Skocz do zawartości
ZAJKA

zdjęcia pasków po lekkim tuningu

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to jeszcze na jasnym kolorze (srebrny albo biały) mogło by fajnie wyglądać, tutaj jednak według mnie te kolory nie pasują do siebie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodajcie b4 kombi srebrny po lekkim tuningu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapodajcie b4 kombi srebrny po lekkim tuningu

 

Są i sedany.

 

smmZ3J5R.jpg

 

2173868.jpg

 

J08052007_041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale żeby nie było, że tylko gadam to proszę - takie coś spotkałem niedawno na ulicy (nie wiem czy to MK5 czy MK6, bo ich nie odróżniam):
to jest Golf 5 z przodem od Jetty US ,dosc egzotyczna fotka zapodales :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapodajcie b4 kombi srebrny po lekkim tuningu

c2d573c89f68de74med.jpg

a7bf10070cff2787med.jpg

936da1f43e250c8emed.jpg

126a55dd420b81abmed.jpg

I na koniec cudo w sedanie na Nivomacie :

7e04ded97a0b3f63med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz może tego więcej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wszystkich na forum i pozdrawiam

macie może passata B5 zielonego po lekkim tunningu, najlepiej z białą maską i białymi felami.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

wszystkich na forum i pozdrawiam

macie może passata B5 zielonego po lekkim tunningu, najlepiej z białą maską i białymi felami.

pozdrawiam

 

lekki to raczej nie jest ale spełnia Twoje wymagania :P

1lsdpassiiy5.jpg

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=dVqeoKFPDFQ[/ame]

 

proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco

FAJNE AUTKO ale nie na moją kieszeń

 

ale może coś innego by się znalazło ale B5 przed liftem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B5 przed liftem

http://www.passatworld.com/forums/76-showroom/219020-first-pics-online-my-99-green-b5.html

wersja amerykańska: obrysówki, klapa, przedni zderzak japan z pełną listwą

http://www.passatworld.com/forums/76-showroom/334679-my-royal-green-passat-sitting-nice.html

grill, tylna lotka, szyberdach :)

http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?87829-green-amp-cream-passat-b5-saloon

białek koła, biały dach oraz lampy angel rings

http://episme.20m.com/images/passat-rf1.JPG

pomarańczowe kierunki, pełna listwa

http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C19/94/86/C19948664_1.jpg

soczewki, listwy chrom

 

oraz co nieco z forum ;-)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=801332#post801332 mariuszzk85

białe fele, biała bra

 

 

:vw:

Edytowane przez Nord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) mam taka prośbę: a mianowicie potrzebuje zdjęć Passata B5 koloru srebrnego z czarnym dachem oklejonym folia karbon .itp oraz żeby miał wszystkie szybki przyciemnione bez większych modów tylko :szyby, dach i ewentualnie felga. Będę wdzięczny za zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passata B5 koloru srebrnego z czarnym dachem oklejonym folia karbon .itp oraz żeby miał wszystkie szybki przyciemnione bez większych modów tylko :szyby, dach i ewentualnie felga

hangar2_frontq_01.jpg

hangar_roof02.jpg

SCPassat.jpg

0731111028.jpg

jd5182_10042011930.jpg

fy1886_DSC07180.JPG

DSCF2680.jpg

nicocleanedfinalkn4.jpg

dach1.png

dach2.png

dach3.png

 

proszę :)

Edytowane przez Nord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę wdzięczny za zdjęcia

...plusik się należy, jak w mordkę strzelił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo mi też te fotki się przydadzą :D widzę, że kolega Nord się postarał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz może tego więcej?

A co Cię konkretnie interesuje, bo coś tam...mam ;)

---------

 

EDIT :

Napisał mete0

Ma ktoś może fotki b3 z kołpakami od merca?

039-2.jpg

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dscn1712s.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

wie ktoś jaki to jest rozmiar tych kołpaków??

i czy występują takie w rozmiarach 16"

pozdrawiam

 

---------- Post added at 17:08 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

 

 

druga sprawa , posiada ktoś fotki oklejonych szyb naklejkami typu cultstyle, germanstyle, us-style itp...

Edytowane przez franas00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś foto Passata B5 FL na felgach 17 BBS RS ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności