nie części :D

Na twoim miejscu bym jednak szukał takiego, jaki powinien być i wymienił. Bo nawet po takiej reanimacji, może się niedługo stać to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian wyglądał tak jak ten co miałem z małym szczegółem nie zerknąłem na półksiężyce wytrawione na laminacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności