Skocz do zawartości
Gość jazzoley

Zestaw głośnomówiący ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to co z tą moją centralką??? Nikt nie wie, czy się nie chce nikomu odpisać???

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wypięcie tej centralki niema jakiegokowliek wpływu na działanie radia. Ja mam wypietą.

 

Pozdr,

Arapaho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć nie jestem w 100% pewny ale powinna działać bo ja chyba też mam taka a kupiłem zestaw noki a wcześniej był siemens.nie mam teraz dostępu do autka dopiero po 14.11.09 jeśli to nie za późno i nikt tu nie udzieli ci info to przypomnij mi na pw tak 15.11 ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki Artur. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Czy taka centralka jak moja obsługuje każdy markę, typ i rodzaj telefonu komórkowego (kwestia tylko wymiany przystawki), czy tylko telefony marki Siemens?

Łukasz, do Siemensa i do Nokii były dwie różne centralki. Także jak Twoja centralka jest od Siemensa, to juz wiesz, jaką markę telefonów będzie obsługiwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać gdzie znajdę centralkę do zestawu głośnomówiącego-w podłokietniku są tylko jakieś kable z napisem cullman a pod siedzeniami też nic nie ma -po włożeniu telefonu do uchwytu wszystko działa tylko osoba do której dzwonię mnie nie słyszy,chyba coś z mikrofonem?Zestaw który mam jest od nokii 6310,uchwyt MCC-1-no za cholerę nie mogę znaleść centralki.No i jeszcze zasięg pogarsza się gdy telefon jest w uchwycie.

Edytowane przez darodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Chciałbym ponownie odświeżyć temat. Mam zamontowane takie samo mocowanie telefonu przedstawione na zdjęciu w pierwszym poście. Mam system radionawigacji MCD. W podłokietniku jest podłączony interfejs Cullmann Audi o oznaczeniu 8D0862335B. Niestety do końca nie jestem pewien jakiego producenta i model telefonu obsługuje. Po poszukiwaniach zakładam że Nokia ale 6230i czy 6310i ? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy zobaczcie na poniższy link, wszystko fajnie opisane i duży wybór używanych adapterków. wystarczy zakupić oryginalny najtańszy adapterek BT za 250zł i wszystko po BT chodzi, chyba że ktoś bez BT dopasuje to nawet adapterki za 50 zł tam są! sami zobaczcie!

 

http://adaptery.top-int.pl

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy zakupić oryginalny najtańszy adapterek BT za 250zł i wszystko po BT chodzi, chyba że ktoś bez BT dopasuje to nawet adapterki za 50 zł tam są! sami zobaczcie!

 

tylko ze powyzsze posty dotycza B5 a tam ''adapterek'' nie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności