Skocz do zawartości
adamo88

radyjko do 450

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam zakupic radyjko do 450zl, sie zastanawiam nad Alpina lub Clarionem

co jest lepsze w tej cenie (mowa o nowkach), jaki model byscie polecili? moze popatrzec na inne firmy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe czy używane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie o nowych radyjkach, najlepiej CD/MP3, bo juz mam dosc naprawiania uzywek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arti.sa

Clarion, kenwood, jvc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jvc odpada bo wlasnie takie posiadam (czyta tylko jedna plyte i to jak sie nagrzeje), a jakis moze konkretny model clariona polecasz?? czy one dobrze brzmia (w porownaniu do innych w tej cenie oczywiscie)?

czy takie wg was to dobry wybor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście polecam model SONY CDX-GT616 http://allegro.pl/item330982659_sony_cdx_gt616u_pilot_i_port_usb_nowy_.html

mam takie od roku i sprawuje się super.

ewentualnie model z tego roku następca http://allegro.pl/item331714321_sony_cdx_gt620u_pilot_gw_pl_nowosc_2008_f_vat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marewel ładny clarion, ale S/N 85dB to porażka.

Przydaloby mu się jeszcze wejscie USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Za taka kase nie nalezy oczekiwac cudu techniki,USB jakby było tez nie zaszkodziło by.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałby kupić dla siebie coś w tych pieniądzach to wybrałbym alpine 98xx ale jeśli ma być to usb to może pioneer deh 4000??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tego pioneer DEH-4000 to jaki tam jest S/N? bo na stronie producenta brak jest takich danych, w sumie USB dobra sprawa bo nie trzeba nagrywac plytki tylko pendriva wystarczy wsadzic

o tym nawet wczesniej nie pomyslalem :eek: czy ten pionek ma wyjscie na wzmacniacz? - bo kto wie moze kiedys na skrzynke bede miec kase i bedzie basik w aucie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ma ale tylko jedną pare RCA. Przydały by się w sumie 2 jakby chcieć kiedyś przód zasilić ze wzmacniacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item328042250_sony_cdx_gt620_u_pilot_nowosc_2008r_.html

ten ma wystarczająco wyjść na wzmaka S/N120 dB i USB kupujesz najlżejszego pen driva żeby ci się gniazdo nie wyrobiło i gra że hoho :)http://www.allegro.pl/item327652943_2_gb_pqi_i810_pendrive_usb_27_mbs_smycz_rozowy.html

Ja mam starszą wersję tego radia

która ma S/N ponad 100dB i tym drivem się super sprawuje. Radyjko napędza na przodzie Hertz ESK165 steruje również wzmakiem na suba. http://allegro.pl/item330982659_sony_cdx_gt616u_pilot_i_port_usb_nowy_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to faktycznie lepiej moze dozbierac pare zl i zakupic sonego ktory ma wszystko i do tego S/N 120dB

ze tez takie pendrivy maluskie sa - szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej korzystałem mp3 wkładanego przez port USB, ale był za ciężki i bałem się, że na dziurach się wyrobi gniazdo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wcześniej korzystałem mp3 wkładanego przez port USB, ale był za ciężki i bałem się, że na dziurach się wyrobi gniazdo.

 

Trzeba było zastosować przedłużacz USB na kabelku 0,5 metra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze ten pendrive kosztuje grosze i jest o wiele wygodniejszy - tylko trza uwazac zeby go nie zgubic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę tego pendrive przy spodniach od kilku miesięcy i żadne warunki pogodowe mu nie zaszkodziły. Można też na łańcuszku przy szyi. Jest naprawdę lekki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam takiego pena i powiem że już różne rzeczy się z nim działy a awarii brak :)

 

CO do radia to myśle że to sony będzie najlepszym rozwiązaniem i dorą bazą do dalszych modyfikacji sprzętu. Może troszkę droższe niż znakładasz ale jak się zapłaci to się ma.

 

 

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności