Skocz do zawartości
Gość leseser

Ile za niego dostane (pytanie grzecznosciowe)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość leseser

Panowie oraz panie :) moja przygoda z tym autem się skończyła (przez panią która mi wymusiła) i teraz zastanawiam się ile jeszcze za to mogę dostać. Chodzi mi o przybliżoną cenę. Bardziej orientacyjną bo ja sam nie mam zielonego pojęcia ile to jest warte. Poniżej fotki mojego rozbitego samochodu.

 

p1010610yt5.jpg

By leseser

 

 

p1010612zr1.jpg

By leseser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj na czesci bardziej sie oplaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle jak Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Wyglada, jakbys uderzyl w slup lub jakas latarnie... Uciekales, jak ta pani wymusila :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leseser

uciekłem na całe szczęście bo jeszcze hamowałem 20m zanim na latarni sie zatrzymałem.

 

A ile mogę wołać za to w całości tak jak stoi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wołać ile chcesz 2000-5000 ale nie bedzie chetnych, jak masz czas to sprzedaj na czesci. Bedziesz do przodu.Miałem podobną sytuacje.

Moze tu na forum bedą chetni na niektóre elementy. ;)

Felgi zdejm,radio wyjmij bo to najbardziej wartościowe na dzień dobry.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leseser

problem w tym ze ja mieszkam w Warszawie w wynajmowanym mieszkanku a samochód stoi w rodzinnej miejscowości gdzie czeka na decyzje :) i nie bardzo mam jak na części sprzedać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz sprzedac na kilogramy: TOM KUPUJE ZLOM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie innych. Najkorystniej dla ciebie będzie na części. Powinienies najmniej stracic. Cały tył srodek i wnętrze są ok. Silnik tez bez problema sprzedasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz u siebie w mieście kogoś kto zająłby sie sprzedażą. Ty wystawiasz na allegro a ktoś kupującym wydaje/wysyła szpeje:668:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo31_08

Kolego leseser teoretycznie ile mozesz za to wziasc to mozesz policzyć. ale matematyka to co innego a rzceczywistosć co innego. policz ile kosztuja części by przywrócić to do stanu faktycznego plus robocizne i odejmij to od cen za ten rocznik . i jescze musisz cos opuścić to moze znajdzies jakiegoś majsterkowicza który bedzie chciał sie w to pobawic i zarobic na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ja bede pierwszy :)

Chcesz sprzedac te felgi :?::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leseser

Jak na razie postaram sie pogonic to co zostało w calosci. jak nie dostane 4,5 tys. to sprzedam na czesci. Samochodem tez za długo sie nie nacieszylem :( tyle co mymienilem rozrzad poduszke pod skrzynia oleje i takie tam pojezdzilem z 4 miesiace i efekty widac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz za niego to moze bedzie kupiec :) jak cos to PW.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leseser

woli formalnosci :) poszedł za 4 tys. :( ale dobre i to teraz trzeba poszukac takiego samoego ale w calosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak lepiej na części trzeba było pchać. Kupiłbyś podobnego i miał w razie czego park części zamiennych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! Panowie chyba nie macie pojęcia na temat obowiazujących przepisów. Nie mozna tak po prostu legalnie rozebrac wraku i sprzedac go na cześci, bo nie wyrejestrujesz pojazdu. Jedyna możliwosc wyrejestrowania auta to jego zezłomowanie, do tego uprawnione sa jedynie stacje specjalizujące sie właśnie w złomowaniu pojazdów :-). Pozostaje wyciągniecie tego co sie da i złom, albo sprzedaz wraku, co jest zwykle najbardziej opłacalne. Jak rozbierzesz to dalej bedziesz musiał robić obowiazkowe przeglądy, dalej będziesz musiał płacić składki ubezpieczenia OC. wszelkie kombinacje z samodzielna rozbiórką to łamanie prawa. swoja droga 4 tys zł za taki pojazd: gratuluje, zrobiłes interes życia :-) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Panowie chyba nie macie pojęcia na temat obowiazujących przepisów. Nie mozna tak po prostu legalnie rozebrac wraku i sprzedac go na cześci, bo nie wyrejestrujesz pojazdu

 

Oj kolego - piszesz umowę na Pana Boga, za niego piszesz wypowiedzenie OC i po kłopocie. Sprzedajacy nie ma obowiązku zgłaszać w urzędzie komunikacji sprzedaży pojazdu.

PS. Większość tak robi ze starymi "złomami" a jak problem z danymi to trzeba nekrolog przeczytać jest to dość brutalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Oj kolego - piszesz umowę na Pana Boga

A co z NIP, PESEL i adresem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności