Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa nie zdechła - wiec nie ma co wskrzeszać
:ok: dokładnie. Dość wylewania gorzkich żali na forum, trzeba budować grupę na nowo, a nie rozpamiętywać co było 5 lat temu ;)

 

 

 

 

P.S. Przepraszam, że się udzielam w Waszej grupie, ale brakuje mi 15 postów, żeby dać ogłoszenie w dziale Sprzedam :lol

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ostatnimi czasy - mam bardzo dużo na głowie

 

Nie możliwe :D

 

P.S. Przepraszam, że się udzielam w Waszej grupie, ale brakuje mi 15 postów, żeby dać ogłoszenie w dziale Sprzedam

 

Poległem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok: dokładnie. Dość wylewania gorzkich żali na forum, trzeba budować grupę na nowo, a nie rozpamiętywać co było 5 lat temu ;)

 

:ok widzę, że jednak jest tutaj kilka pozytywnych osób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie możliwe :D

 

 

Co masz konkretnie na myśli? :hmm Bo nie kumam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co masz konkretnie na myśli? Bo nie kumam...

 

Ja myślałem, że u Ciebie już wieczna emerytura zawitała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 19 lat mam zamiar pracować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kto jeszcze na tego spota? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kto jeszcze na tego spota? :D

Proszę tego typu pytania dawać w temacie dotyczącym spotkania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę tego typu pytania dawać w temacie dotyczącym spotkania

 

Spoko :) Dzięki za czujność.

A czy mógłbyś przyjąć moją prośbę o dołączenie do grupy kujawsko-pomorskiej, które wysłałam parę dni temu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko :) Dzięki za czujność.

A czy mógłbyś przyjąć moją prośbę o dołączenie do grupy kujawsko-pomorskiej, które wysłałam parę dni temu? :)

Mógłbym, ale niestety warunek przyjęcia jest uczestnictwo przynajmniej w jedynym spotkaniu grupy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbym, ale niestety warunek przyjęcia jest uczestnictwo przynajmniej w jedynym spotkaniu grupy

Ktoś konsultował ten warunek z administracją forum ? Przyjęcie danego usera do grupy ma za zadanie łatwiejszą komunikację regionalnie miedzy opiekunem a danym userem regionu nie ma innej możliwości komunikacji grupowej. Generalnie możesz zapomnieć o tym warunku :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszczowy, tak jak Cię lubię, tak wygląda mi że Asia lata do Ciebie na skargę. Nie wiem czy tak jest, ale śmiesznie to wygląda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deszczowy, tak jak Cię lubię, tak wygląda mi że Asia lata do Ciebie na skargę. Nie wiem czy tak jest, ale śmiesznie to wygląda :P

 

Drogi Eltomie. W nosie mam jak to wygląda. Byłam akurat w trakcie czytania regulaminu forum, na którym nie znalazłam tego warunku. A Deszczowy bierze udział w dyskusji od paru dni i co jakiś czas się wypowiada :)

 

Jak tak mają wyglądać te relacje i nawet opiekun ma mi robić po złości, to brak mi słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deszczowy, tak jak Cię lubię, tak wygląda mi że Asia lata do Ciebie na skargę. Nie wiem czy tak jest, ale śmiesznie to wygląda

 

Nie wiem jak to wygląda , ale skoro śledzę ten topik to raczej wiem co się w nim dzieje :kumple . Lata na skargę ? a niby w po co ?

Też mi zależy , żeby postawić ten region na nogi :kumple

 

P.S. 100 postów w 4 dni jesteście na dobrej drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie idziemy :D

Jak będę miał trochę czasu jutro to pomyślę nad konkretnym czasem i miejscem spotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie idziemy :D

Jak będę miał trochę czasu jutro to pomyślę nad konkretnym czasem i miejscem spotu.

 

No przecież jest już wątek dotyczący spotu 21 listopada. Arrow zwrócił mi tutaj uwagę, że nie piszę w odpowiednim temacie. Ty też się dostosuj ;):mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dostosuję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim taki warunek bywał już przed tym jak zostałem opiekunem, ja ją tylko kontynuuje. Nie wydaje mi się złą opcją z tego względu, że zachęca to nowe osoby do pojawienia się na spotkaniu oraz poznaniu się twarzą w twarz. Nie robię nikomu po złości, nawet nie zamierzam tak postępować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że zachęca to nowe osoby do pojawienia się na spotkaniu

 

Nie uważasz , że jak dostaną informację o tym , że jest jakieś spotkanie to łatwiej im będzie na nie trafić czytaj dowiedzieć się ;)

 

Mógłbym, ale niestety warunek przyjęcia jest uczestnictwo przynajmniej w jedynym spotkaniu grupy

Tak szukam i szukam jest gdzieś wpis w waszym regionie o tym :ocochodzi

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A warunkiem przyjęcia do Grupy jest udział przynajmniej w jednym spocie, bądź aktywne udzielanie się na Forum.

 

UWAGA!!!

Jeśli przez 12 m-cy użytkownik nie zaloguje się na forum zostanie usunięty z Grupy.

i wszystko na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności