Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra :) Jest wreszcie pomysł z mojej strony do wykonania :D

 

Robimy spota u mnie na działce :) Działka ogrodzona, radio jest na baterie, grill mały szt raz. Jak będzie potrzebny prąd to mam lampkę z długim kablem na 12V ale trzeba akumulator. Jest domek, ławeczka ze stolikiem zadaszona i wersalka. Na zewnątrz można wystawić parasol i mały stolik :) który mam i dwa krzesła. Jest tez woda bieżąca która schłodzi pifko :D i nie tylko :D

Obiecywałem że coś zrobię w tym lecie i obietnicy dotrzymuje :-P Jak zdecydujecie że nie teraz to się zrobi w sierpniu :-P Aaaa, komarów u mnie nie ma a są wiśnie i agrest :-P bo to zostało :)

Jak zdecydujecie ze u mnie to wrzucę foty itd...

Pozdrawiam, MEPW i kuczlaw

 

 

 

EDIT:

Wszystko jest do dogadania. Samochody ok 300 m od nas i bezpieczne jak to u mnie w lesie :D Działka na uboczu a więc emerytów nie będziemy wqrwia**

Noooo, a więc ????????

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak będzie potrzeba to mogę zorganizować agregat prądotwórczy. Tylko gdzie to jest ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra Jest wreszcie pomysł z mojej strony do wykonania

 

Witam

Z mojej strony powiem że jestem jak najbardziej za, ale wiesz Obama rządzi i jak on zadecyduje to tak będzie;)

 

PS Szkoda okazji koledzy więcej może się nie powtórzyć;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz Obama rządzi

 

Obama rządzi ale z moim zatwierdzeniem ;) jako moda a wcześniej jako pierwszego opiekuna grupy łódzkiej jakbyście o tym nie pamiętali :hyhy: Dzwoniłem do niego niedawno i jest ZA tym żeby u mnie zrobić :) Bawi się bidotka na weselu :) Najjjjjlepszego.......

 

Tylko gdzie to jest ??????

 

 

Okolice Tomaszowa Maz i Spały. Jak zdecydujemy to wrzucę namiary + foto :)

 

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

 

A co oznacza tzw "kwadrat" ? co były wcześniej spoty na których nie byłem ? Domniemam że kwadrat to jakaś mała działka ogrodzona.... Dobrze myślę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no to zapraszam na mały " kwadracik " u kucziego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no to zapraszam na mały " kwadracik " u kucziego

strusie są za. A może jakaś nazwa miejscowości??

 

mogę zorganizować agregat prądotwórczy

 

i wszystko jasne.

 

a jakie tam w tych lasach świetne powietrze jest. hmmm ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś nazwa miejscowości??

 

Jak będzie ZA to będą fotki, namiary GPS itp. a tak ogólnie to okoloice Tomaszowa Maz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Glinnika ja też się piszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ldzań moze poczekać a Kuczi sie jeszcze rozmyśli ;)

Monika i Marcin do zobaczenia w piątek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no to zapraszam na mały " kwadracik " u kucziego

Obecny (90%) :rotfl:

Pozdrowionka :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okoloice Tomaszowa Maz

 

Kuczi, jak widać pewnie będzie u Ciebie. Jeżeli chodzi o mapy to mogę się podjąć poprowadzenia grupy taka trasą:

Łódź -> Kurowice -> Ujazd -> Skrzynki -> Lubocnia. I tu moglibyśmy np. zaczekać na Ciebie lub Monikę np. obok kościoła na tym krótkim ale szerokim odcinku w stronę Petrochemi przy trasie. Kyniu mógłby też wyjechać od siebie i trasą na Czestochowę dojechać na tą Petrochemię. O ileo oczywiście ten kierunek ( tak tylko sobie gdybam).

Nie wiem tylko jak po drodze zgarnąć EBE ale to juz byśmy uzgodnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

spotykamy się pod OBI na widzewie aby kolumną nie jechać przez Łódź. I ruszamy do Lubochni. Tam poczekamy na Petrochemi ( trasa nr 8, kilometr 361 na EBE i Śląsk i ewentualnie Rawę bo chyba tak będzie wam najlepiej dojechać.) i razem na ośkę do kucziego.

 

od osiedla na działkę ok 1 km

 

A tam dalej już nas byś poprowadził abyśmy mogli sprawnie rozpocząć :581: oraz :tankujemy:.

Ale to tylko propozycja i może ktoś ma lepszy pomysł?.

 

mogę zorganizować agregat prądotwórczy

 

jak możesz to zorganizuj. Ja zabiorę 20mb przedłuzacza aby nam nie hałasował a światełko i 230V do radyjka się przyda.

 

Oceniam, że dojazd do Lubochni z pod OBI zajmie nam jakieś 40-50min. Trasa 713 nie należy do demonicznych a potem mamy kawałek przez Las więc godzinę pozostawiam do ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy my też się piszemy:hurra: Mam tylko nadzieję że Daruś naprawi to nasze autko :drive: co by wreszcie normalnie odpalało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonko jak nie dam rady naprawić to pojedziemy na długiej lince za jakimś passatem:p:****:.

 

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

 

Dobra zbiórka pod OBI,tylko poczekacie na nas do 18 bo wcześniej nie dam rady się wyrwać z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko poczekacie na nas do 18 bo wcześniej nie dam rady się wyrwać z pracy.

 

Noooo,a nawet do 18.20 to przez 20 min. jeszcze się przebiję ze śródmieścia na widzew,bo tak to z francuska "marnee szansee"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

 

jesli chodzi o spot u kucziego na dzialce to jestem jak najbardziej zaaa.

 

moja propozycja jest tez taka, zbierzcie sie po 4 osoby do samochodu. nie kazdy sobie sam. dziewczyna napewno bedzie razniej jak sie jakich chop z nimi napije. bo zawsze pija same a my wszyscy prowadzimy. co gorsza pewnie niektórzy z nas jeszcze im zazdroszcza ze one pija a chop nie.

 

co do punktu i godziny zbiorki to propozycja jest moja taka zebyscie kontrolnie pol godzinki wczesniej sie zwolnili z pracy. no i mysle ze pod obi zaczekaja ludzie.

 

ja bede jechal przez pabianice tak wiec spotkamy sie gdzies na trasie.

 

artur jesli mozesz wez ten agregat. napewno sie przyda.

 

kto chce niech sobie jakis taborek albo krzeseleczko wezmie. w ostatecznosci kocyk.

 

czekam jeszcze na reszte osob. z potwierdzeniem przybycia. bo lista jest uboga jak do tej port.

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna napewno bedzie razniej jak sie jakich chop z nimi napije. bo zawsze pija same a my wszyscy prowadzimy

 

Dobrze gada :D Sobol na każdym spocie siedzi o suchym pysku :P

 

moja propozycja jest tez taka, zbierzcie sie po 4 osoby do samochodu. nie kazdy sobie sam

 

Jestem ( i mój połówek pewnie też ) jak najbardziej za :) Tylko pewnie, o tej porze o której my się wyrwiemy to juz nie znajdzie się żaden chętny, co by przygarnął Soboli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie omieszkam powiedzieć że na każdy spot o suchym pysku jeżdżę ale to tam luzzik. Pozdro for All

 

albo ktoś mnie z agregatem zabierze :D

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na każdym spocie siedzi o suchym pysku
nie omieszkam powiedzieć że na każdy spot o suchym pysku jeżdżę

To tak jak ja i Kyniu :D

Czas to zmienić !!

Pozdrowionka :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę zabrać z łodzi chętnych na spota wezmę paszczaka niech się troszkę przejedzie w godzinach 18.30 - 19.00 W piątek wypada ostatni dzeń miesiąca i rozliczenie jest .

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności