Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, zielony nie ma tak dobrze. :P My się z Sebusiem umówimy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My z Wesem właśnie po kilku z pod klatki dziabnelim
A co nie wpuściły was kobiety do domu że spod klatki? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
( kto ma szkołę ma lżej)

 

zależy jak na to patrzeć :P bo jak w tygodniu pracujesz a na weekendy masz szkołe ( tak jak ja ) to też nie mam lżej, bo zapier*ol x2 :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My się z Sebusiem umówimy.

 

Na mycie mojego Gofera możemy się umówić ale wiesz - za dwie dyszki to full wypas z woskiem na myjni jest więc Twoja cena średnio atrakcyjna :P

jak tam weekendzik Panowie? My z Wesem właśnie po kilku z pod klatki dziabnelim

 

A no mi się weekendzik dopiero zaczął :( Byłem zobaczyć obwodnicę i dla co niektórych z Was (często przejeżdżających przez N-D) mam dobrą wiadomość - najprawdopodobniej już dziś będzie można ominąć Nowogard obwodnicą :) na razie tylko jedną nitką ale zawsze to lepsze niż stanie kilkanaście/dziesiąt minut w korku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spaliło mi w halogenach
napewno bym takich nie wsadził zobacz jakie one są mocne 100W x 2 ile tracisz na energi wsadził bym takie jakie fabryka przewiduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebus, a u Ciebie jeszcze 2 Citroeny Saxo stoją? To wtedy mogę za 3 samochody wziąć 40 zł, z woskowaniem i odkurzaniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze zrobimy spota i za jednym zamachem obskoczysz wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak masowo to aż nie dam rady, mogę obskoczyć samochody z Nowogardu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napewno bym takich nie wsadził zobacz jakie one są mocne 100W x 2 ile tracisz na energi wsadził bym takie jakie fabryka przewiduje
Juz nie raz w gazetach testy robili chinskich zarowek i te 100W ledwo wyciagaly 50W ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej już dziś będzie można ominąć Nowogard obwodnicą na razie tylko jedną nitką ale zawsze to lepsze niż stanie kilkanaście/dziesiąt minut w korku.

no ja dzisiaj przez Nowogard jechałem i też wracałem bo nie była otwarta obwodnica. A korek w Nowogardzie od samego wjazdu do niego.

 

A nikt spota nie robił małego na trasie w kierunku Szczecina na zajeździe przed Kliniskami? Widziałem 3 lub 4 passaty ale nie zdążyłem zauważyć kto był koło nich, ani nie zdążyłbym wyhamować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napewno bym takich nie wsadził zobacz jakie one są mocne 100W x 2 ile tracisz na energi wsadził bym takie jakie fabryka przewiduje
http://allegro.pl/zarowka-h1-h3-h4-h7-efekt-xenon-blue-vision-wrocla-i1878046329.html są jeszcze takie mają 55w takie same były u mnie tylko żółte.Chodzi mi o to jak one świecą i czy nie zgasną po tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolego zalezy kto to robi jesli jest firma dobra sprawdzona to napewno beda swiecić tyle na ile one są przeznaczone powiem jedno wkładaj takie jakie były a czas swiecenia to juz loteria jedne swiecą po kilka lat a inne to po tygoniu szlag je trafia co do żółtych to najlepsze bo mam takie w zapasie to są orginalne Bosch bo mam jedną ale niewiem z jakiej to firmy a dokupiłem własnie Boscha i jest róznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat mam pytanie. :) Jak wam weekend mija? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniając temat mam pytanie. Jak wam weekend mija?

 

A Ty spać jeszcze nie powinieneś? ;)

 

no ja dzisiaj przez Nowogard jechałem i też wracałem bo nie była otwarta obwodnica. A korek w Nowogardzie od samego wjazdu do niego.

 

No toś się załapał na ostatni korek :P

 

http://www.gddkia.gov.pl/article/10048/jedna-jezdnia-obwodnicy-omijamy-juz-nowogard

 

u Ciebie jeszcze 2 Citroeny Saxo stoją? To wtedy mogę za 3 samochody wziąć 40 zł, z woskowaniem i odkurzaniem.

 

Jeśli chodzi o ścisłość to Saxo i Ax - ja Ci dobrze radzę idź już spać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spać jeszcze nie powinieneś?

tjaa, już dawno po dobranocce Bartku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I młodego wyganiaja spać :D to jest następca młodego juz to widzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest następca młodego juz to widzę

Pożyjemy, zobaczymy - może i on będzie tak twórczy w kwestii wyjazdu na ogólnopolski :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pożyjemy, zobaczymy - może i on będzie tak twórczy w kwestii wyjazdu na ogólnopolski
Może autobusem nie będzie chciał jechac ale może coś innego zaproponuje ciekawego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebus, Michał, nie jeszcze spać nie powinienem, a dobranocki od dawna nie oglądam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności