Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na górnym zawiasie jest w miejscu czarnrj kropki sróba na imbus i ja odkrecam i zawias schodzi do góry a dól trzeba te 2 odkecić. U ciebie zapewne trzeba pokombinować z nakrętką w miejscu gdzie zaznaczyłem na czerwono i zawias schodzi do góry.
Stad te roznice ;)

Na gorze albo odkrece ta co zaznaczyles na czerwono, albo ta co jest po prawej stronie na zolto. Efekt bedzie taki sam ;)

Klucz to chyba tylko taki w ksztalcie L:

d28373b0441f2664m.jpg

Grzechotka nie podejde, a te zostaly w domu w szczecinie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/yato-yt-0400-klucze-torx-imbus-komplet-hrc-40szt-i1599453367.html w tym zestawie są klucze torx 12-kątne do odkrecenia tych śrub. Jak odkręcisz to co ja zaznaczyłem na czerwono to chyba szybciej i latwiej. Jadę w czwartek z Pyrzyc do Rudy Śl przez wrocław to moge coś ci podrzucić. Bo chyba we wrocku stacjonujesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po tym jak ten passat wygalda i tak sie dziwie ze ktos przezyl' date=' na zywo to nie wygladalo za dobrze[/quote']

Bo pewnie strażacy bawili sie w tuning i chcieli robic kabrio,oni sie nie bawia,tylko nożyce,rozpieraki i heja :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jade jutro ze znajomym zobaczyc tego golfa http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9tdi-hatchback-4-drzwi-C18271690.html

Auto ma byc dla jego zony,powiedzcie na co zwracac uwage przy ogladaniu takiego auta zeby nie kupic miny,kabelek zwykly mam to ewentualnie jakies tam bledy mozna sprawdzic ale co pozatym sprawdzac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jade jutro ze znajomym zobaczyc tego golfa http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-...C18271690.html

Auto ma byc dla jego zony,powiedzcie na co zwracac uwage przy ogladaniu takiego auta zeby nie kupic miny,kabelek zwykly mam to ewentualnie jakies tam bledy mozna sprawdzic ale co pozatym sprawdzac??

Myślę, że na forum golfa powinieneś zadać takie pytanie oni bardziej będą się orientować w jakie typowe miejsca w MK4 zaglądać.

Ja jak bym sprawdzał to przedewszystkim blachy, łączenia czy równe, poodchylać uszczelki przy szybach czy niema gdzieś śladów po jakimś lakierowaniu, komora silnika szukać śladów napraw, w środku podłogę wymacać czy gdzieś wody nie łapał czy wilgoci na dywanie niema i ogólnie co tam można jeszcze patrzeć, szyby czy daty się zgadzają VAG'a podpiąć czy jakichś błędów poważniejszych nie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na forum golfa powinieneś zadać takie pytanie oni bardziej będą się orientować w jakie typowe miejsca w MK4 zaglądać.

Ja jak bym sprawdzał to przedewszystkim blachy, łączenia czy równe, poodchylać uszczelki przy szybach czy niema gdzieś śladów po jakimś lakierowaniu, komora silnika szukać śladów napraw, w środku podłogę wymacać czy gdzieś wody nie łapał czy wilgoci na dywanie niema i ogólnie co tam można jeszcze patrzeć, szyby czy daty się zgadzają VAG'a podpiąć czy jakichś błędów poważniejszych nie widać

 

No o takie porady mi chodzi,na forum golfa juz nie bede pisal bo czasu malo a jutro bedziemy go ogladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

potrzebuje pomocy z radiem? prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje pomocy z radiem? prosze

 

A co się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/yato-yt-0400-klucze-torx-imbus-komplet-hrc-40szt-i1599453367.html w tym zestawie są klucze torx 12-kątne do odkrecenia tych śrub. Jak odkręcisz to co ja zaznaczyłem na czerwono to chyba szybciej i latwiej. Jadę w czwartek z Pyrzyc do Rudy Śl przez wrocław to moge coś ci podrzucić. Bo chyba we wrocku stacjonujesz???

Nasadzki z torxami (i to nawet te z zabezpieczeniem secure) na grzechotki mam, tylko ze w szczecinie.

We wrocku zabawie jeszcze z tydzien, a przekladke bede chcial zrobic teraz w piatek, bo w sobote mi sie przeglad konczy.

 

Jesli to nie problem to pozyczylbym jakis zestawik niezbednych kluczy, ktore pozwola mi na przekladke drzwi, blotnika i lusterka ;). Oddam w szczecinie w okolicach 29-30.05 jak juz zjade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj namiary na siebie. Tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj namiary na siebie. Tel.
Poszlo na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie - ma ktoś jeszcze ramki forumowe??

Pytanie drugie - nokian co ty masz w tym silniku że chodzi jak V6 :P miałem się spytać już po Glinnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze pytanie - ma ktoś jeszcze ramki forumowe??

Dołączam do pytania... ostatnio pisałem, ale zero odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do pytania

Ja mam - za 50 zika oddam ze swojego auta :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam - za 50 zika oddam ze swojego auta :lol

 

Moderator i taki zdzierca no, powinieneś kolegom z regionu za darmo oddawać! :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to wiesz kto daje :P:D

 

 

 

 

 

 

 

Artmin :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za darmo to wiesz kto daje :P:D

 

 

 

 

 

 

 

Artmin :lol

 

:haha Eee, chyba wolę nie znać szczegółów :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy to za dobrą i dużą butelczynę odda rameczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy to za dobrą i dużą butelczynę odda rameczki
Pustą bo zbiera na nowe auto. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warszawka na majówce podebrała mu trochę :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności