Skocz do zawartości
Gość bulli

Prośba o udostępnienie materiałów na temat układu BOSCH motronic M2.9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bulli

Witam.Jestem nowy na forum.Kupiłem passata B4 z rzadko spotykanym silnikiem 1.6 AEK.Jest w nim parę rzeczy do naprawy i prosiłbym kolegów o udostępnienie materiałów na temat wtrysku BOSCH motronic M2.9.Problem jest też ze znalezieniem opisu naprawy tego silnika.Tutaj na forum szukałem (google i p2p również),ale nikt nie ma i nawet ktoś stwierdził,że nie ma książki napraw do tego silnika.Jak by ktoś miał jakąś wiedzę na ten temat to byłbym wdzięczny za udostępnienie.Wprawdzie podobny silnik jest opisany w książce napraw Seata toledo (różni się układem wtryskowym) jednak nie jestem pewien,czy tylko tym się różni,a nie chcę eksperymentować.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może TO Ci pomoże.

A przy okazji może ktoś wrzuci to gdzies na "stałe"

 

Plik bedzie usuniety za ok 2 dni!!!

 

Jakby co to jest też na RapidShare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulli

Dzięki za zainteresowanie moją prośbą Amanda,ale ten opis dotyczy monowtrysku,więc nie na wiele mi się zda.Mam dużo różnych opisów układów wtryskowych Bosch-a ,ale akurat układu motronic M2.9 nie mam.Jakby ktoś chciał,to mam opis czujników Bosch-a w .pdf-ie w wersji angielskiej.Posiadam też dosyć obszerny opis układów: D-Jetronic,L-Jetronic,LH Jetronic,LH Motronic,K-Jetronic i KE Jetronic.Wszystko w języku angielskim i jednym pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisując w google "motronic M2.9" znajduje dosyć dużo - nic tam nie ma (intersującego Cię)?

Z tego co pobieżnie oblookałem toto wystepuje np w silniku VR6 - AAA, a to już chyba nie jest taki nietypowy silnik?

Sorrm, może motam, ale nie siedzę w tym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności