Skocz do zawartości
lukisio

Olsztyńska Policja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że nie można pić w samochodzie z kluczykami w stacyjce i tego się trzymam.

 

no i zuch chłopak :D ale pamiętaj że gdyby tka sytuacja Ci się jednak przytrafiła to Policja nie ma prawa nawet Cie upomnieć ponieważ Ty nic złego nie robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale przecież takie coś nie obowiązuje tylko na Warmii i Mazurach. Ja wiem, że nie można pić w samochodzie z kluczykami w stacyjce i tego się trzymam.

Piotruś czyli jeśli ja wyjdę z samochodu i zostawię kluczyki a moja córka 19 letnia otworzy sobie piwko w aucie czekając na tatę (a nie posiada prawka), to mi zabiorą prawko za gotowość jazdy mojej córki po piwie czy jak to wytłumaczą? No nie to jest spotkanie z tzw. pałami czyli policjantami naginającymi prawo. Znasz takie powiedzenie dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf

.

Tak że to są pały nie policjanci. Odmówiłbym oddania prawa jazdy. Może idąc tym tropem przechodzący człowiek koło auta zaparkowanego na parkingu to złodziej, a zaglądający do auta przez zamkniętą szybę to człowiek naruszający czyjąś prywatność? Wybaczcie koleś który się zgodził na zabranie prawa jazdy trafił na wyjątkowe pały. Może jednak OT. Sytuacja podobna. Centrum Szczecina, knajpka, obok komenda policji, monitoring. Wychodzi grupka ludzi z knajpy z piwem w dłoniach. Policjanci mają oko na tę knajpę bo im przeszkadza (kole w oczy), nie ma tam nigdy imprez głośnych ani awantur (klub dla towarzystwa artystycznego). Podjeżdża policyjna suka gdzie policjanci pakują podpite towarzystwo do auta. Oczywiście wszyscy zostają oskarżeni o picie w miejscu publicznym. Wszyscy przyjmują mandaty oprócz jednego z nich on trafia do sądu Grodzkiego gdzie prosi o zapis z kamer monitoringu gdzie widać że nie pił piwa. Sprawę wygrał. Tylko jak pisałem policjanci lubią naginać prawo jeśli pracują w policji aby spełniać swoje porypane ambicje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto pewnie do kasacji pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności