Skocz do zawartości
Gość Paczka

Światła przeciwmgielne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja mam inny problem może ktoś mi pomoże? nie wyłączają mi się halogeny przednie. wyłączam wszystkie światła a mimo to halogeny nadal działają. dopiero jak wyciągnę kluczyki ze stacyjki wtedy gasną. w czym może być problem. Z góry dzięki za każdą podpowiedź.
w tym ze ktoś pomylił kabelki i zasilanie dał ze stacyjki a nie z przełącznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ja mam inny problem może ktoś mi pomoże? nie wyłączają mi się halogeny przednie. wyłączam wszystkie światła a mimo to halogeny nadal działają. dopiero jak wyciągnę kluczyki ze stacyjki wtedy gasną. w czym może być problem. Z góry dzięki za każdą podpowiedź.

 

Witam.

Przerabiałem ten sam problem. u mnie przyczyną był wyłącznik. Zużył się plastikowy element wyłącznika odpowiadający za wyłączanie halogenów. Po rozebraniu wyłącznika i regeneracji plastiku (podklejenie) problem znikł. Wszystko w normie od ponad roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam taki problem że wogule nie zapala sie pszeciwmgielne z tyłu zarówka jest ok wienc nie wiem co jest a i na desce normalnie wysfietla że jest włonczony prosze o pomoc z góry śliczne dzienki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

koledzy jak świecą wasze przednie przeciwmgielne...? może dziwne te pyt ale moje świecą metr przed autem tzn widoczne są 1m przed maska i na samą myśl przychodzi do głowy że coś nie tak... ale dobrze się upewnić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tak świecą,( może nie metr a 2 :P ) myślę że to normalne.

Jak siedzę w środku i zapalę mijania i później p.mg to światła z przodu jest tylko minimalnie wiecej, narożniki aura są za to bużo lepiej oswietlone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2m to już spoko ale...czy tak ma być prawidłowo? czy to nie za krótko jak na przeciwmgielne i jak to jest w tym modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy dostanę gdzieś na allegro lub na szrocie przełącznik świateł do halogenów z podświetleniem święcącym na zielono? mam halogeny w lampach z allegro, mam instalacjie i światełka działają lecz ten czerwony kolor mnie dobija ;(

 

 

czy przełączniki z innych modeli rodziny VW będa pasowały do mojego passata b5 z 97r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności