Skocz do zawartości
Gość dziadzia

Sprzeglo-Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziadzia

Witam wczoraj w berlinie podlo mi sprzeglo tzn bylo tak dojechalem do skrzyzowania chce wrzucic 1 a tu nic nie wejdzie zaden bieg na zgaszonym silniku wsadze biegi ale jak bym chcial zapalic na biegu to nie przekreci rozrusznikiem co to sie moglo stac sprzeglo padlo czy cos w skrzyni.

Narazie mnie ta przyjemnosc kosztuje 1500zl laweta z berlina do tarnowa prosze moze ktos mial taki przypadek:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotweiler

Jak nie ma żadnych odgłosów ocierania, pisku czy tp, to pewnie padł Ci, siłownik sprzęgła. Trzeba nalać płynu i odpowietrzyć. Przeważnie pojedzie, jak płyn nie ucieka zbyt szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia

wydaje mi sie ze jak by silownik padl to pedal sprzegla by wpadl w podloge a tu jest wszystko tak jak bylo z pedalem sprzegla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj w berlinie podlo mi sprzeglo tzn bylo tak dojechalem do skrzyzowania chce wrzucic 1 a tu nic nie wejdzie zaden bieg na zgaszonym silniku wsadze biegi ale jak bym chcial zapalic na biegu to nie przekreci rozrusznikiem co to sie moglo stac sprzeglo padlo czy cos w skrzyni.

Narazie mnie ta przyjemnosc kosztuje 1500zl laweta z berlina do tarnowa prosze moze ktos mial taki przypadek:mad:

 

ja bym obstawił na wieniec na kole dwumasowym - moze koło się rozpada- tak jak kolega wspomniał wcześniej - jeżeli padnie siłownik pedał jest jak szmata i idzie w podłoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia

juz wszystko jasne rozlecialo sie to male lozysko iglowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja miałem to samo dzisiaj, właśnie mechanik rozbiera mi auto

zaraz do niego idę i się dowiem co się stało, jakby co to dam znać,ale jakie są koszty może wiecie sąsiaduje z Tarnowem, możemy się zgadać ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożysko igłowe?????

Niedługo się dowiem czy to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK to łożysko

jeśli chodzi o koszty to narazie nie podam bo właśnie skręcają

może jutro jeśli to istotne

Pozdrawiam guciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności