Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy Ci tu przecież życzy bezawaryjnej jazdy
i jak tu nie pić?? wczoraj porządnie oblałem habetę,coby fochów jak passat nie miała,rano kac,do pracy na rusztowanie ,lekkie zawroty głowy,dzisiaj poprawka żeby elektryka nie siadła i jutro znowu kac....i jak tu nie pić??? hehehehehe

 

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

 

Chociaż kupiłes 1.9 DCi?
tak,120 KM 6 biegów

 

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

 

chciałem mondka,ale wyszło jak wyszło,miało być 2,5 -170 KM a jest 1.9 (znowu DIZEL) 120 KM,ale jak się nie ma tego co się chce to trzeba lubić co się ma,albo jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma juz samochodów niezawodnych, te przestali produkować w latach 90. Potem juz tylko gorzej, choć Każdy samochód jest dobry jak sie o niego dba (wszystko na czas itp) a jak służy jako wół roboczy to już nie auto. Ale jeśli chodzi o lagune to też kilka osób odradzało mojej teściowej ten zakup z 3 lata temu.

 

Pozdrawiam i bezawaryjności życze.

 

 

P.S.

i jak tu nie pić?? wczoraj porządnie oblałem habetę,coby fochów jak passat nie miała,rano kac,do pracy na rusztowanie ,lekkie zawroty głowy,dzisiaj poprawka żeby elektryka nie siadła i jutro znowu kac....i jak tu nie pić??? hehehehehe
He he przypomniało mi sie ze tak samo robiłem przy 1 aucie (fiesta) i przez rok nic nie dokładałem tylko oleje zmiany , filtry a po roku sprzedałem wyszedłem na zero. Pozostałe auta już nie obeszły chrzsztu i nie było tak pieknie. To twój będzie latał. Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto mandaty za prędkość będzie płacił???chyba SZYMONEK!!!!!!auto zajebiaszcze,tylko ten AWTOMAT....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Mhttp://www.youtube.com/watch?v=xGGZsNow0-M&feature=related marcin cos Ci kolego wkleje tylko to jest akurat silnik dizel 3,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy samochód jest dobry jak sie o niego dba
mój jest od pewnego gościa,nie woził cegieł,nie palił gumy na każdej krzyżówce,razem z żoną użytkował przez 220 tysi,teraz ja bedę,może akurat trafiłem na ten egzemplarz dobry i zadbany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame] Marcin zerknij ale to jest silnik dizel 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój jest od pewnego gościa,nie woził cegieł,nie palił gumy na każdej krzyżówce,razem z żoną użytkował przez 220 tysi,teraz ja bedę,może akurat trafiłem na ten egzemplarz dobry i zadbany

 

Jak wlepę nakleisz to napewno się nie popsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten słynny oplowski diselek 3.0? Ja ogolnie nastawiuam się na benzynę+podtlenek LPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wlepę nakleisz to napewno się nie popsuje.

no i 20 KM więcej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ wrazie pomocy wal na gg tam nie zawsze złapiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i 20 KM więcej będzie

 

Dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj porządnie oblałem habetę

To może przez tego kaca taki delikatny się zrobiłeś ;). Dominik, pogłaszcz tam jutro Kowala po główce ode mnie :D

 

interesują mnie opinie o takim wynalazku

O k..., paskudny jak gó*no!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży drugi raz zaplułem fona. :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Marcin ten słynny co był w ssabach , oplach , reno, i bodajrze w nissanach , także i ten 2,2dci, tez był nie najlepszej konstrukcji, tez potrafił na robic bałaganu ,w silniku słynne obracajace, sie panewki na wale .

 

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

 

Andrzej no co ty, tak żone za,,,,,,,,,,asz a to chyba z tych wpisów, Dużego ma gość poczucie humoru, nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O k..., paskudny jak gó*no!

 

No i po c..j czyściłem lapka godzinę temu? :D:D:D Idę spać bo już mnie brzuch ze śmiechu boli i żona dziwnie się na mnie patrzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik, pogłaszcz tam jutro Kowala po główce ode mnie
daleko nie masz,możesz podjechać,kawa,ciasto zawsze się znajdzie,drzwi mam zawsze otwarte dla przyjaciół to i pogłaskać po głowie mnie będziesz mógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Tak tego saaba ujmę:

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i po c..j czyściłem lapka godzinę temu?
ja se maseczkę do szlifowania gładzi zakupiłem za całe 0,7 PLNów jak narazie daje radę....

 

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

 

Tak tego saaba ujmę:
i znowu maseczka papierowa uratowała monitor!!!!!! Duży,RESPECT!!!!!

 

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

 

koledzy,kto ma jakiś namiar na ładne gumy letnie w rozmiarze 205/45/17 lub 225/45/17 do mojej habety,najlepiej używki bo nowe to hohoho....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie chwaliłeś, ze na 17-stkach. Zapodaj fotosa jakiegoś. Tylko 205 do 17" trochę cinkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności