Skocz do zawartości
Gość kazik gdz

oznaczenie na wlepie a wymiar tarcz hamulcowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kazik gdz

witam Mam do wymiany tarcze i klocki z czujnikami Poczytałem na forum i jednoznacznej odpowiedzi nie mam .Passata mam 110 KM AFN z 1999r z sierpnia Z tego co wiem to sa dwie opcje 282mm oraz 288 mm Na wlepie jest oznaczenie 1LB i napisane jest 282mm ale obok w nawiasie jest napisane 288 mm i nie wiem czy mozna stosowac obydwie tarcze , czy wymiar zalezny jest od zacisku ( jak mam poznac , jaki mam zacisk) Tarcze chciałbym zamowic przez internet wiec musze byc pewny co do wymiaru DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Mam do wymiany tarcze i klocki z czujnikami Poczytałem na forum i jednoznacznej odpowiedzi nie mam .Passata mam 110 KM AFN z 1999r z sierpnia Z tego co wiem to sa dwie opcje 282mm oraz 288 mm Na wlepie jest oznaczenie 1LB i napisane jest 282mm ale obok w nawiasie jest napisane 288 mm i nie wiem czy mozna stosowac obydwie tarcze , czy wymiar zalezny jest od zacisku ( jak mam poznac , jaki mam zacisk) Tarcze chciałbym zamowic przez internet wiec musze byc pewny co do wymiaru DZIEKI

 

Oto różnica między zaciskami hamulcowymi

hamprzd1by4.th.png

hamprzdon6.th.png

hamulceprzdpn9.th.png

hamulceprzd1tb5.th.png

tarczehamha5.th.png

Moja sugestia ; sprawdż jaki faktycznie masz zacisk hamulcowy oraz jaki jest zamontowany klocek ,zwróć uwagę na uwagi dotyczące numeru nadwozia.Pozdrowienia:)Jurek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz

dzieki jurekW. Zciagnałem koło , i na zacisku jest napis ATE wiec tarcza 288 mm Kupiłem tarcze brembo + klocki textar z czujnikami cena 430 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności