Skocz do zawartości
Gość pabblo

katastrofa...dławi się,,,1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pabblo

:)zacznę może od początku....autko nabyłem kilka miesięcy temu...wszystko grało dopóki tankowałem na dobrej stacjii,,,,,,ale pewnego ranka,,,,wlałem {już teraz wiem}do du...:mad:paliwa - dowiedziałem sie że na tej stacji dolewają oleju opałowego do paliwa,,,,,gdy wlałem ok 5 litrów ...chcąc dojechać do dobrej stacji...problem sie juz pojawił po odjechaniu z cpn.....przerywa ,,,dławi sie ....nie wiem jak to nazwać,,,,,i jeszce jeden mankament,,,,gdy jest prosta,,,jest ok,,,gdy "kołysze" samochodem...to przerywa,,,,,i oczywiście pod gorkę,,,,,

 

....panowie,,,proszę o wskazówki co powinienem teraz zrobić

 

HELP ME:):confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc wiele przyczyn dlawienia sie;) Ale jesli myslisz, ze to wina paliwa to zacznij od zmiany filtra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolege.zaczalbym od filtru paliwa.wkoncu jego zadaniem jest filtrowanie paliwa i dlatego nawet jakbys wlal ropy silnik nie powinien sie uszkodzic bo filtr powinien sie zapchac sie zanim ropa doszla by do wtryskow.u znajomego ktory ma nierozgarnieta zone to sie sprawdzilo:) a tobie nie zalecam jazdy tylko szybka wymiane bo moze sie okazac ze i uklad wtryskowy trzeba bedzie czyscic a to moze byc kosztowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pabblo

,,,a mógłby mnie ktoś nakierować gdzie sie znajduje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pabblo

..oczywiście filtr paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
,,,a mógłby mnie ktoś nakierować gdzie sie znajduje???

 

Pod autem na wysokosci klamki tylnych drzwi po stronie pasazera. Trzeba odkrecic blache oslaniajaca czesc zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wyświetla nic na tablicy ? Na komputerze był ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pabblo

jestem poza swoją miejscowoścą zamieszkania i nie mam narazie opcji wskoczyć na kompa...ale po świętach wróce i podjadę do mechanika,,,,na tablicy NIC ...:( ....dziękuje za info gdzie się znajduje filtr paliwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pabblo

no i okazalo sie ze cewka padnieta,,,,,powodowało przerwy,,,i to było powodem dławienia sie cara.....jzu jest git:) pozdro temacik mozna zakonczyćL):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności