Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie ktoś zabierze z lasu to i ja będę :D

 

pewnie się ktoś znajdzie.

 

pozdrowionka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie ktoś zabierze z lasu to i ja będę

Ja chyba będę jechał, to Cie zawinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!No widze ze konkretna ekipa na spocik sie szykuje.Jak sie wszystko ladnie potoczy to i ja tez sie powinienem sie zjawic.Wiec pozdrowka i do zobaczyska :hurra::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!No widze ze konkretna ekipa na spocik sie szykuje.Jak sie wszystko ladnie potoczy to i ja tez sie powinienem sie zjawic.Wiec pozdrowka i do zobaczyska

 

Mariusz ekipa jest zawsze konkretna tylko czasami czasu brakuje i się nie wygłupiaj tylko przybywaj.

 

 

 

 

Panowie jeszcze godzinkę spotu musimy ustalić - z racji że lokal jest do 22.00 proponuję 17-stą lub 18-stą

 

 

 

pozdrowionka !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie piątek zbliża się wielkimi krokami a w dalszym ciągu nie mamy ustalonej godz. spotu - obecność jak największej ilości osób wskazana z uwagi na omówienie spotu "opłatkowego" który będziemy organizować jak w ubiegłym roku tylko że z przyczyn niezależnych od Maciusia nie odbędzie się w zajeździe "LEON" ( niektórzy już żałują ) jak poprzedni oraz "jajeczkowy" tylko w innym miejscu ale na razie nie będę zdradzał miejsca ponieważ na ten temat chcę z wami pogadać.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciuś jeżeli byłoby na 17 to na godzinkę mogę podjechać, później niestety jestem zajęty :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez spot moze byc nawet na 17. i tak kazdy bedzie sie zjezdzal jak mu czas pozwili. ja chyba dopiero dam rade na 18 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin na 18-tą będę na 100% ale co do 17-tej nie mogę obiecać.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie bardziej 18 pasuje. Na 17 mogę sie nie wyrobić :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 26.10 będę w Głuchowie więc mam nadzieję, że dołączę się na chwilę do Was. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem 26.10 godzina 17-18 Centrum Handlowe Ptak ale w której knajpce? Nie jeżdżę tam więc nie wiem? Podejrzewam, że będą stały VW więc chyba nie zabłądzę. Ciekawe ile osób przyjedzie? Jestem ze Śląska ale chyba mi opon nie poprzecinacie? Hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem ze Śląska ale chyba mi opon nie poprzecinacie

 

A co, zdarzyły Ci się już podobne akcje ?? My tu w centrum baaaaardzo gościnni jesteśmy - przyjedziesz to się przekonasz :]

 

Ja piszę się na godzinkę 18:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem 26.10 godzina 17-18 Centrum Handlowe Ptak ale w której knajpce?

 

dobrze zrozumiałeś Adam jak będziesz jechał od strony Głuchowa to na terenie CH PTAK jest jedyna knajpa kryta strzechą (widoczna z trasy - wjedź 1 wjazdem i jedź wzdłuż trasy ) i to właśnie w niej się spotykamy w chłodne dni - czekamy na Ciebie.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja sie skusze, chyba mnie nie wygonicie z moim autkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo ubolewam, że to właśnie 26.10. Jest to jedyny dzień (w życiu emeryta) kiedy mi nie pasuje.

No coż, może następnym razem.

Życzę miłej zabawy i do następnego razu.

 

Pozdrawiam suchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie(praca), ale następnym będę na pewno. Napiszcie później co ustaliliście ze spotakaniem opłatkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prawie na 100% TAK :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebka nie będzie, napisał mi eska. Praca go zatrzymała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nikt nie przyjedzie na 17 to mnie też nie będzie, niestety mam inną bardzo ważną sprawę :zalamany: Ale jeżeli ktokolwiek się zadeklaruje przyjechać na 17 to mogę podjechać na godzinkę :vw:

 

EDIT:

Ponieważ nikt nie dojedzie na 17 to mnie też nie będzie :zalamany:

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba odmeldowuje sie pierwszy. maciek cieszymy sie chyba wszyscy ze wpadles na minutke.

 

spocik udany. miejsce tez fajne. tylko bron drogi :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też już w domku :) Spocik jak najbardziej udany i oby takich więcej. Miła i przytulna atmosferka :) Następny "opłatkowy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności