Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Są chętni na spot w tym miesiącu, czy znowu odpuszczamy?
jak widze nawet nasz "opiekun" ma co do spota obawy -- no ale to przeciez nie pierwszy raz -- brak czasu , praca hmmm moze brak checi ale to norma , powiem tak jeśli chodzi o nasza grupe To częściej spotykamy sie przypadkowo na miescie niź na spotach , ja Też nie należe do aniołków i rzadko bywam na zjazdach , ale fajnie by bylo spotkac sie wieksza grupa i po prostu pogadać oderwac się troszke od szarego życia .POZDRAWIAM a urażonych PRZEPRASZAM .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec pitolenia Kruszów Złoty Młyn godzina 18:00

 

1. Pjotrm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruszów Złoty Młyn godzina 18:00

 

1. Pjotrm

2. Piter + Izia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam, pracuję do 19-tej i zanim bym dojechał z Sieradza to pewnie Was już bym nie zastał ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę krótko bo na noc do roboty, także zbierać pupska na 18 do Młyna :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Pjotrm

2. Piter + Izia

3. darko1+darkowa+daria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pjotrm

2. Piter + Izia

3. darko1+darkowa+daria

4. gucio10

 

Miejsce widzę, że Pjotruś z marszu ustalił, więc niech tak zostanie. Kruszów - Złoty Młyn. Zjedzmy coś dobrego/dużego :)

Ludkowie, chciałbym żebyśmy w piątek na spocie z obecnymi podjęli decyzję co do Opłatka - robimy czy nie? Kogo nie będzie w piątek proszę o wypowiedz na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z marszu bez pitolenia zrobimy sobie zjazda a co :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt więcej się nie wybiera, czy jeszcze się wahacie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie mnie na listę z tym że to tak na 50% albo dotrę albo nie ;) jutro i w piątek mam wolne Jola najwcześniej wyjdzie w niedzielę więc może uda mi się na chwilę do was wpaść bo później to nie wiem kiedy będę miał na to czas. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak czasu , praca hmmm moze brak checi ale to norma
:wmorde ręce opadają jak się czyta takie wpisy... Nie każdy pracuje od poniedziałku do piątku od 8-16... Nie chodzi tylko o brak czasu, ale najwidoczniej też o brak chęci i wydaje mi się po raz kolejny męczenie tego tematu nic nie da. Więc nie komentujmy komu się chce a komu nie, przyjedzie ten kto ma ochotę i choć trochę czasu, więc nie ma co wałkować po raz kolejny tego tematu. Koniec tematu :)

 

Jak mnie mąż zabierze to przyjadę :lol

Choć widze na liście jestem :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie mąż zabierze to przyjadę

Choć widze na liście jestem

Znaj łaskę męża :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaj łaskę męża
:kijemgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde ręce opadają jak się czyta takie wpisy... Nie każdy pracuje od poniedziałku do piątku od 8-16... Nie chodzi tylko o brak czasu, ale najwidoczniej też o brak chęci i wydaje mi się po raz kolejny męczenie tego tematu nic nie da. Więc nie komentujmy komu się chce a komu nie, przyjedzie ten kto ma ochotę i choć trochę czasu, więc nie ma co wałkować po raz kolejny tego tematu. Koniec tematu :)

 

Jak mnie mąż zabierze to przyjadę :lol

Choć widze na liście jestem :D:D

 

No faktycznie ręcę opadaja jak ktoś nie zrozumiał dobrej intencji napisanego tekstu , tylko od razu sie wkurza --- polecam MELISE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku nie ma co się napinac i niepotrzebnie kłócić. Nikt nic złego nie chciał napisać. Jak będziesz miał chwilke czasu i ochotę to zapraszam w piątek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo PIETRUSZKI a wy co wertujecie posty i milczycie, pakować tyłki pd paszczura albo do pakownego berlingo czy partnera jeden H... i widzimy was na spocie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Halo PIETRUSZKI a wy co wertujecie posty i milczycie, pakować tyłki pd paszczura albo do pakownego berlingo czy partnera jeden H... i widzimy was na spocie!!!!!!!!!!!!

 

milo nam ze zabierzesz ze soba nasze zdjecie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy z przykrością, ale nie będzie mnie na spocie. Dopiero ok. 21 mógłbym z Bełchatowa wyjechać - to bez sensu. Wypijcie kolejkę za moje;)

Ps. A myślałem, że z Mizerem jakieś pępkowe szczelimy i z Darko coś w końcu "oblejemy". Co się odwlecze... ;)

Miłego spota

 

Co do Opłatka to jestem zdania, że knajpa zaproponowana przez Pjotram jest ok. Ja z Anetą piszemy się na tą okoliczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy z przykrością, ale nie będzie mnie na spocie.

Szkoda :(, myślałem, że pogadamy trochę, ale

Co się odwlecze...

no właśnie :)

 

 

Co do Opłatka to jestem zdania, że knajpa zaproponowana przez Pjotram jest ok. Ja z Anetą piszemy się na tą okoliczność.

postaramy się obgadać sprawę na spocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy z przykrością, ale nie będzie mnie na spocie

Szkoda :(

Co do Opłatka

Mam nadzieje że się wtedy zresetujemy :dance

 

Moi drodzy zajrzę na spota dosłownie na godzinkę. Opitolę z familią cuś na ciepło, pogaworzymy i spadam do tyrki na 21.

Jestem najpóźniej o 19. Do zobaczenia :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności