Skocz do zawartości
Ziewal

Czy to dobra marka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po podłączeniu radia grały mi tylko przednie oryginalne głosniki w B5. Postanowiłem zamontowac w tylnych drzwiach głośniki bo podobno tam nie ma i zdziwiłem sie jak zobaczyłem takie coś http://img181.imageshack.us/my.php?image=zdjcie015dc5.jpg

plus głosniki i tweetery tej samej firmy. Po podłączeniu gra to niesamowicie. Czy to bobra firma MB QUART ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci fajnie gra, to po co ci jeszcze wiedziec, czy to dobra firma :?: A jak będzie kiepska to wymienisz na inne :?: Szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z lepszych. BMW, Mercedes... wiele luksusowych aut nagłaśniało właśnie MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ci fajnie gra, to po co ci jeszcze wiedziec, czy to dobra firma :?: A jak będzie kiepska to wymienisz na inne :?: Szkoda kasy.

 

o co Ci chodzi ? Czy Ty jesteś alfą i omegą, że wszystko już wiesz i o nic sie ludzi nie pytasz ?

 

Dzięki Cervandes takiej odpowiedzi potrzebowałem, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi ? Czy Ty jesteś alfą i omegą, że wszystko już wiesz i o nic sie ludzi nie pytasz ?

ziewal - wyluzuj deko, co :?: Sam wcześniej stwierdziłeś ze gra zaje...fajnie. Więc moim skromnym zdaniem - po co wymieniać, nawet jeśli okazałoby się to "niefirmowe". A skoro to "firmówka" to LUUUZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziewal - wyluzuj deko, co :?: Sam wcześniej stwierdziłeś ze gra zaje...fajnie. Więc moim skromnym zdaniem - po co wymieniać, nawet jeśli okazałoby się to "niefirmowe". A skoro to "firmówka" to LUUUZ.

 

przez myśl mi nie przeszło, żeby to wymienić a mój post w ogóle nie sugerował, że chce to zrobic chciałem tylko wiedzieć co to za firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. To dobra, Niemiecka firma z prawie pół wieczną tradycją.

Znakomite wooferki, tweeterki z metalową membraną średnio udane, choć z fabryczną zwrotnicą brzmią o dziwo ciekawie. Zapewne dzięki odpowiedniej separacji częstotliwości.

 

Swego czasu Tonsil składał kolumny na tych przetwornikach pod inną nazwą.

 

Nie kombinować, grać i słuchać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. To dobra, Niemiecka firma z prawie pół wieczną tradycją.

Znakomite wooferki, tweeterki z metalową membraną średnio udane, choć z fabryczną zwrotnicą brzmią o dziwo ciekawie. Zapewne dzięki odpowiedniej separacji częstotliwości.

 

Nie kombinować, grać i słuchać ;-)

 

faktycznie maja metalowa membranke i jak dla mnie chyba za słabo daja sopranem ale te z przodu nadrabiają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności