Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

ja;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym komisyjnie łapy ucinał lub wieszął za jaja na suchych gałęziach nad przepaścią

 

a ja bym na pal nabijał, bez żadnych komisji!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ktos z posiadajacych Vaga tu na miejscu w szczecinie da rade odczytac mi przebieg?

 

Weso Ci odczyta bez problemu - zresztą już się zaoferował jak widzę ;) a odnośnie zakupu takiego sprzętu to u nas na forum możesz kupić ale jeśli chcesz tylko sam dla siebie to chyba jednak trochę za droga sprawa (za klona VCDSa trzeba zapłacić teraz pewnie ze 3 stówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weso Ci odczyta bez problemu - zresztą już się zaoferował jak widzę a odnośnie zakupu takiego sprzętu to u nas na forum możesz kupić ale jeśli chcesz tylko sam dla siebie to chyba jednak trochę za droga sprawa (za klona VCDSa trzeba zapłacić teraz pewnie ze 3 stówki)

 

no juz dogadany temat, masz racje ze tak dla swojego widzi mi sie nie ma sensu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.wp.pl/kat,121,title,Nowa...wiadomosc.html

 

nabijać na pal!!!! sku....... złodziei

Łupem gangów specjalizujących się w kradzieżach tego rodzaju padają zwykle niemal nowe, drogie auta, bardzo często SUV-y
Dobrze ze mam paska z 97r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci idzie sprzedaż tego co pokazywałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak krew z nosa zero tel. Jak sie wkurze to puszcze go za 25 i wyjdę na swoje ale wczesniej wstawie go w komis do szczecina. W dziale giełda jest temat i link do aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pytam, bo chłopaki (Endrju i Maks) mówią, że okropny zastój. A nie chcesz dziadka pogonić a tego zostawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa powody.

1. Chce kupic działke i otworzyć sklep w Okunicy

2. Mam afn i wiem ze kilka następnych lat bedę jezdził a pompowtryski to juz loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otworzyć sklep w Okunicy

Jaka branża? Chyba, że wolisz zachować w tajemnicy do otwarcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka branża
A jaką branże mozna otworzyć na wsi :P Spożywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaką branże mozna otworzyć na wsi :P Spożywka

 

Tzn. monoplowy konkretnie. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaką branże mozna otworzyć na wsi Spożywka

 

Masz doświadczenie? Jak byś potrzebował pomocy/podpowiedzi to zapraszam - pracuję w hurcie spożywczym od 15 lat (przez 5 lat sam prowadziłem sklep spożywczy) - trochę kontaktów mam itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz doświadczenie? Jak byś potrzebował pomocy/podpowiedzi to zapraszam - pracuję w hurcie spożywczym od 15 lat (przez 5 lat sam prowadziłem sklep spożywczy) - trochę kontaktów mam itp.
Nie mam doświadczenia ale wszystkiego sie powoli naucze, ale dobrze wiedzieć do kogo uderzyć z problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nabijać na pal!!!! sku....... złodziei
Ja miałem dzisiaj taki przypadek że zaczęło coś napierdal.ć. Jechałem z Jolą, mówię - Ku*wa coś się s*******..o - ale spojrzałem we wsteczne lusterko a spod nadkola wyleciała butelka plastikowa, ale się nie zatrzymałem. Tylko się zastanawiałem skąd ona się tam znalazła. Myślałem czyżby się przykleiła do bieżnika?. A tu masz babo placek. Teraz już będę wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem dzisiaj taki przypadek że zaczęło coś napierdal.ć. Jechałem z Jolą, mówię - Ku*wa coś się s*******..o - ale spojrzałem we wsteczne lusterko a spod nadkola wyleciała butelka plastikowa, ale się nie zatrzymałem. Tylko się zastanawiałem skąd ona się tam znalazła. Myślałem czyżby się przykleiła do bieżnika?. A tu masz babo placek. Teraz już będę wiedział.
Widzisz Jacek nie dość ze nie miał byś auta to i jeszcze żony. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa złodzieje grasują, ale jak to mówią - głupi ma zawsze szczęście - zapomnieliśmy z kolegą wczoraj o antenie od CB i tak przez całą noc była sobie przykręcona na aucie. Na szczęście rano była na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dość ze nie miał byś auta to i jeszcze żony.
A ..uj z żoną, gdzie ja bym takiego busa znalazł :D
zapomnieliśmy z kolegą wczoraj o antenie od CB i tak przez całą noc była sobie przykręcona na aucie. Na szczęście rano była na swoim miejscu.
A dzisiaj ok. 16 widziane twoje wozidło w stałym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności