Skocz do zawartości
Acadaptor

215/45/15............. ??

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. mam krociutkie pytanko... czy oponka 215/45 wejdzie mi na alufelge 7cali i czy w ogole wejdzie do passata b4 kombi na tyl? Prosze o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie ja mam 215/40 założoną na 7 cali. 215 to masz szerokość opony w mm a 40 to wysokość opony w % z 215mm. Przy zastosowaniu takiej opony obwód koła będzie mniejsza o 2,1 cm względem orginału 185/65/14 więc bez paraliżu.

http://www.ostragorka.eu.org/%7Eswietokrzyska/opony.html

Pozdrawiam Miłosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale mam nadzieje ze to nie wyglada jakos kiczowato ze opona mocno wychyla sie poza obrecz alu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loozik... wiem juz ze 215 wejdzie na tyl. Jeszcze mnie tylko martwi czy oby napewno wejdzie mi na alu 7cali. Mam ladne O.Z. smigaly na 205/50 a 215/45 to juz roznica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 7j 205 juz wyglada troche jak balon a co mowic 215- po co ci takie na tak waskiej feldze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 7j 205 juz wyglada troche jak balon a co mowic 215- po co ci takie na tak waskiej feldze?

arth czy u mnie wygląda jak balon ????

Pozdrawiam Miłosz "vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ty nie masz chyba 15tek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat... chyba bedzie trzeba pozostac przy 205. A tak na marginesie 205 na 7cali wyglad dobrze zaden balon :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ty nie masz chyba 15tek

ja mam 17 ale porównujemy szerokość opony 215mm do feli 7J. Moim zdaniem nie będzie paraliżu i będzie dobrze wyglądać.

chyba bedzie trzeba pozostac przy 205. :/

to centymetr różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... bede musial to przemyslec, ale nie ukrywam ze 215 w pasku z tylu wygladaloby juz z szacunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z Ciekawosci czy ktos jeszcze wrzucal 215 szerokosc opony na alufelge 7cali?? Mile widziane photo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 7j 205 juz wyglada troche jak balon a co mowic 215- po co ci takie na tak waskiej feldze?

Postanowilem zaryzykowac i zakupic oponke 215/45/15... i nie zaluje. Dzieki Rainman777 za pomoc :)

215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowilem zaryzykowac i zakupic oponke 215/45/15... i nie zaluje. Dzieki Rainman777 za pomoc :)

Nie ma za co , cieszę się że mogłem pomóc.

Niech się sprawują :D.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności