Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przy tej samej średniej prędkości (180 km/h) na trasie Gdańsk Toruń samochód spalił 8 litrów :D

2.0 TDI CR 140KM

Ale co się będziemy licytować :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
abstrac***ąc od tego, że nie wiem gdzie leży "Karakow" ;) to jakoś trudno mi uwierzyć, że przy średniej rzędu 180km/h spalanie w granicach 6l....

 

też byłem w szoku :)

 

może dlatego że tam trochę z górki jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiosna idzie... tak mowili a ja mam za oknem chyba jesień... deszczem napier...

 

ja sie pytam gdzie ta wiesna?????

 

 

 

Milena na jazdach (poszła na prafko :-D ) no to ja sie wziąłem za rowery - serwis domowy.

Oczywiście trzeba było dętke wymienić bo Milenka miała tym razem pecha :P

 

dafota.2.shx1425314697m.jpg.sm20150302_162215.jpg&th=8299

Edytowane przez JakiCMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę kupić rower bo moja kozą na dalsze wycieczki się nie da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, czas rozważyć taki zakup. Ktoś poleci sprawdzony antyradar? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, tak doświadczony forumowicz post pod postem :D

 

No to strzeliło wczoraj 20 tyś km bez wizyty w serwisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, czas rozważyć taki zakup. Ktoś poleci sprawdzony antyradar? :D

ja używam aplikacji Yanosik. Polecam, parę razy już mnie uratował a Antyradar jak masz w schowku to uznaje się za gotowy do użycia i pińcet do okienka trzeba zanieść i pozbywać się sprzętu. Często jest mocowany na charakterystyczne gumki po których widać że masz taki sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, u mnie kontrole odbywają się dość specyficznie. Jak policjant chce mi zaproponować 10 punktów i 400 złotych, to nie interesuje go brak naklejki na przedniej szybie (której szczerze mówiąc nie mam od samego początku), a tym bardziej co tam jest na niej zamocowanę :P

A co do Yanosika, to nie posiadam telefonu dotykowego :)

Dlatego pytałem o taki sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle co się tu mieszka, to się powinno wiedzieć, gdzie z reguły można się nadziać na Policję :D

A przy wyjeździe w trasę: żaden Yanosik czy inna aplikacja. A czemu? Bo nie działa DOKŁADNIE w czasie rzeczywistym. Więc CB + NAVI i jakoś tylko 2 razy przez 9 lat dałem się na trasie złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, ale dziwnym trafem z Twoim dowodem rejestracyjnym jest "sklejona" legitymacja służbowa ;)

Więc wygląda to nieco inaczej w Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodziło o częstotliwość zatrzymań z powodu przekroczenia prędkości :D

Legitymacja nie ma tu nic do rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do znawców czy jak wsadze takie radio do passka to bede mial komunikaty na fisie? (oczywiście jak w końcu ogarne wyświetlacz) :P

 

http://allegro.pl/6-2-radio-nawigacja-peiying-py9908-2din-gps-bt-tv-i4901343753.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Michał, nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek z takimi koncertami na wodzie mam problem bo jest zbyt wcześnie by wyjść na światło dzienne i zbyt gorąco. Tak samo było z Analogsami. Płytę molestuje cały czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Oytalem czysto teoretycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek z takimi koncertami na wodzie mam problem bo jest zbyt wcześnie by wyjść na światło dzienne i zbyt gorąco. Tak samo było z Analogsami. Płytę molestuje cały czas

Łukasz, pomyliłeś okienko z rozmowy na PW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzis wmordewind :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba TY :P ostatnio tutaj taki spam leci że człowiek wyjedzie na weekend i nie wie co czyta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie albo sie przyzna kim jest osoba z tego passata?

 

Ramki nasze forumowe blachy cmg a osoby nie znam. Forumowicz czy kupil/ła od forumowicza auto?

 

Widziany dziś pod Pepco w cmg

 

dafota.2.9sn1425499896y.jpg.sm20150304_171734.jpg&th=9429 dafota.2.tm31425499896f.jpg.sm20150304_171750.jpg&th=9163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności