Skocz do zawartości
Vvalery

Jakie auto zamiast B6?

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz sobie możesz kupić paska CC z bezpośrednim wtryskiem.:P

 

Gratulacje !!!!

 

To na górze to chyba żart.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

o co chodzi z tym zartem :P ze mogłbym teraz kupic passata... owszem mogłbym a w zasadzie firma mogłaby, i powiem szczerze ze passat cc jest bardzo ładnym samochodem, wiesz niefart z hamulcami, nie skresla passata, to był egzemplarz, wiem ze na poczatku pisałem ze juz na pewno nie passata i wogole, to były nerwy zwiazane z sytuacja, wiem ze nie kupie u tego dilera. Polskie firmy w moich oczach wyrobiły jakąś opinie VW, bo sprawa mogła być załatwiona jak w cywilizowanym kraju w max miesiąc, bez uszczypliwości i złośliwości, bo nie po to kupowało się samochód (niefartownie z wadą), żeby potem wysłuchiwać i użerać się, a przy okazji udowadniać, że on jednak zagraża życiu, i nie raz zagroził. Mam nadzieje, że ta historia kiedyś przyda sie komuś, kto będzie dochodził swoich racji. Trzeba walczyć o swoje i uzbroić się w sporą ilość cierpliwości.

Co do auta to zastanawiamy sie nad a4 i chyba tu padnie wybór, ale to się okaże. Przeglądałem ceny np w Estonii i sa znacznie mniejsze niz w PL, nawet do 30 tys a gwarancja ta sama na terenie całej UE.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bież A4 rewelacja !!!

Myślałem że masz odrazę tak jak pisałeś na początku do VW dlatego napisałem że żart.:cool:

Poczekaj jeszcze na nowego Accorda. Looknij na Lexusa IS250 diesla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 jest b.ładne z zewnątrz w środku mi nie przypadło do gustu za dużo pokręteł,guzików i mimo wszystko wrażenie ,że jest to auto w środku mniejsze.Moi synowie (po 182 cm wzrostu) stwierdzili ,że z tyłu to zdecydowanie mniejsze auto.Dlatego zamówiłem paska choć już negocjowałem A4 u brokerów za takie same pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Patrzyłem na ceny lexusa fajne autko, napęd na tył :) i wogole ale jest to samochód droższy od audi przynajmniej z tym wyposażeniem które moim zdaniem jest niezbędne bo np xenony adaptive ligt i inne bajery w nowym aucie jak dla mnie musza być bo są niezastąpione, itd wiele by tu wymieniać... moge polecić firme brokerska, która zajmuje sie kupnem dla klientów audi np z Estonii, a także różnymi innymi samochodami z różnych innych krajów europy. jest to http://www.wikarpodhale.pl/

spoko ludzie, narazie współpraca bez żadnych komplikacji i mam nadzieje ze tak do konca, nie ukrywam też, że bardzo liczymy na to, aby tym razem trafił się fartowny model jakiegokolwiek producenta, bo szczerze passat był trzecim nowym samochodem, jaki mój ojciec kupował sobie i dla firmy. Dwa są z nami do dziś i sprawują sie bez wiekszych komplikacji, bo np honda civic z 1996r. miała tylko jedna "poważną" wade w trakcie 12 lat użytkowania, mianowicie zepsuły sie wycieraczki :) ( nie wspominam tu o standardowych wymianach - konserwatorskich) to by bylo wszystko. Tak sie zastanawiam czemu teraz takich autek nie robia?? No miejmy nadzieje ze tym razem bedzie all ok i marze o tym aby z nowym autem zaglądać do serwisu tylko w daty wyznaczonych przeglądów. Czego i sobie i Wam życze.

 

Co do wielkości auta, owszem passat jest wiekszy i bardziej przestronny. A odpowiednik passata z dawnych lat czyli skoda superb 1 jest jeszcze wieksza :)

 

Odnosnie accorda i superba 2 to czas oczekiwania az te modele wejda do sprzedaży jest spory, do tego trzeba czekac az wyprodukuja takie cacka na zamowienie, wiec lepiej zamówić coś już teraz, zwłaszcza ze samochód potrzebny od zaraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście brałbym a4 bez chwili wahania, może jest troche mniejsze od Passata, ale jak często wozisz 4 osoby???

 

Poza tym to Audi, tam skrzypienie i inne denerwujące sprawy nie pojawiają sie w 99,9% przypadków.

 

 

Najnowszy Accord jest taki sobie, żadna rewelacja, do a4 nie można go porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arteq
z tym wyposażeniem które moim zdaniem jest niezbędne bo np xenony adaptive ligt i inne bajery w nowym aucie jak dla mnie musza być bo są niezastąpione, itd wiele by tu wymieniać...

ech, a kiedyś wystarczyło aby auto było sprawne do tego nieco umiejętności i zdrowego rozsądku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

order7

 

Rozumiem że dość dobrze sie dogadałeś w końcu z tępakami i chwała Ci za upór jakim się wykazałeś ale powiedz czy zwrócą Ci też koszty ubezpieczenia i koszty leasingu (odsetki) ???

 

Z jednej strony przez nietrafiony zakup miałeś wiele kosztów, które zapewne byłeś gotów ponieść gdyby auto było w stanie technicznym takim jakim powinno być ale z drugiej strony wydaje mi się że ich nie interesuje jaką formę zakupu wybrałeś i nie będą chcieli pokryć takich kosztów.

 

Do jakiego stopnia ugoda jest zawarta ???

 

Pytam bo wcześniej pisałeś że też o to będziesz zabiegał a taka informacja przydałaby się na zakończenie tematu gdyby ktoś jeszcze miał kiedyś podobne problemy. Dobrze by było wiedzieć na co można liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście brałbym a4 bez chwili wahania, może jest troche mniejsze od Passata, ale jak często wozisz 4 osoby???

 

Poza tym to Audi, tam skrzypienie i inne denerwujące sprawy nie pojawiają sie w 99,9% przypadków.

 

 

Najnowszy Accord jest taki sobie, żadna rewelacja, do a4 nie można go porównywać.

 

Przestancie z tym skrzypieniem. Zapraszam do mojego Paska cisza jak makiem zasiał. Pasatów się sprzedaje tysiące a tu narzekało tak naprawdę "kilka osób". W innych podobnych też trzaski się zdarzają.

Order pogrzeb za leksusem ja mogłem kupić za 111 tyś., ale wtedy z kasą było kiepsko a jak nie było kiepsko to juz go nie było. (auto demonstracyjne ale co to dla Lexusa.

Dla mnie ten Lexus to szczyt w tej klasie i na pewno bym go wybrał zamiast A4. Ot taki sentyment jednak do toyoty choć mojemu paskowi nic nie mogę zarzucić.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

ja bym brał a4 !!! ewentualnie C-klasę nową lub Is-a (ale z Lexem pamietaj ze to marka ktora STRASZNIE traci na wartosci z czasem, jedna z najbardziej tracacych) ale to o ile nie potrzebujesz dużej przestrzeni, natomiast jeśli musisz miec duże auto a masz kasę na nowe A4 nic więcej to brał bym rocznego a6 kombi lub BMW 5-tkę w kombi, i like!(chociaż tutaj środek nie kazdemu się spodoba)

 

Passata, jesli mozesz wydac "trochę" wiecej bym pod uwagę nie brał mimo że ze swojego zadowolony jestem, nawet w wersji CC to jednak VW czyli plebsolimuzynka, auto dla ludu, wystarczy wsiac do Passka polozyc reke na plastikach czy uchytach na drzwiach i prosto z Passata wsiąśc do A4 nowej czy A6 i tak polozyc reke na plastikach :-P to samo z Lexem Mesiem czy B-mą, nie ta liga :-P no i zawieszenie w A4 to zupelnie co innego niz Passacik.

No i oczywiscie tylko diesel w CR bierz! ;)

Ja na dzis jesli bym zmienial auto, VW nie bral bym pod uwagę, chociaz to napewno nie są złe auta :635:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

order7

 

a czy mozesz mi przyblizyc jak się odbywa zakup auta z Estonii czy litwy, czy po zakupie musisz jeszcze cos tu u nas oplaca wiekszego? widzę ze rożnica w cenie auta jest obiecująca!!

 

moze adres do dealera u ktorego ty kupujesz, bo MOZE i ja na jesieni bede zmienial i tez celuję w audi, ale chyba A6, mialem teraz na wiosnę zmienic na A4, ale trochę mi się w zyciu pozmieniało (dzieciaczek w drodze) i muszę szybko wykończyc mieszkanko nowe, więc z funduszami nie wyrobię w tym roku :cool: ale coś za coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Z przyjemnością :) auto kupowane jest od brokera z Nowego Targu, adres http://www.wikarpodhale.pl/ , tam są wszelkie dane wraz z numerami telefonów i cenami przybliżonymi samochodów które sprzedaja.

Zakup odbywa się na Ciebie lub Twoja firme, wystawiasz 1 upowaznienie ( do sprawdzenia w Twoim imieniu przez czlowieka odbierajacego auto z salonu z Tallina czy auto dotarło całe i nie ma jakis uszczerbków i czy badania i przeglad sa zrobione), z reszta o formalnościach poinformuje Cie broker jak z nim porozmawiasz on wie lepiej a ja nie chce czegos poprzekrecac. No i dodatkowy plus mozesz odliczyc wiecej VAT na takie auto, ale o tym tez pogadaj z brokerem bo nie chce czegos palnac. Ja moge Ci pokazac konfliguracje a4 jaka dla nas zrobili z tym ze dodatkowo do tej konfiguracji(nie jest to w pdf zapisane) jest jeszcze adaptive ligt do xenon plus i kolorowy wyswietlacz kompa pomiedzy zegarami :) i to razem ok 130tys : http://www.sendspace.com/file/rcbo7y

 

a to konfig a6 przykładow:

http://www.sendspace.com/file/qn3p9e

 

CENY TO CENY BRUTTO, nic wiecej procz rejestracji i ubezpieczenia nie musisz placic :) no chyba ze bierzesz w kreski :)

Napisz co myslisz jak zrobisz sobie takie same autka na konfiguratorze polskim :) i czy jest róznica w cenie...

Pozdro

PS. tam jest nr w pdf do brokera

P.S.2 Xemit zycze powodzenia, cierpliwosci i uporu!!!! No i oczywiscie pozytywnego załatwienia sprawy :)

P.S.3 Piki Graty!!! W moim zyciu tez własnie nadchodzi czas na ta zmiane :) i już nie moge sie doczekac narodzin dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Is-a (ale z Lexem pamietaj ze to marka ktora STRASZNIE traci na wartosci z czasem, jedna z najbardziej tracacych)

 

Piki znowu piszesz jak Ci serce dyktuje (pomyśl trochę !!!). IS 220d (i nie tylko ten model, z serii IS, o którym pisałem wyżej) trzyma cenę lepiej niż wszystkie niemieckie marki wziete do kupy. Ja akurat zadałem sobie trud i przewertowałem OTOMOTO i tam jesst czarno na białym co trzyma lepiej.

Audi A4 (B7) w środku to porażka zresztą. Passsat jest ładniejszy ze trzy razy!!! Nowy model Audi to inna historia choć środek też nie rzuca na kolana, ale jest ładniejszy od starego modelu. Oder wejdzie w co chce ale ja bym się grubo zastanawiał.

P.S. No i napęd na tył i bezawaryjność gwarantowana!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
Piki znowu piszesz jak Ci serce dyktuje (pomyśl trochę !!!). IS 220d (i nie tylko ten model, z serii IS, o którym pisałem wyżej) trzyma cenę lepiej niż wszystkie niemieckie marki wziete do kupy. Ja akurat zadałem sobie trud i przewertowałem OTOMOTO i tam jesst czarno na białym co trzyma lepiej.

 

no fakt masz rację, porabało mi się, mowili w jakims programie o spadku wartoi aut luxusowych i porąbełem, Lexus ma najmniejszą a nie największą utratę wartości, my bad! biegałem troche i po prostu zle uslyszalem.

 

Audi A4 (B7) w środku to porażka zresztą. Passsat jest ładniejszy ze trzy razy!!! Nowy model Audi to inna historia choć środek też nie rzuca na kolana, ale jest ładniejszy od starego modelu. Oder wejdzie w co chce ale ja bym się grubo zastanawiał.

P.S. No i napęd na tył i bezawaryjność gwarantowana!!!

 

niepotrzebnie piszesz o starym A4, bo tu się rozgrwa sprawa tylko o nowy A4 ;) zresztą nawet stary mi osobiscie się raczej podoba i jest z bardzo dobrym materiałów odróżnieniu od Passata, ale niestety juz ostro trąca myszką, a ten nowy A4 w środku, cóż podoba nie podoba, rzecz gustu, mi się podoba bardzo.

A środek Passata CC różni się od zwyklego Paska? bo nie wiem?

i czy ceny juz znane tego auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piki ok 12 tyś zł droższy od normalnego sedana. W środku miejsca na 4 osoby a deska podobna do poprzedniej ale lepiej wykonana. Znajde linka to tu wrzucę.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku tylko inna kierownica , i z tyłu kanapa na 2 osoby.Ale z zewnątrz super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piki proszę bardzo pełne spektrum tu:

http://www.wheels24.co.za/Wheels24/Galleries/w24_GalleriesModelDetailComp/0,8101,5406,00.html

 

P.S. Piki zapomniałem pogratulować przyszłego członka rodziny.:) Ja mam dwóch takich 4 i 2 lata to coś o tym wiem.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

dzieki dzieki ale to dopiero we wrzesniu go na tym swiecie zobaczę ;)

 

co do Passata CC, to oglądnalem kilka galerii i torchę poczytalem i wychodzi na to że to po prostu facelifting wyklego Passata a środek oprocz innej kierownicy, zmienionej kanapy na 4 osoby i troche innych obic drzwi to po prostu zwykly Passat, nawet zawieszenie to samo, więc mimo że ładny na zewnątrz ZNACZNIE,,,,, nawet bym się nie zastanawiał i brał A4 !! albo is-a albo C-klasę nową albo 3-ójkę.

Moim zdaniem mogli po prostu zrobic facelifting zwyklego passata w tą stronę i tyle, ale VW chce łyknąc trochę kaski za napis coupe :P moim zdaniem raczej nie warto tyle doplacac, bo za te pieniadze mozna miec auto o klasę wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności