Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuższej nie obecności na forum (szkoła, praca itp). Niestety na ostatni piątek znów wypada mi szkoła ale postaram się dojechać na spot bez względu na lokalizację. Proszę bardzo Zyndramie o dopisanie do listy oczywiście razem z Asią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani i jak przystało na nowego, zadam pytanie komiczne;

- czy, ile i ewentualnie komu wpłaca sie sie składki członkowskie i czy sa one obowiązkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie nowych forumowiczow.

 

juz kwestia zostala wyjasniona, ale opowiem to jeszcze raz.

 

na naszym forum, w gr jakiegos miasta, nie ma czegos takiego jak skladki czlonkowskie. slyszalem o tym juz gdzies, zeby nalezec do jakiegos klubu samochodu to trzeba najpierw wczesniej zaplacic, pozniej rozpatruja twoja prosbe i dopiero cie przyjmuja albo nie. i oczywiscie kasa przepada.

 

niestety nasze forum jest inne, wyjatkowe, my sie nie bawimy w takie uklady. u nas nie ma palenia gumy, griftu zebami po betonie itd. (co widac na kazdym spocie, ze wieje nuda), jesli masz ochote to na co miesiecznego spota mozesz kupic jakies produkty pierwszego uzytku na grila (kielbaska, kaszanka, musztarda itd), albo cos do picia.

 

jedyny wymog naszego forum, to musisz przyjechac i przekonac sie osobiscie, przelamac wszystkie bariery i niusy odnosnie takich spotkan.

 

w imieniu swoim i calej gr. lodzkiej i starej gwardii, serdecznie zapraszam na spota.

 

pozdrawiam

 

Zyndram

 

edit:

wprowadzilem mala poprawke

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyni Ty to powinieneś do polityki się zapisać. Takich przemówień to nawet premierzy nie wygłaszają. :-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulaminem naszej grupy jest właśnie brak regulaminu. :D

To jedna z ostatnich wolności jakie mamy.

Cieszmy się nią i nie psujmy zabawy jakimiś "zasadami", bo nam "kwasy" mogą wyjść.:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zyni Ty to powinieneś do polityki się zapisać. Takich przemówień to nawet premierzy nie wygłaszają. :-DD

W końcu nie od parady nosi tytuł Zyn-Drink-OBAMA :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regulaminem naszej grupy jest właśnie brak regulaminu.

To jedna z ostatnich wolności jakie mamy.

 

i wlasnie przez takie podejscie, ludzie sie gubia na forum i zamiast przeczytac ze dwie trzy strony, jakie panuja relacje to wala bezsensowne teksty:

"siema siema jestem nowy na forum, kiedy sie spotykamy, moze dzis wieczorem, pod filipsem, podriftujemy se troche. co wy koledzy na to"

to mnie najbardziej irytuje w ludziach.

 

ale niestety, nie moge nic z tym zrobic. przeciez ich nie zbanuje na dzien dobry.

 

a podczyszczenie na forum tez sie przyda, chocby wlasnie z tego typu postow ktore ni jak sie maja do naszych spotkan.

 

mamy rozmowy w tloku i tam panuje wolna amerykanka, nawet jesli ktos by mial pytanie odnosnie spotkania, czy ma wziac biala kielbase na grilla czy normalna. a moze wiejska czy zwyczajna.

 

juz kilka razy zauwazylem, ze nowy uzytkownik, jak o cos pyta to odrazu ktos z was zdazy odpowiedziec zanim ja usiade do kompa. i tez widze ze lekko was to irytuje.

 

tak wiec 3 proste zasady chyba wyladuja w pierwszym poscie i moze zapanuje jakis lad i sklad :)

 

pozdrawiam wszytkich nowych uzytkownikow

 

 

edit://

 

pierwszy post juz poprawiony, zapraszam do zapoznania sie z malymi wskazowkami :)

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie

Spotykamy się wcześniej na kwadracie żeby pojechać wspólnie do Rososzycy??

Mając na uwadze wcześniejsze uwagi co do godziny spotkania proponuje spotkanie od 17:00 do 18:00 u Obamy.

Kto przyjedzie w tych godzinach na kwadrat a kto jedzie prosto na miejsce spota??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto przyjedzie w tych godzinach na kwadrat a kto jedzie prosto na miejsce spota??

 

Ja nie wiem - ale pewnie gdzieś tam dotrę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i Sobol melduje się na pokładzie.Z tego co wiem to z fabryki wyjdę około 16.45 i na 17.15 po Strusia i ogień na spota tyle tylko,że widzę,że będę musiał zdrowo ganiać Wasz peleton:drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc i ja potwierdzam przybycie. + Aneta

Edytowane przez strus251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będę musiał zdrowo ganiać Wasz peleton

Ja się zapytuje dlaczego??Przeca bydymy czekoć na Ciebie do 18:00 :hyhy:

Kto jeszcze przyjedzie na kwadrat zeby ruszyć do blackiego razem:665:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My na kwadrat psyjedziemy - hej :)

 

PS: zamówta jako pogode coby sie narescie cieplo na wiecór i noc zrobiło bo jus łobzydzenie bieze !

Edytowane przez Pierzasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się zapytuje dlaczego??Przeca bydymy czekoć na Ciebie do 18:00

 

Czyli mam rozumieć, że na kwadracie u Obamy czekacie do 18.00.:597: Jak tak to super , czyli po zgarnięciu Strusia z Anetą walę prosto do Obamy na kwadrat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa ja nie wyrobie się do 18 na kwadrat bo pracuje oficjalnie do 18,ale wiecie jak jest z klientami z popsutą klimą i chcą mieć sprawną na weekend :(:JC_fan: i trza siedzieć do ostatniego :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto przyjedzie w tych godzinach na kwadrat a kto jedzie prosto na miejsce spota??

No ja teoretycznie pracuje do 18 ale mam juz załatwione że koncze prace o 16 wiec wbijamy sie na kwadrat Obamy punktualnie w składzie ;

Kusiek

Marta

Paula

i Magda

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To lipa ja nie wyrobie się do 18

Nic nie szkodzi bedziemy czekac na Ciebie w Rososzycy :D

walę prosto do Obamy na kwadrat.

No i :gitara:

Pomalutku robi sie tłoczno :super:

Edytowane przez Pjotrm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się nieśmiało dowiedzieć kciałem ,o której w końcu w Rossoszycy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się nieśmiało dowiedzieć kciałem ,o której w końcu w Rossoszycy

My wyjedziemy z Konstantynowa o 18:00 więc na miejscu okolo 19:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postaram się dotrzeć na spota ale będzie ciężko ponieważ pracuje do 22 ale będę się starał urwać wcześniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności