Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

A konsumpcja będzie?

:ok:

 

Mozemy spiknąć się w Inowłodzu jak na jesieni, fajnie było a i miejsce na grilla jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miejsce na grilla jest

...i to jakie malownicze :ok:

Pomysł bardzo fajny, tylko że jest to początek długiego weekendu toteż nie gwarantuję obecności. :kwasny:

Określę się w przyszłym tygodniu. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam taka propozycje, chociaz nie udalo mi sie jeszcze byc na zadnym spocie, ale proponuje jakas wode, np sulejow lub jeziorsko.

 

nad jeziorskiem to mozna by na tamie sie spotkac, tam jest kawalek miejsca zeby postawic bryki.

 

a sulejow ... tez by sie tam pewnie znalazl kawalek miejsca.

 

co wy na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje smardzewice!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być plener z grillem to chyba raczej nie piątek - takie jest moje prywatne odczucie, lepiej wtedy w sobotę i troszkę wcześniejsza godzinka. Trzeba zrobić ukłon w stronę chłopaków z poza Łodzi i albo okolice Tomaszowa Maz. lub Rossoszyca albo coś w okolicy Łasku może asd coś zaproponuje jakieś miejsce nad rzeką Grabią.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam maciku. jest pare miejsc w mojej okolicy gdzie można zrobić grilla nad rzeką. ale najlepiej pasowałby bar zaraz przy rzece z plażą tylko dowiedziałem sie wczoraj żę w piątek jest otwarcie tego baru i bendzie dużo chołoty :krzeslem: . pozatym wiesz co wolałbym zrobić tego grilla w piątek bo w sobote raczej nie bede mógł być.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, koleżanki, forumowicze :)

 

Piątek zbliża się wielkimi krokami i trzeba coś postanowić. Troszkę mnie zastanawia Wasza postawa ale odnoszę wrażenie że jak spot jest organizowany poza Łodzią to kompletna cisza, zero odzewu... :wstyd:

 

Proponuje okolice Tomaszowa, Rawy a miejsce to się znajdzie :ok:

 

Czekam na Wasze opinie :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje okolice Tomaszowa, Rawy a miejsce to się znajdzie

 

ja oczywiście na tak - tylko propozycja na sobotę ponieważ w piątek mam nockę a jackdob kończy dzionek wieczorkiem i nas może zabraknąć.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie moze byc sobota. napewno postaram sie byc. i ja osobiscie wolal bym jakas wode.

 

daro zaproponowal smardzewice. jesli tam sie spotkamy i pozniej przemiescimy sie nad wode to jestem jak najbardziej za.

 

ps

 

tylko by trzeba bylo sobie jakies lezaczki zmontowac :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo :)

 

ja niestety w piątek pracuję do 18:00 - i jeśli nic się nie wydarzy niezwykłego, to z pracy wyjdę przed 19:00.....i mogę się gdzieś ruszyć......

 

tylko wiadomo, że im dalej tym później dotrę......

 

Maciuś zaczyna o 21:00, czyli po 20:00 juz do pracki musi iść......

czyli ciężko nam się będzie zazębić... :rotfl:

 

jak na razie czekam spokojnie i czytam wątek......

 

może padnie jakiś inny jeszcze pomysł rozwiązania tematu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na spota. Myślałem, że wybędę na długi weekend, ale spadam dopiero w poniedziałek. (do Stegny oczywiście). Inowłódz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo i co spota ma nie być :zalamany: jakieś małe zainteresowanie tym tematem w tym miesiącu chyba że wszyscy wyjeżdżają na długi weekend.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nestety jutro nie dam rady, nastawiałem sie na piątek a tu widze że cisza jak makiem zasiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja sie zgubiłem.

Jest dziś spot i gdzie czy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba że wszyscy wyjeżdżają na długi weekend

 

Chyba Trafiłeś Maćku tym stwierdzeniem - ja tez niestety nie dojadę na kwietniowego spota - powód j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i pozostaje pytanie czy się spotykamy czy nie chyba że skrzykniemy się w jakiś termin po niedzieli

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba Trafiłeś Maćku tym stwierdzeniem - ja tez niestety nie dojadę na kwietniowego spota - powód j.w.

Ja prawdopodobnie dzisiaj wyjeżdzam do Chełma, najpóźniej jutro rano :kwasny: i bedę tam do 6 maja a więc też mnie nie będzie na spocie.....

 

Mam koszulki, dla Sebka i Zyndrama i nie wiem jak je przekazać dalej...... :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, koszulka najwyzej poczeka do nastepnego razu

 

a spot mial byc jurto nad woda nad sulejowem. ale skoro jest nas taka mala grupka to sam nie wiem.

 

maciek jesli sie cos dzis wykreci to zadzwon do mnie to przyjade na dzisiejsze spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Jestem nowy na tym forum i mam pytanko czy może ktoś by przyjechał czwartek pod halę sportową w Łodzi co wy na to tam zawsze jest fajny klimat i w ogóle. Czekam na propozycje.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal84, jeżeli masz ochotę spotkać się z forumowiczami z Łodzi i okolic musisz obserwować ten wątek. Spotykamy się w ostatnie piątki miesiąca, w różnych ustalonych wcześniej miejscach :ok:

Zajrzyj również tutaj: http://www.forum.vw-passat.pl/topics44/spot-majowy-w-inowlodzu-vt16730.htm#153674

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności