Skocz do zawartości
Gość pawcio97

wzmacniacz, a tweeter'y i zwrotnice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawcio97

Witam, zalgowałem sie na te forum bo mam problem. Chce zamontowac audio w passacie B5 FL, mam 2 glosnki do tego tweeter'y i zwrotnice. Bedzie potrzebny do tego wzmacniacz zeby glosniki graly z dużą moca? Prosze o rady i opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staje się monotematyczny, ale polecam te drugie czyli Signaty w tym przypadku. Resztę kaski włożyć w tweetery Signat T3 jeśli chcesz koniecznie zmieniać lub nie posiadasz ich.

Zwrotnicę zrobić samemu, lub dokupić, ponieważ te w komplecie Hertza są niewiele warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

pamietaj tylko ze na tym szalu mial nie bedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio97

a co bedzie dobrze grało?? Prosze o pomoc bo kompletnie nie znam sie na tym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co bedzie dobrze grało?

Bez sensu pytanie spowodowane bez sensu poprzednią wypowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

Doc wyluzuj.

Napisałem krótko, szału nie będzie. A będzie?

Jak zakupi coś z wyższej półki to pewnie wtedy będzie.

Ale być może dla kolegi pytającego te hertze zrobią robotę.Pamiętajcie , że my doradzamy, a każdy ma inne ucho,poza tym jeden ma słuch drugi nie i tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doc wyluzuj.
Spokojnie baca, jestem luźny jak po pawulonie ;-)
Napisałem krótko, szału nie będzie

No właśnie i co to ma oznaczać? Co to za podpowiedź ?

Wiesz, to tak jak ja bym napisał:

 

Będzie spoczko, ale bez kitu nie mega w pytę, może szczypta za mało odrobiny przy teges.

 

Właśnie chodzi o to, aby starać się podpowiadać wyczerpująco, choć trochę szczegółowo i merytorycznie. Twoja odpowiedź zupełnie nic nie wniosła. Szału nie będzie. No nie będzie, chyba, że ktoś oszaleje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

kurna;p

chodzi o to , ze no te glosniki ine graja dobrze, jakos tak cicho, to golym uchem slychac ze graja tak ile kosztuje.

matys z forum mial infinity z przodu a te hertze z tylu, to roznica byla spora.ale kazdy ma inne ucho. Kolego, autorze watku, niech CI ktos da posluchac tych hertzow i innych np tecow z tej polki, pewnie roznice uslyszysz. jesli nie, to bierz te ktore tansze i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie. a nie kumam cie doc czy ty dostajesz jakaś kaske za proponowanie wszystkim signatów??:) fakt firma robi dobre wzmacniacze ale jeśli chodzi o ta półke cenową to na pewno z głośników polecam inne firmy jak choćby TEC albo Hertz też. ja miałem akurat Hertz na tyle ale inny model słabszy.

 

Wyluzuj z tymi signatami, co watek i twoj post to czytam signat, signat, signat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matys nie pisz w ten sposob bo zostanbiesz zaraz przez kogos zbesztany bo i jak smiesz proponowac cos innego ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kumam cie doc czy ty dostajesz jakaś kaske za proponowanie wszystkim signatów?? fakt firma robi dobre wzmacniacze ale jeśli chodzi o ta półke cenową to na pewno z głośników polecam inne firmy jak choćby TEC albo Hertz
Nie, nie dostaję kasy, a szkoda :-(

Polecaj :) Hertz do 200 zł jest zdecydowanie słabszy, ale polecaj.

Matys nie pisz w ten sposob bo zostanbiesz zaraz przez kogos zbesztany bo i jak smiesz proponowac cos innego ?

Snucie aluzji i offtopicowanie masz we krwi ? Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jest słabszy bo Signat lepszy, wg mnie Hertz lepiej gra. powiedz mi jak możesz wydawać opinię na temat głośników skoro ty słuchasz tylko na Signatach, nie wiesz nawet jak grają inne głośniki chociaż pewnie zaraz napiszesz że słuchałeś milion różnych zestawów i zdecydowanie w tej cenie Signat jest najlepszy. wiesz nie chodzi o to żeby sie kłócić ale o to żeby wydać opinię na temat głośników wiec ja pisze swoja: polecam Hertza bo w tej cenie gra ładnie. Infinity miałem okazje mieć i to niestety niewypał jeśli chodzi o zestaw w cenie ok 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

znowu klotnie i sprzeczki na temat kto ma jakie ucho i ile slyszy.

kolego co watek rozpoczales zrobmy test. jak slyszysz roznice miedzy 192 kbps a 320 kbps to spoko, to cos zainwestuj. jak nie, to nic nie rob bo szkoda hajsu. kazdy ma inne ucho, cale to polecanie jest srednie, dopiero jak ktos zlozy swoj zestaw 1 to wtedy bedzie mogl wiedziec jak co czego sluchal gra.

dziekuje do widzenia.

a wogole to istnieje takie cos na forum jak SZUKAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jak możesz wydawać opinię na temat głośników skoro ty słuchasz tylko na Signatach

No, a jeśli odbiję piłeczkę ? Powiedz mi jak możesz wydawać opinię na temat hertzów, skoro słuchasz tylko na nich ?

 

Niepotrzebnie się unosisz.

Nie zamierzam dalej uzasadniać ile, komu montuję zestawów tygodniowo, jakich i dlaczego.

Forum jest po to, aby wymieniać poglady, nie wiem dlaczego tak Cię to mierzi.

 

Daj spokój, nie unoś się i nie offtopicujmy już. Gdybym miał pewność, że zwrócisz, chętnie wysłałbym Ci jeden komplet do testu i sam byś ocenił.

 

 

Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub11

żeby głośniki dobrze grały musisz dobrać je odpowiednio mocą do radia. nie muszą być dobrej czyli drogiej firmy i wielkiej mocy bo jeżeli podasz moc z radia to i tak będą grały cicho, a przynajmniej ciszej niż słabszej ale stosunkowo odpowiedniej mocy do radia.

moc muzyczna głośników powinna być około 20-30% większa niż moc radia na kanał. no i ważna rzecz muszą zakres roboczy częstotliwości mieć przynajmniej zbliżony do zakresu radia. wszystkie parametry są w opisach sprzętu.

Ja u siebie w b5 mam w przednich dzwiach standardowe głośniki, w tylnych sony xployd i tubę w bagażniku wszystkim steruje radio 3x50 w i wież lub nie ale zamiata głśno i czysto.

jak byś potrzebował pomocy pisz coś pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności