Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Która kręgielnia to nam obojętne bo grać nie będziemy.

pogniewani z kręglami? ;)

 

Ja nie dopisze niestety.Miłej zabawy.

szkoda :/

 

Kto jeszcze? chciałbym ogarnąć temat rezerwacji w kręgielni, ale byłoby dobrze jakbyśmy znali orientacyjną ilość chętnych.

Pjotrek, Sobol, Pierzol i reszta człowieków... co z Wami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pogniewani z kręglami?

raczej nas to nie urzekło, swojego czasu co czwartek wyskakiwaliśmy ode mnie z firmy do gra kuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bede na spociku ale tez niestety nie bede gral. Napiszcie w jakiej kregielni wrazie czego sie spotykamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nas to nie urzekło, swojego czasu co czwartek wyskakiwaliśmy ode mnie z firmy do gra kuli.

znaczy się, że swobodnie byście nas rozpykali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niby mam zadebiutować z czarną kulą ? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że niby mam zadebiutować z czarną kulą ?

możesz nawet z różową.

Przyjedziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pjotrek, Sobol, Pierzol i reszta człowieków... co z Wami?

Na obecną chwilę nie dotrę bo pracuję na noc, ale może na sekundę zajrzę zobaczyć Wasze mordki jak się fajnie bawicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze i my zawitamy z Agnieszka ale bez grania a na 100% potwierdze w srode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to byde

Bydziesz łamany :P

Na obecną chwilę nie dotrę bo pracuję na noc, ale może na sekundę zajrzę zobaczyć Wasze mordki jak się fajnie bawicie

szkoda :/

mozliwe ze i my zawitamy z Agnieszka ale bez grania a na 100% potwierdze w srode

w takim razie czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pytam tak z ciekawość nadal grupa łódzka spotyka się w Konstantynowie? Kurcze, miałem się wybrać tyle razy i jakoś tak, dawno nie byłem na forum miałem małe problemy z PC :/ pytam z "ciekawości" bo nie czy czasem nie wypadną jakieś nadgodziny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Ludkowie,

Do spota zostało nam parę dni. Lista chętnych też dość skromna. Poza tym większość ludzi na liście chce się spotkać, a nie grać w kręgle! Pójdziemy do kręgielni w 15-20 osób, z czego 5 będzie grało, a reszta się będzie przyglądać. Skoro tak, to nie róbmy nic na siłę! Spotkajmy się gdzieś w knajpie i tyle. Moja propozycja to Złoty Młyn w Kruszowie. Inna propozycja lub pozostanie przy kręglach, proszę bardzo, ale w tym miejscu chciałbym żeby wypowiedziały się w temacie spota osoby wpisane na listę i wpisujące się.

Pozdrawiam

gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc wpisać nas możesz. Co do miejsca może być Kruszów. W kręgle nie pogram więc i za nimi nie głosowałem. Ale oczywiste jest to, że pojadę tam gdzie wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to obojętne raczej gdzie będzie spot,pojawie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne gdzie i tak przyjedziemy liczy się tylko zabawa i za....bista atmosfera w naszej grupie łódźkiej ludzie nie wyłamujcie się przypomnijcie sobie jak było wcześniej. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=27698 To tylko jeden dzień w miesiącu.:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się dopisać witek + jadwiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania czy uda nam się dojechać tego nie wiem z uwagi iż bolid się rozklekotał po wyjeżdzie do Katowic chyba że ktos bedzie tak miły i nas ze sobą weźmie Pozdrawiam

24092011992.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania czy uda nam się dojechać tego nie wiem z uwagi iż bolid się rozklekotał po wyjeżdzie do Katowic chyba że ktos bedzie tak miły i nas ze sobą weźmie Pozdrawiam

 

Mówiłem zdejmij ten stelaż bo opór stawia aż relingi rwało to żeś się uparł :P Tak na serio to nikt Ci nie karze jechać Twoim, chyba że znów boisz się że jak zaczniesz na spocie to Cię "zug" puści w następny piątek :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności