Skocz do zawartości
Gość piter8841

Ile % w przednich szybach bocznych???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piter8841

Witam

Chciałbym przyciemnić nieco szybki w pasku i tu nasuwa mi sie pytanie w jakim stopniu przyciemnione są oryginalnie przednie boczne szyby i w ogóle wszystkie szyby?:confused:

Jeśli ktoś wie to proszę o podpowiedź.

Mój passat 97 rok dodam tak dla jasności:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orginalne szyby sa juz fabrycznie przyciemnione, dalsze jej przyciemnienie to juz ryzyko u diognosty na przegladzie- przejdzie albo nie :) , nie wszyscy dopuszczają tego typu manimulacje. Ja mam tydzien juz po przyciemnieniu szyb z boku czyli od kierowcy lub pasazera tz 1 a reszta z tyłu to 3 przyciemnienie. Diagnosta znajomy wiec mysle ze podbije przeglad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biernik

boczne mają coś koło 18% przyciemnienia , więc nie ma opcji przyciemnienia.

Po za tym nie wolno na przednie boczne naklejać zadnej foli, ze względów bezpieczeństwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piter8841

Wiem co do prawa to trzeba sie wystrzegać pyskowania policjantowi.

A jaka folia przyciemniałeś? ile % ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folia BRUXSAFOL typ TiNT przyciemnienie z przodu 20% a z tyłu 50%. czyli można powiedziec że przegiecie o 8% przyciemnienia z przodu. Przy zalożeniu że przednie maja jak kolega mówił 18% przyciemnienia fabrycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piter8841

O to widzę, że kolega zainwestował w lepszą folię hehe A masz może jakieś zdjęcia jak to wygląda bo tez bym sobie tak przyciemnił chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym zdjecia dodal z srodka i z zewnatrz, w ogule to autko po liftingu tz. Powiem szczerze ze od 3 h siedze i patrze jak tu zdjecia wrzucic. Podaja na forum dwa przyklady ale za nic nie moge tego znależ. Cierpliwosc poplaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To weź prześlij mi na maila to sobie oglądne [email protected] :cool:

 

 

no tych nowych fotek nie mam jeszcze bo czekalem na fele ktore zalozylem dzis, a pozatym to pogode trzeba. O coś znalazłem jak tu fotki dodać... wiec przesyłam przed odpicowaniem bryki. Nowe nadeśle niebawem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piter8841

Ok to czekam a sam robiłeś szybki czy w jakiejś firmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok to czekam a sam robiłeś szybki czy w jakiejś firmie?

 

oddałem w rece fachowcowi- prywatnemu ale sprawdzony bo juz wiele aut widzialem jak szybki sciemnil. Jesli chodzi o przyciemnianie samemu to jest ryzyko... albo ci sie uda albo spaprasz i stracisz to co wlozyłeś. Ja za przyciemnienie 7 szyb zaplacilem 400zł. Pamietaj ze podczas zakladania fili na szybe tapicerka zostaje sciagnieta by folie przykleić pod uszczelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piter8841

Ja to sobie sam przyciemnię jak pogoda się trochę poprawi koszt folii nie jest duży i mogę zaryzykować jak mi nie wyjdzie to najwyżej ściągnę folię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności