Skocz do zawartości
gepc

Pomoc w rozszyfrowaniu elementów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Passat maniaków. W związku z chęcią nabycia w najbliższym czasie tego modelu Auta :) dokładnie b5 . Prosił bym znawców tunningu o pomoc . Co musze kupić żeby mój wymarzony passat wyglądał tak jak na poniższych zdjęciach. Zerknijcie proszę na zdjecia . chodzi mi o listwy nakładki leflektory itd. Dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)

 

b.jpg

 

a.jpg

 

Przepraszam za ten napis na aucie , ale mam wątpliwości czy listwy za 40zł zzmienią mi auto w taki jak na zdjęciu.

 

dodano 05.03

 

do tej pory udało mi się coś znaleść

udało mi się znaleść:

1 lampy -719zł

2 grill chromowany ze znaczkiem 100zł

3 nakładki na lusterka 70zł

 

a jak jest z listwami bocznymi da się jakoś dokombinować z wyższego modelu . Orginalnie jest jakaś chyba szersza ta w kolorze czarnym lub nadwozia niz ta na zdjęciu aluminiowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnij tylko o ping-pongach na antene, choinkach zapachowych do srodka, koniecznie klakson z jakas melodyjka...

nabijasz sobie posty czy co? Bo nie wiem o co ci chodzi? Coś mi się wydaje ze na forach jest zasada , jak nie mam nic do powiedzenia to się nie odzywam .:669:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Chcialem ci w ten sposob dac do zrozumienia (przepraszam, przeliczylem sie co do twoich mozliwosci) ze za 40 zlotych to nic ciekawego nie zrobisz. Mam swoje zdanie na temat doklejania tasiemek na listwy i grill, wybralbym raczej elementy oryginalne z wyzszych wersji Passatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gynsior

A wystarczylo odpowiedziec koledze na pytanie i napisac, ze oczywiscie za listwe za 40 zl nie osiagnie pozadanego efektu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności