Skocz do zawartości
niemniem

Spoty Podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

Na klojny spot się piszę. Mam nadzieje że dotrwam bez wypadków. Bedę obserwowal FB żeby nie przegapić. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak panowie może jakiś spocik w celu odebrania wlep?? kiedy wam pasuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, jutro podobno ma być mini spocik o 18 pod KFC :jupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej już wie :) zameldował się, że będzie - ja zresztą też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, postaram się i ja przyjechać. Przy okazji zaczekam na chłopaków z vaga, niech mi wreszcie nalepią vlepę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym spocie w skromnym gronie ale jakże zacnym :) ustaliliśmy, że kolejny większy spot odbędzie się 14 kwietnia 2013 r. (niedziela) w Tykocinie. W programie przede wszystkim skromny obiadek w restauracji i dodatkowe atrakcje. Temat z obszerniejszymi informacjami rozwinie się w ciągu tygodnia. Już teraz gorąco zapraszam.

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie niedziela wolna to wpadnę 7 kwietnia na spocik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna poprawka Panowie - przekładamy termin na 14 kwietnia z racji tego, że 7 kwietnia w Tykocinie odbywa się giełda staroci i jest straszny tłok, dlatego problemy będą z komunikacją, parkowaniem i miejscówą. Jednym słowem młyn :)

Razem z Kamykiem ustaliliśmy "przekładkę" terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z Piotrkiem Eldorado :) oczywiście (to ja z Nim rozmawiałem). W sumie to w Kiermusach jest giełda staroci, ze 3 km za Tykocinem. Niestety dla nas, przy tej okazji Tykocin też jest "zatkany", wszyscy idą coś zjeść, obejrzeć zamek czy synagogę. Najrozsądniej jednak będzie się spotkać 14 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pasuje data 14 kwietnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Cinul, tak jak wspominałem wcześniej i tak się sprawdziło, akurat mam na popoludnie 14stego więc, niestety odpadam ech ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tykocin.jpg

 

Informacja znajduje się również na Facebooku (zapraszam nowych kolegów do naszego grona)

Dla kolegów z Białegostoku i bliskich okolic proponuję abyśmy spotkali się o godzinie 12.15 na parkingu przy Biawarze obok kościoła "Zmartwychwstania Pańskiego". Stamtąd około godziny 12.30 polecimy całą grupą do Tykocina.

Biawar.jpg

 

W Tykocinie parkujemy przy restauracji

Alumnat.

 

alumnat.jpg

 

Tam przewidujemy wspólny posiłek, kawka herbatka itp. Omówimy kilka spraw organizacyjnych, ustalimy co i jak z otwarciem sezonu VAG 2013 i plany na kolejny miesiąc, ewentualnie pomysły na kolejny większy spot planowany chyba już na czerwiec.

 

Cennik podstawowy:

 

zupa dnia - 6 zł, flaki - 8 zł

karkówka - 16 zł, schabowy - 15 zł, golonka, pyzy - po 13 zł,

naleśnik - 12 zł, zrazy z pieczarkami - 14 zł, devolay - 15 zł

surówki każda po 4 zł, frytki i ziemniaki też po 4 zł

kawa rozpuszczalna - 4 zł, z mlekiem - 4.5 zł, herbata - 3 zł

 

Na koniec planujemy zwiedzanie zamku :)

 

1603.jpg

 

Także impreza szykuje się bardzo ciekawa i bez względu na pogodę spot się odbędzie

:) Tym samym oczekuję licznej grupy (mile widziane całe rodziny i nowi koledzy).

 

Standardowo dla posiadających CB obowiązuje kanał 5.

 

Gadżety uwieczniające obrazy są mile widziane, tym samym powiększy się nasza galeria fotek.

 

Z góry dziękuję Kamilowi (kamyk73) za pomoc i zaangażowanie w organizację spotu :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich co jeszcze nie byli w Tykocinie i dla łatwiejszego trafienia na miejsce. Na początku Tykocina po prawej stronie jest sala weselna, a po lewej cmentarz, my jedziemy P-R-O-S-T-O. Wjeżdżamy ulicą 11 listopada, jedzie się cały czas P-R-O-S-T-O ( za 100 metrów wpada się na bruk), póżniej za 200 metrów po prawej stronie będzie pomnik orła, a na wprost kościół. Jedziemy dalej P-R-O-S-T-O, dojeżdżamy do skrzyżowania i skręcamy na P-R-A-W-O . Zaraz za kościołem po prawej stronie jest Restauracja Alumnat, tam parkujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14go się i postaram ! :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie postaram się zawitać jak wypali z czasem bo niedawno pracę musiałem zmienić,i nie jestem do końca pewien ale się mocno postaram.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zabierze ze sobą Grzenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Do Tykocina)Wszyscy już wyjechaliśmy.

@edit dojechalismy.

Edytowane przez vwkacpervw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności