Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Idę w ślad za Guciem i jego lepszą połówką,też się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idę w ślad za Guciem i jego lepszą połówką,też się piszę.

 

No to ja w ślad za Tobą i Guciem.

Edytowane przez Sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:569:Do dwuch miesiecy widac jak grupa łódzka zaczyna sie kruszyć i frekfencja spada opiekun zrob cos !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
frekfencja spada opiekun zrob cos !

 

Co mam zrobić. Dzwonić do każdego i prosić by przyjechał??? Bo jak nie to .........

 

Nikogo nie zmuszę do uczestniczenia w życiu forum gr Łódzkiej. Albo ktoś ma ochotę i będzie, albo nie.

 

 

 

A co do miejsca spotkania, to chyba pozostaje karczma w złotym młynie w kruszowie. Rzgów już odpadł dawno, a do Adamowa ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo ktoś ma ochotę i będzie, albo nie.

 

No. To teraz jeszcze pomyśl dlaczego niektórzy mogą nie mieć ochoty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz jeszcze pomyśl dlaczego niektórzy mogą nie mieć ochoty
A co mnie to interesuje, dlaczego ja mam wnikać w kogoś prywatne życie.

 

Jak kiedyś napisałem:

 

osoby które nie będą na spocie

1. Motomouse

 

To mnie opierd..... że co mnie to interesuje i dlaczego ty masz się tłumaczyć.

 

---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:36 ----------

 

poraz kolejny zacytuję Strusia wypowiedz:

 

To nie jest spot Zyndrama, tylko spot gr łódzkiej.

 

 

 

Tak więc informacja o spotkaniu jest. Możliwość dyskusji jest. Każdy kto ma ochotę może się wypowiedzieć. Ktoś kto nie bierze udziału w dyskusji, to pewnie taka osoba, która nie może przybyć z jakieś przyczyny. A jaka to przyczyna to ...... chyba każdego indywidualna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co mnie to interesuje, [...] Jak kiedyś napisałem:

 

I dalej nic nie rozumiesz :) Ale to w sumie nic dziwnego - od kilku miesięcy czegoś nie widzisz/nie rozumiesz. Tłumaczyłem Ci to, ale najwyraźniej nie zapamiętałeś.

 

To nie jest spot Zyndrama, tylko spot gr łódzkiej.

 

Problem w tym, że ostatni spot grupy łódzkiej miał miejsce kilka miesięcy temu :)

 

A dlaczego sprawa frekwencji ma Cię interesować i dlaczego powinieneś zająć się organizacją inaczej niż tylko wyedytowanie odpowiedniego wątku ? Bo jesteś opiekunem grupy łódzkiej, a nie moderatorem technicznym. Do kasowania postów i edycji wątków zamkniętych nie trzeba być opiekunem :) Zauważ z łaski swojej kto przyjeżdża na spotkania i dlaczego nowi ludzie rezygnują po jednym/dwóch ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego sprawa frekwencji ma Cię interesować i dlaczego powinieneś zająć się organizacją inaczej niż tylko wyedytowanie odpowiedniego wątku ? Bo jesteś opiekunem grupy łódzkiej, a nie moderatorem technicznym. Do kasowania postów i edycji wątków zamkniętych nie trzeba być opiekunem Zauważ z łaski swojej kto przyjeżdża na spotkania i dlaczego nowi ludzie rezygnują po jednym/dwóch ...

 

Moto,lepiej nikt by tego nie ujął !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto nie przypuszczałam , ze kiedykolwiek sie z Tobą zgodze ;) Wreszcie ktoś otwarcie powiedział co wiekszosc myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Marcin Marcin.

 

Ostatni spot był 18 grudnia. Był to spot Opłatkowy. Było wszystko zorganizowane. Było wszystko przedstawione. Terminy do podjęcia decyzji. Jeśli ktoś miał jakieś zastrzeżenia co do organizacji tego spotu to ja się pytam "gdzie była o tym mowa".

 

W takim razie zapytam się ciebie. Dlaczego było tak mało chętnych???

I nie mów że Święta były bo opłatek mógł się odbyć w trzech różnych terminach.

 

 

A dlaczego sprawa frekwencji ma Cię

interesować i dlaczego powinieneś zająć się organizacją inaczej niż tylko wyedytowanie odpowiedniego wątku ? Bo jesteś opiekunem grupy łódzkiej, a nie moderatorem technicznym. Do kasowania postów i edycji wątków zamkniętych nie trzeba być opiekunem Zauważ z łaski swojej kto przyjeżdża na spotkania i dlaczego nowi ludzie rezygnują po jednym/dwóch ...

 

Ty też chyba nie pamiętasz jak wszystko odbywało się wcześniej, jakie panowały zasady i czym się kierowali forumowicze. Zawsze w temacie spotów była dyskusja na temat spotkań. Choćby twój pierwszy spot na Malicne. Zawsze były rozpatrywane różne propozycje. Obecnie tych propozycji nie słyszę, nie widzę.

 

---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:36 ----------

 

Gdyby spoty były w okresie zimowym non stop organizowane w Rzgowie, ty by nikt nie przyjeżdżał. Bo wam się znudziło. A gdyby non stop były w Gomulinie. To by połowa ludzi nie przyjechała z tych samych powodów, przez które obecnie nie przyjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Marcin Marcin.

 

Dalej nie rozumiesz. Szkoda.

 

Ostatni spot był 18 grudnia. Był to spot Opłatkowy

 

Spoty opłatkowe/jajeczkowe ze względu na swoją specyfikę nie podlegają pod tą dyskusję. A tak jak wspomniałem - ostatni spot grupy łódzkiej miał miejsce latem :)

 

Dlaczego było tak mało chętnych???

 

No właśnie. Ja wiem dlaczego. A Ty :) ?

 

Obecnie tych propozycji nie słyszę, nie widzę.

 

Zastanów się dlaczego :). Serio - to jest dobra rada z mojej strony, a nie wbijanie szpili.

 

To by połowa ludzi nie przyjechała z tych samych powodów, przez które obecnie nie przyjeżdża.

 

Zapewniam Cię, że miejsce jest jednym z najmniej ważnych powodów o których mówimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moto nie przypuszczałam, ze kiedykolwiek sie z Tobą zgodze :) Wreszcie ktoś otwarcie powiedział co wiekszosc myśli.

I nawet ja muszę tutaj przyznać rację... A moto przedstawia cały czas fakty o których nie mówiło się głośno tylko po cichaczu to tu to tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moto nie przypuszczałam , ze kiedykolwiek sie z Tobą zgodze Wreszcie ktoś otwarcie powiedział co wiekszosc myśli.
I nawet ja muszę tutaj przyznać rację... A moto przedstawia cały czas fakty o których nie mówiło się głośno tylko po cichaczu to tu to tam...
No właśnie. Ja wiem dlaczego. A Ty ?

Fajnie, że rozpoczeła się dyskusja tylko dlaczego nikt nie ma odwagi powiedzieć głośno o co chodzi:wsciekly

Jestem ciekaw Waszych wniosków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw Waszych wniosków

 

Zupełnie niepotrzebnie. Zyndram sam do tego dojdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moto,lepiej nikt by tego nie ujął !

 

ujęliście mnie ujmowaniem ;)

 

A tak na serio, to masz Moto rację w tym co piszesz, popieram.

 

I jeśli mogę coś dodać aktualnie chyba niekoniecznie w temacie to ja + Iza też postaramy się dotrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie niepotrzebnie. Zyndram sam do tego dojdzie

Moto ja poprostu nie rozumiem po co owijać w bibułkę. Czy to przyniesie rozwiązanie??

Ujałeś ujeliśmy ujęci..... bla bla bla śmierdzi ale nikt nie powie gdzie jest kupa.

Narzekać smęcić obrabiać komuś duppę, ale nikt nie naprawia atmosfery.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śmierdzi ale nikt nie powie gdzie jest kupa.

 

Ciebie ta sprawa nie dotyczy, to co wąchasz ? Skoro masz inne zdanie, to masz - Twoje prawo. Istotą rzeczy jest Zyndram jako opiekun regionalny, a raczej jego działania.

 

Narzekać smęcić obrabiać komuś duppę, ale nikt nie naprawia atmosfery.

 

Ktoś komuś dupę obrabia ? Narzeka ? Wydaje mi się, że pomyliłeś miejsca Piotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , bo czytam to wszystko i dochodzę do wniosku że Żyni jest złym opiekunem nie stara się a jak się stara to nie tak jak należy, a może kogoś obraził może się jego gęba nie podoba komuś. Napiszcie wpros i będzie kwita. A Może trzeba nowe wybory przeprowadzić. Bo ostatnio zaglądałem mało na forum ale miałem sporo spraw innych. A teraz widzę że się wichura robi i chciałbym wiedzieć z której strony wieje i w jakiej skali.

 

 

Co do spotu to na 99% będe w ten piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś komuś dupę obrabia ? Narzeka ? Wydaje mi się, że pomyliłeś miejsca Piotrze

 

Marcin widze że łatwo Ci przychodzi dawać osądy, gorzej z pomysłami jak temu zaradzić.

 

Wydaje Ci się i to jest także Twoje prawo

 

Ciebie ta sprawa nie dotyczy, to co wąchasz ?

 

Bo mam takie samo prawo tutaj pisać jak Ty więc po co podnosisz mi takim tekstem ciśnienie!!

 

Wracając do tematu

 

Tak samo jak Ciebie wkurfia mnie klimat w grupie łódzkiej i moim zdaniem nie jest winien tylko Zyni.

 

Napiszcie wpros i będzie kwita. A Może trzeba nowe wybory przeprowadzić

 

Ujmijcie w słowa swoje przemyślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności