Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

No całkiem ładne miejscówki sa w Ldzaniu, jednak podejrzewam, że niektórym nie będzie chciało się tam jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Maciusiem nie ma problemu ta sama odległość co do PTAKA - tylko będzie miejsce na auteczka ???

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Zresztą i tak zazwyczaj i tak zbyt dużo nas nie przyjeżdża. Przejadę się tam jutro i zobaczę czy znajdzie się coś dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę tylko gdzieś niedaleko bo prace kończe o 18.30 i trzeba do tego doliczyć dojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivi - jak możesz to zrób mały rekonesans miejscówki.

 

Termin to 30.05.2008 godz. 18-sta

 

lista osób:

 

paula

Vivi

darko1

Marcino82

Marcin Stos ???

 

i oczywiście ja

 

czekamy na kolejnych chętnych

 

Łukaszek (asd) myślę że coś wykombinujesz

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z wielka przyjemnoscia moge zakomunikowac ze wkoncu sie pojawie. nareszcze wypadlo ze pracuje od rana i piateczek od 15 do wieczora wolny. tak wiec bede na 100%

 

po drugie b3 ma jeszcze asd i ja

a odnosnie gryla to moze sokolniki albo arturowek. nie znam tych terenow ale wydaje mi sie ze sporo tam lasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Łódzką grupę.Niedawno dołączyłem do upragnionego grona posiadaczy Passków.Mam pytanie odnośnie spotu łódzkiej grupy.Pozwolicie,że do Was przystanę?Jeżeli nie ma jakichś odgórnych przeciwwskazań-to może jakieś namiary na Was.

 

Życie jest piękne zza szyb Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jutro zrobię kurs do Ldzania w celu zlokalizowania miejsca, gdzie wszystkie nasze bolidy by się pomieściły. Jeśli ktoś ma jakąś propozycję co do miejsca gdzie można by takiego spotka grilowego zrobić to niech pisze. Ja w Ldzaniu mam działkę, więc jak coś to grila stamtąd mogę zabrać, więc nie trzeba by dowozić. W razie czego spotka można by u mnie na działce zrobić, ale za cholerę wszystkie samochody mi się tam nie zmieszczą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw a ty juz wrociles z tej swojej misji??? co bylo cale pozegnanie??? bo mi troche swiat miedzy palcami ucieka ostatnio :)

 

ps. maciek chcialbym cie poinformowac ze w ten piateczek jestem kierowca i czuj sie jako pasazer mojego bolidu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc byłem i oglądałem. Miejsce jest myślę, że spokojnie zmieścimy się tam z samochodami, gdyż i tak zazwyczaj olbrzymiej frekwencji na spotach nie ma. Problemem może być jednak to, że jest to dość popularne miejsce na weekendowe wypady ludzi z miasta, właśnie na grilla i może się okazać, że jak tam już zajedziemy około tej 18-19, to może być tam już sporo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za miejsce które oglądałeś!!!!!!!!!!!!

 

Ten Ldzan to kawał drogi od łodzi na ptaka było daleko.To ma być spot Łódzki w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wam

ja też się piszę na spocik i Ldzan może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to za miejsce które oglądałeś!!!!!!!!!!!!

 

Ten Ldzan to kawał drogi od łodzi na ptaka było daleko.To ma być spot Łódzki w okolicy.

 

 

No już nie przesadzaj, że na ptaka było daleko, szczególnie, że z samej Łodzi jesteś. Niektórzy dojeżdżają a mają po 20-30 km, a niektórzy nawet więcej i nikt nie narzekał nigdy, że im daleko. Ldzań to tylko propozycja była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam przez to rozumiec że miejsce jeszcze nie ustalone? Bo z chęcią bym się spotkał i przy okazji czegoś się dowiedział o vw.

Kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zostaniemy przy Ldzaniu piątek godz. 18-sta - jak na chwilę obecną prognoza pogody jest optymistyczna (nie będzie opadów) - następny możemy zrobić na Malince żeby koledzy z północnej części województwa mieli bliżej - a gdyby nie było miejsca zawsze możemy podjechać nad Grabię w Kolumnie (mały plener z rzeką w tle).

 

lista chętnych:

 

paula

Vivi

darko1

Marcino82

Marcin Stos ???

B4 black

kps72

Pjotrm

Zyndram

kosiad

 

i oczywiście ja

 

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jumbol69 jeżeli mnie nie wygonicie z moim NISSANEM to mogę spróbować podjechać ale nic nie obiecuję bo nie wiem o której sciągnę z wawki. Chyba że już o 18 wszyscy będą to podjadę prosto z trasy;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jumbol69 jeżeli mnie nie wygonicie z moim NISSANEM to mogę spróbować podjechać ale nic nie obiecuję bo nie wiem o której sciągnę z wawki. Chyba że już o 18 wszyscy będą to podjadę prosto z trasy

 

Marcin znając życie to nie każdy wyrobi się na 18-tą - śmiało przyjeżdżaj nawet Nissanem (co to ma do rzeczy) przecież każdy jest mile widziany.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem w takim razie, że zostajemy przy Ldzaniu. Jak tam dojechać, chyba każdy wie, co do dokładnego miejsca to sprawa wygląda tak. Jak tylko miniecie tablice Ldzań, po jakichś 500 metrach po prawej stronie będzie boisko do piłki nożnej i remiza OSP. Dokładnie za tą remizą jest taka czarna żwirowa droga, prowadząca w prawo. Skręcamy w nią i jedziemy do samego końca i jesteśmy na miejscu:)

 

Kolejna sprawa, rozumiem, że grillujemy tak? Kto zabiera grilla?

 

Przydały się też jakiś taki przenośny stolik, ma ktoś coś takiego?

 

Krzesełka to chyba każdy będzie w stanie we własnym zakresie jakieś przynieść. Co do jedzenia na grilla i do picia to jak będzie potrzeba coś dokupić to jakiś 1 km od tamtego miejsca jest sklep, który zawsze coś dobrego tam ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niestety po raz kolejny mnie nie będzie.Ale zalewik w strykowie mogę polecić na miejsce spota,jest gdzie autka zaparkować i grilla rozstawić.Pozdrówka dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem małą przerwę na forum ale takiego spota nie mogę przepuścić -> dopiszcie mnie do listy :D

 

Mogę kogoś zabrać bo i tak muszę wziąć furkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności