Skocz do zawartości
Gość maniek 300

Łożysko wentylatora do wymiany..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek 300

Witam. Mam do wymiany łożysko przy wentylatorze. Problem polega jednak na tym, że mieszkam w ublinie i od znajomego mechanika dowiedzialem sie, ze moga byc problemy z dostaniem nowego. Ostatnio nawet ktos sciagal je wraz z obudowa z Polski, ale niestety nie mam na to czasu. Sam, dzisiaj objezdzilem kilka sklepow w Tallaght i Crumlin i nic. Nie ma. Mam pytanie, czy pozostaja mi tylko szroty, czy moze ktos wie o jakiejs dobrze zaopatrzonej hurtowni? W serwisie to troche drogi interes.. Dzieki za odpowiedz..

 

Mieszkam w Dublinie.... Sorki..

 

Scaliłem 2 posty. Używaj opcji 'edytuj'. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od jakiego wentylatora?? Chodzi o wentylator chłodnicy cieczy silnika?? Bo jeśli tak to chyba tzreba wymienić całą wiskoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pestek6

zapytaj w serwisie bo wcale nie musi byc tak drogo.kupowalem kilka czesci sam w serwisie i jest taniej niz w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapytaj w serwisie bo wcale nie musi byc tak drogo.kupowalem kilka czesci sam w serwisie i jest taniej niz w polsce.

co znaczy tak tak drogo?? Kupowałem wiskoze cos po 220 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożysko wiskozy kupowałem w ASO bo tylko tam jest dostępne, cena do mojego 111,5 zł, nie majątek. Wymienić można samemu, ale musi byc ściągacz i troche gimnastyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegoś czasu (2 tygodnie) coś zaczęło mi szumieć pod maską....

Początkowo wytypowałem że jest to płaska rolka dociskowa paska od osprzętu.

Jednak dzisiaj otwarłem maskę i spojrzałem na wentylator....widok troszkę mnie zszokował.

Efekt widoczny na zdjęciu (kulki wypadają z łożyska)....

lozysko.jpg

Powiedzcie mi czy tak w tym wentylatorze to jest jakieś wymienne łożysko, czy trzeba całość kupić?

Jak takie łożysko wygląda?

Jeśli samo łożysko to jak najprościej je wymienić i co trzeba zdemontować (zderzak, chłodnica, itp ??)...

Przepraszam za laiczne pytania ale z mechaniką mam tyle wspólnego co prawie nic.

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności