Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam oj tam nie widziałeś Gładziny za kółkiem swojego "pontona". Wszystko zależne od kierowcy i ciężaru auta. Owszem zawieszenie też ma znaczenie ale w każdej klasie auta też trzeba mieć umiejętności.
Dokładnie, my widzieliśmy Gładzine w paszczaku na lotnisku i podejrzewam , że wielu by nie poradziło sobie nawet jadac honda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, my widzieliśmy Gładzine w paszczaku na lotnisku i podejrzewam , że wielu by nie poradziło sobie nawet jadac honda.

 

No to jest wiadome, ze lącznik ma tutaj kluczowe znaczenie ;) ale gdyby passat byl lepszy niz honda to jezdzilby passatem ;)

 

Swoją drogą ma ktoś moze zaslepke na reling tą przednia? Ostatnio w Szczecinie nie dosc, ze dostalem mandat to jeszcze mi zaślepke ch.. ukradli... Konkretnie przod prawa strona, ta od pasazera. Bardzo byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony chciałbym Ci pomóc ale mam przednią lewą lub tylną prawą... Zrobisz z dwóch jedną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zielony chciałbym Ci pomóc ale mam przednią lewą lub tylną prawą... Zrobisz z dwóch jedną
Z B3 nie podpasuje mu na bank :P a z simsona tym bardziej Wojtek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te są z Ikarusa :P Lekko dopiłuje i będzie caca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi dzisiaj w nocy probowali przeparkowac przystanek, ale dali sobie spokoj po tym jak nie znalezli obd :]

jedynie co zauważyłem to odsuniety na maxa fotel i problem z wlozeniem kluczyka w stacyjke (wszedl ale z oporami).

 

---------- Dodano o 15:15 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:14 ----------

 

dodam ze zamki wygladaja na nieruszone ale przekrecic ich nie moge (ale nie wiem czy dlatego ze nie byly - przynajmniej przeze mnie - nigdy nie przekrecane czy przez ingerencje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi dzisiaj w nocy probowali przeparkowac przystanek, ale dali sobie spokoj po tym jak nie znalezli obd

jedynie co zauważyłem to odsuniety na maxa fotel i problem z wlozeniem kluczyka w stacyjke (wszedl ale z oporami).

 

Moze macie jakis żóltodziobów w Szczecinie nowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ciagle sie zastanawiam jak otworzyl auto??

bo otwierajac nie zwrocilem uwagi w jakim polozeniu jest bolec w dzwiach, bo centralny i tak probuje otworzyc zamki nawet jak jest juz auto otwarte.

 

---------- Dodano o 15:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:18 ----------

 

co nie zmienia faktu ze dzis zaparkuje sobie tak samo pod blokiem tylko ze pojde posiedziec na tylnia kanape za ciemnymi szybkami z bejsbolem :devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu ze dzis zaparkuje sobie tak samo pod blokiem tylko ze pojde posiedziec na tylnia kanape za ciemnymi szybkami z bejsbolem

 

PRAWDZIWY złodziej dwa razy do tego samego auta nie wchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PRAWDZIWY złodziej dwa razy do tego samego auta nie wchodzi

 

Może to nie był prawdziwy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to nie był prawdziwy...

 

Nie wiadomo jeszcze, pewnie na dniach bedzie wiadomo. Nikt roboty sobie nie pozwoli zabierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PRAWDZIWY złodziej dwa razy do tego samego auta nie wchodzi
Albo wraca sprawdzić dlaczego mu się nie udało :P
Nie wiadomo jeszcze, pewnie na dniach bedzie wiadomo. Nikt roboty sobie nie pozwoli zabierać
Te kilka passatów co zginęło k. Połczyna, te co zniknęły w Policach, w Nowogardzie i jeden niedaleko mnie na wsi mówi o działającej grupie specjalizującej się w passiakach. Ciekawe ile jeszcze w okolicach zniknęło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te kilka passatów co zginęło k. Połczyna, te co zniknęły w Policach, w Nowogardzie i jeden niedaleko mnie na wsi mówi o działającej grupie specjalizującej się w passiakach. Ciekawe ile jeszcze w okolicach zniknęło ?

 

oby tylko nasze nie poznikały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach

VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL

29.06-1.07 2012

OSiR Wawrzkowizna

odbędą się

I TWÓRCZE WARSZTATY BABSKIEGO ZAKĄTKA VW-PASSAT.PL

W tym roku tematem będzie biżuteria autorska. Pokażę jak oraz pomogę zrobić kolczyki, breloczki, korale, bransoletki, zawieszki do telefonów, zakładki do książek itp . Warsztaty są organizowane nieodpłatnie. Koraliki i potrzebne półfabrykaty, dostaniemy od sponsora, dostępne będą na warsztatach „ do wyboru, do koloru „ . Mile widziane małe kombinerki , gdyż posiadam jedynie trzy sztuki, ale są w Castoramie w cenie około 8 zł.

W trosce o męską grupę zlotu – święty spokój od płci pięknej podczas leczenia kaca. Dzień, godzina i miejsce do ustalenia z zainteresowanymi .

Na warsztaty nie ma zapisów, jednakże chętnych proszę o kontakt na PW, abym mogła się mniej więcej zorientować jaką ilość półfabrykatów muszę zapewnić. Oczywiście nawet zdecydowanym dopiero na miejscu nikt nie zamknie drzwi przed nosem

Na przyszły rok - jeśli będzie zainteresowanie – już mam pomysły na II warsztaty BABSKIEGO ZAKĄTKA!

Zatem ZAPRASZAM!

Alutek

Edytowane przez Alutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, jak juz sie dobierają na wysoka skale do pasaciorów , musze wykminic inne zabezpieczenie tzw mam pomysła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oby tylko nasze nie poznikały
Trzeba się zabezpieczyć.
W ramach

VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL

29.06-1.07 2012

OSiR Wawrzkowizna

odbędą się

I TWÓRCZE WARSZTATY BABSKIEGO ZAKĄTKA VW-PASSAT.PL

W tym roku tematem będzie biżuteria autorska. Pokażę jak oraz pomogę zrobić kolczyki, breloczki, korale, bransoletki, zawieszki do telefonów, zakładki do książek itp . Warsztaty są organizowane nieodpłatnie, jedyny koszt to należność za wykorzystane przez uczestniczki / uczestników koraliki i półfabrykaty (para kolczyków wyniesie około 1,5 zł) Liczę na miłe spędzenie czasu przy kawie – ewentualnie innych napojach Koraliki i potrzebne półfabrykaty dostępne będą na warsztatach „ do wyboru, do koloru „ . Mile widziane małe kombinerki , gdyż posiadam jedynie trzy sztuki, ale są w Castoramie w cenie około 8 zł.

W trosce o męską grupę zlotu – święty spokój od płci pięknej podczas leczenia kaca. Dzień, godzina i miejsce do ustalenia z zainteresowanymi .

Na warsztaty nie ma zapisów, jednakże chętnych proszę o kontakt na PW, abym mogła się mniej więcej zorientować jaką ilość półfabrykatów muszę zapewnić. Oczywiście nawet zdecydowanym dopiero na miejscu nikt nie zamknie drzwi przed nosem

Na przyszły rok - jeśli będzie zainteresowanie – już mam pomysły na II warsztaty BABSKIEGO ZAKĄTKA!

Zatem ZAPRASZAM!

Alutek

Alu brawo za pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się zabezpieczyć.

 

już to zrobiłem , wstawiłem paska do garażu i zastawiłem maluchem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ramach

VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL

29.06-1.07 2012

 

 

Dla po nie których będzie to zbawienie :D jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla po nie których będzie to zbawienie jestem za
Chyba dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już to zrobiłem , wstawiłem paska do garażu i zastawiłem maluchem

 

Trzech chłopa i masz po zabezpieczeniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności