Skocz do zawartości
Gość steryd81

przeładowanie turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

tak luz na wirniku (góra-dół) oraz ubytku na wirniku mogę mieć wpływ na tryb awaryjny.

 

najlepiej zrobić logi i wrzucić na weryfikację,

 

czy turbo było w sposób poprawny wyczyszczone ? - masz jakieś foty z czyszczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotek z czyszczenia, wykonałem to bardzo dokładnie i po złożeniu wszystko chodziło luźno. Sprawdzałem przed czyszczeniem to był wyczuwalny opór. W sposób poprawny czyli????

 

 

Dziś taki przypadek 1,2,3,4 żadnego odcięcia doszedł do 160km/h odpuściłem, zwolniłem redukcja z 6 na 4 szedł normalnie i znowu odciął. Jeszcze większy meksyk w głowie mam, czy to wina zacinającego się N75?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób logi i wrzuć do odpowiedniego działu na forum a wszystko się okażę bo na teraz to tylko gdybać można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się wyjaśniła, winny był czujnik ciśnienia doładowania. Teraz auto chodzi tak jak powinno i banan na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy mam mały problem, od jakiegoś czasu mam problem z przeładowaniem turbo. Jakieś 2 miesiące temu robiłem logi statyczne i dynamiczne, a więc autko na 3-ce spokojnie do 4,5k obrotów ciągło. Teraz czy to na 3, 4 a o 5-ce już nawet nie wspomne, powyżej 120km/h autko wchodzi w tryb awaryjny, nie mogę go nawet "przedmuchać" na trójce. Pod górkę przy większym deptaniu nawet wcześniej potrafi wejść w t.a. Gdzie powinienem szukać przyczyny ? Jesienią ubiegłego roku wężyki podciśnienia wymieniałem. EGR cieknie, ale to już od dłuższego czasu, nawet przed logami, a dodam, że logi były ok, wg opinii forumowiczów.

Edytowane przez Gentelman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności