Skocz do zawartości
somsiad3

Rozmiary śrub do wahaczy

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem wachacz górny tył i nie ma mam śruby w komplecie może ktoś zna rozmiary śrub w zawieszeniu to prosiłbym o podanie na przyszłość. chodzi o to że przy rozbieraniu moga sie uszkodzic a raczej mam malo czasu zeby jezdzic ze stara i kupowac zreszta po poludniu i wieczorem to juz bedzie lipa. z gory dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Wszystkie to M10. Podaj dokładnie, ktore potrzebujesz czy te od strony tuleji czy tą jedną od strony zwrotnicy. Najgorzej jest przeważnie z tą od zwrotnicy.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i od strony tulei i od zwrotnicy chce sie zabezpieczyc w razie czego i kupic zawczasu bo z autopsji wiem ze pozniej musze jezdzic i szukac a u mnie wbrew pozorom nie tak latwo cos znalezc ostatnio kupowalem łącznik i koles mi przyniosl sprawdzilem ze na prawa strone ale chcialem ze sruba w komplecie i jak jego pomagier mi zamienil to sie kaplem ze mi dal lewy jak zdjalem stary (sobota 18.30) i do tej pory nie mam czasu ruszyc (założyłem stary z powrotem i tak jezdze) dlatego sie pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem wahacz i jest super nic nie puka. śruba przy zwrotnicy 10x10 musiałem przewiercić troche ale wyszła , ta przy tulei wyszła palcami bez niczego stary wahacz oryginał ze znaczkami i oznaczenie 00 czy to rok produkcji? 186tys przebiegu i oryginał wahacz? a jeszcze jedno założyłem śrube o oznaczeniu 5,8 ale chyba powinna byc wzmacniana nie wiem czy zmieniać czy może się coś stać? dzięki hha mało takich ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności