Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

kolego mam stare swoje lampy jak byś cos potrzebował albo jakby sie cos nie dało zrobic a byś rozklejał swoje to moge ci je oddac bo mi w garażu leżą

A w jakim stanie te lampy? Jakby Mały nie potrzebował to może ja bym odkupił, bo w prawej mam całkiem zrypaną regulację i świeci w dół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mały ale nie musisz sciagac zderzaka ja w swoim bez zdejmowania wyciągam lampy odkrecam wszystkie mocowania i przedni gril i wyciagam tylko zarówke od kierunków bo ona jest długa i chaczy przy wyciaganiu kolego mam stare swoje lampy jak byś cos potrzebował albo jakby sie cos nie dało zrobic a byś rozklejał swoje to moge ci je oddac bo mi w garażu leżą

 

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

 

adzieki za info zaraz do niego napisze czy cos ma z tych gratów dzieki

 

Jak cos bede mial polamane to zglosze sie do Ciebie Stasiu :).

 

Grzesiek jak znajdzie cos to pewnie porobi zdjecia i wysle Ci na @ z dana częścia ale najlepiej jak bys podał mu jakiś nr EGR wtedy zerknie czy ma akurat z takim numerkiem

 

Możesz jeszcze napisac do tego gostka z forum Łukasz nik luka1912 na allegro jest wpisany ymiliony też ma dobre części i rownie w dobrych cenach.

 

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

 

A w jakim stanie te lampy? Jakby Mały nie potrzebował to może ja bym odkupił, bo w prawej mam całkiem zrypaną regulację i świeci w dół...
Jutro koło 16 zerkne z Mateuszem jeśi da rade zrobić to bez wymiany niczego to dam Ci znac Michał. Szkoda, ze masz też prawa lampe tak jak ja. Narazie zaklepuje u Stasia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam za darmo koledzy ja nic nie chce one mi leza w garazu a nie są jeszcze w takim stanie zeby je wywalić na złom lub do smieci a mam lewą i prawą i mogą sie przydąć o choćby jak by ktos chciał swoje rozklejac i puzniej by sie cos wysypało to mam na zapas takze czekają dajcie znac jak bedzie potrzeba

 

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

 

Michał jak Mały nie bedzie potrzebował a uda mu sie to zrobic to dam ci je za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz przychodzi taka ankieta :) i trzeba zaznaczyć jedną z trzech odpowiedzi, wypełniałem taką ostatnio i zaznaczyłem odpowiedź nr 3, że nie wskazuje osoby która w tym dniu i o tej godzinie kierowała moim samochodem choć na zdjęciu wyraźnie widać mnie :), dostałem 100zł bez punktów karnych za nie wskazanie osoby, nadmieniam, że mandat otrzymałem od straży gminnej a oni nie mają możliwości dochodzić kto jechał tym samochodem.
To miałeś szczęście bo im sie nie chciało pytać urzędu o twoje zdjęcie do porównania. Ja tak miałem i się nie wymigałem, ale to jest tak jak zdjecie jest wyraźne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby Mały nie potrzebował to może ja bym odkupił, bo w prawej mam całkiem zrypaną regulację i świeci w dół...

 

Michał ja mam regulacje od lampy h7 ze starej rozwalonej lampy

jak chcesz mogę Ci dać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

no ja tez mam taka ankietę tyle tylko ze jak zaznaczę pkt 3 to mam zapłacić o 100zl więcej niż suma mandatu :(

dzisiaj odsyłam kwitek z odwołaniem , zobaczymy co będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd masz info? Lecą jakieś zapowiedzi na MTV? Jaką brykę robili? Bo nic mi się tu w oczy nie rzuciło, pod Biedronką nie parkował jeszcze

 

Pawle już Ci wszystko tłumaczę. Info mam od brata (notabene Twojego sąsiada strażnika:D) uczestnika programu . Zapowiedzi osobiście na MTV nie widziałem. Koleś zgłosił się do programu ze starym mercedesem karawenem ekipa z pimp my ride go zabrała jednak na miejscu okazało się nie ma sensu go odpicowywać ze względu na zbyt duże koszty. Zaproponowali mu że kupią mu cadilaca i go odpicują i tak się stało:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okazało się nie ma sensu go odpicowywać ze względu na zbyt duże koszty. Zaproponowali mu że kupią mu cadilaca i go odpicują i tak się stało

 

A MK3 nie chcą odpicować - mogą mi też cadilaca kupić :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleś zgłosił się do programu ze starym mercedesem karawenem ekipa z pimp my ride go zabrała jednak na miejscu okazało się nie ma sensu go odpicowywać ze względu na zbyt duże koszty. Zaproponowali mu że kupią mu cadilaca i go odpicują i tak się stało
Z tego co widzialem co w stanach daja za auta do pimp my raie to polskie przy nich to cacuszka. Tam jakos nie mieli problemu zeby z auta ktore wyjechalo ze szrotu zrobic fajne autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A MK3 nie chcą odpicować - mogą mi też cadilaca kupić

ta 8 litrów pojemnosci:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A MK3 nie chcą odpicować - mogą mi też cadilaca kupić :D:D:D

 

Panowie a może zrobimy inicjatywę społeczną tzn wszyscy razem, każdy sam :P wyślemy zgłoszenia hurtowo i zatytułujemy

"pimp my Passat - zach-pom" może się komuś uda ,wybiorą najbardziej "zmęczonego paska i będziemy mieli w regionie Passata z tv 42" play'em i innymi bajerami

to co startujemy??:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba szkoda by mi było mojego, żeby go pomalowali w panterke albo inne cholerstwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chyba tez mi było by żal jak bym zobaczył jak z passata przerobili na cadillaca i wsadzil V8 i z bulgotem po ulicy smigał e lepiej juz niech zostanie tak jak jest no inna by była sprawa jak by tak chcieli go z tuningowac ale w miare przyzwoicie i ze smakiem a nie jakieś tam pinki pinki i pare kaloszy sam bym musiał widziec jaki mają projekt i co chca zrobic o to moze jeszcze bym sie skusił na taką zabawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mogl bym sie skusic na jakeis faje skórzane wnetrze jakies radyjko, dobre glosniczki (oczywiscie nie takie, ze po 10tys km bym slyszał kazda srube w aucie) TV bez przesady i fajne laczki :) tak moglo by dla mnie wygladac wiecej raczej bym nie chcial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba szkoda by mi było mojego, żeby go pomalowali w panterke albo inne cholerstwo

 

Weso nie dziwię Ci się:P to ja byś się grubo zastanowił czy oddać im mojego dziadzię:D

 

Koleś dla zwały nagrał filmik i wysłał do programu, a ze mu się udało to inna para kaloszy. Jak to mówią ..... ma zawsze szczęście:P

 

mały3310 gdybyś widział w jakim stanie był ten mercedes to te amerykańskie bryki przy nim to pikuś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał ja mam regulacje od lampy h7 ze starej rozwalonej lampy

jak chcesz mogę Ci dać

Oo a powiedz mi dużo jest roboty z wymianą tego? Trzeba rozklejać lampę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oo a powiedz mi dużo jest roboty z wymianą tego? Trzeba rozklejać lampę?

 

Michał nie mam pojęcia, ja to wyrwałem z lampy, która szła na śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienie temat w Polczynie w nocy znow 2 paski zmienily wlasciciela i Endruju dzwonil ze w Swidwinie Pasek i 2 sharany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Płotach ostatnio dwa tourany i w Łobzie kilka vw :-(

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmienie temat w Polczynie w nocy znow 2 paski zmienily wlasciciela i Endruju dzwonil ze w Swidwinie Pasek i 2 sharany.

 

e no u Was to się dzieje, ty gwoździe na noc wysypuj na wjeździe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności