Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a ja z innej beczki,czy można sprawdzić stan świec żarowych bez wykręcania?? jak tak to jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja z innej beczki,czy można sprawdzić stan świec żarowych bez wykręcania?? jak tak to jak??

Jeden koniec kabelka do plusa aku a drugi do główki świecy. jak iskrzy to znak że świeca żyje :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nic się nie spierd...li????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co :-D oczywiście do świecy tylko delikatnie dotykasz i patrzysz czy iskrzy a nie łączysz na stałe. Równie dobrze możesz wstawić żarówkę na przewodzie i jak się zapali to też ok. Sposób szybki, prosty i skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeden kabel od aku do obudowy świecy,drugi kabel od aku do główki?? tak??

 

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:26 ----------

 

bo jeśli chodzi o kabelki to ja zielony jestem,na wagary chodziłem jak uczyli w szkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko jeden kabel od plusa aku do główki świecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ma iskrzyć?? jak nie to zje***ana

,ok,qmam już,dzięki Szafcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma iskrzyć. A najlepiej wstaw żarówkę w ten przewód albo są takie gotowe probówki z żaróweczkami i przewodem można je kupić w każdym sklepie moto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są takie gotowe probówki z żaróweczkami i przewodem
mój teściu ma w garażu takie cóś,se pożycze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam będziesz miał problem z dostaniem się do ostatniej świecy, nie pamiętam co ale coś trzeba chyba odkręcić przy silniku aby się tam dostać. Wiem że się męczyłem przy pasku ojca z tą świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziesz miał problem z dostaniem się do ostatniej świecy
NO!! pierwsza od grodzi,widziałem,hu...wy dostęp,ale dam se radę,Szafcik,na spocie beera masz u mnie,albo setę!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ ale odkręcasz listwę i każdą osobno sprawdzasz bo jak przez listwę to jak chociaż jedna będzie dobra to będzie iskrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szafcik,na spocie beera masz u mnie,albo setę!!!!

na dobre trawienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na dobre trawienie
też,my jeszcze razem nie pili.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie dopadła usterka autka. Jak wracałem z Chociwla zauważyłem że kierownica ciężej się kręci. Myślałem że to zalepione śniegiem nadkola stawiają opór ale po oczyszczeniu objawy zostały. Jola w poniedziałek jeździła autem i też mówiła że ciężko chodzi kierownica. Jak zajrzałem do zbiorniczka zauważyłem brak płynu. Uzupełniłem ale kiera dalej się kiepsko kręci. W płynie zauważyłem opiłki metalu. Przypuszczam że pompa powiedziała pa pa. Oleju pod autem nie widzę ale jest osłona i bez zdjęcia jej się nie obejdzie. Może maglownica puściła oliwkę? Mam pytanie do osób, które coś w tym temacie robiły, czy kupować nową pompę czy używkę. A może inaczej to jakoś ugryźć? Może ktoś ma jakieś doświadczenia ze wspomaganiem chętnie poczytam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek mi sie wydaje ze pompa jest ok. raczej maglownica daje d..y , miałem to u siebie przed zmiana silnika ze były opiłki. Po zmianie silnika przy wspomaganiu nie ma róznicy tez opiłki(układ 2 razy wymieniany płyn) a w drugim silniku pompa była ok w 100%. Moze u ciebie tylko pompa nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ma iskrzyć

problem w tym że swieca grzejaca ledwo ledwo tez bedzie iskrzyc ... moim skromnym zdaniem - wykrecenie i podlaczenie bezposrednio do AQ daje pelen obraz

No i mnie dopadła usterka autka

 

jesli nie wyje - problem lezy w zaworze ktory puszcz plyn na przekladnie ... byc moze zalepiony jest opilkami - na rynku 90% pomp to regenerowane produkty z tego co pamietam KAYBA robila nowe pompy z podwyzszonym cisnieniem (120bar) - ori mialy 90 bar - z tym ze nie nalezy sie bac regenerowanych pomp - dzialaja rownie dobrze jak nowe - plukanie ukladu zweryfikuje czy pompa to smietnik czy jeszcze pojezdzi

 

BTW - jaki kolor plynu masz wlany w tej chwili - zielony czy czerwony ??

 

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

 

dostałem przypadkiem ... podobno można ich ogladnąc w Berlinie

wywalili mnie na plecy :zeco

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=W2ytn66X4ZI]http://www.youtube.com/watch?v=W2ytn66X4ZI[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW - jaki kolor plynu masz wlany w tej chwili - zielony czy czerwony ??
Zielony chociaż wygląda na brunatny ale po włożeniu bibułki uzyskałem kolor zielony. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostałem przypadkiem ... podobno można ich ogladnąc w Berlinie

wywalili mnie na plecy

 

w humorze i rozrywce jest link do magików, którzy grali na rurach pcv

jakiś miesiąc temu w niemieckim mam talent występowalo dwóch gości Bubble Beatz grających na złomie i świetnie wykonali insomnie faithlessa, można ich zobaczyć na stronie rtl.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w humorze i rozrywce jest link do magików, którzy grali na rurach pcv

Magicy... leo pokazał muzyke, bomba i rewelacja normalnie mi tatuaż odpadł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności