Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu sprawdzałeś przez serwer w Poznaniu?

:zeco Ja tylko pstryknąłem :P Nie wiem czemu się tak zrobiło :niekumam

 

Tylko nie szczać ze śmiechu

 

No popatrz, to nie mam aż tak źle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajta do pierwszego... wtedy będę miał 6Mbit :P Teraz "tylko" 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym radzicie zapaćkać gumkę nr 1? Silikonem, czy jakimś smarem może? W tej szczelinie pod kompem zbiera mi się syf i odpływ 2 jest kiepski i leci mi woda środka chyba po lince od otwierania klapy. I później takie akcje muszę robić jak w foto nr 2.

J@centy - dzięki za podpowiedź.

woda.jpg

29092010184.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży z tego co wiem, nie można "zapaćkać" tej dziurki bo tam jest odpływ wody. Ja podnosiłem kompa i tam czyściłem, miesiąc był spokój, teraz znowu to samo. Linke mam "zapaćkaną" smarem i wydaje mi się że sączy się przez kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chcę tylko to przy lince oznaczone nr 1 jakoś zabezpieczyć, bo to podczas deszczu jest zalewane. A odpływ pod kompem czyściłem kiedyś i drutem jakimś i sprężarką przedmuchiwałem, ale i tak przy konkretnej ulewie woda nie nadążała spływać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś może pomóc w tym temacie cyt

Witam kolegów kolega chce zakupić piękną Borę i w związku z tym mam prośbę o pomoc w uzyskaniu historii autka , lecz najważniejszy jest ostatni wpis a dokładniej przebieg bo na chwilę obecną ma 98 000 km i jest zadziwiająco niski (wręcz nierealny ) Jeżeli ktoś z kolegów miałby dostęp to proszę o sprawdzenie WVWZZZ1JZ2W284446 Dziękuję i pozdrawiam

 

([email protected] ) na wypadek jakby ktoś się bał publicznie podać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
capslock82 ale masz podpis z ciekawości zrobiłem u siebie test...

Dominik ty w domu masz takie łącze? Chyba po LAN'ie poszedł ten test;) Albo z roboty:D

No ja chcę tylko to przy lince oznaczone nr 1 jakoś zabezpieczyć, bo to podczas deszczu jest zalewane. A odpływ pod kompem czyściłem kiedyś i drutem jakimś i sprężarką przedmuchiwałem, ale i tak przy konkretnej ulewie woda nie nadążała spływać.

Paweł kompa do góry i sprawdź jak wygląda uszczelka pod nim, bo może to tam woda przelatuje do środka.

A gumkę od linki najlepiej najpierw (wyczepić, wyciągnąć?) wyczyścić tą bruzdę w niej posmarować ją silikonem i dopiero włożyć na miejsce, ja tam zrobiłem i trzyma już drugi rok:ok:

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy taką uszczelkę można gdzieś nową kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów kolega chce zakupić piękną Borę i w związku z tym mam prośbę o pomoc w uzyskaniu historii autka , lecz najważniejszy jest ostatni wpis a dokładniej przebieg bo na chwilę obecną ma 98 000 km i jest zadziwiająco niski (wręcz nierealny ) Jeżeli ktoś z kolegów miałby dostęp to proszę o sprawdzenie WVWZZZ1JZ2W284446
Teraz raczej będzie ciężko. Serwisy nie chcą podawać takich danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł kompa do góry i sprawdź jak wygląda uszczelka pod nim, bo może to tam woda przelatuje do środka.

A gumkę od linki najlepiej najpierw (wyczepić, wyciągnąć?) wyczyścić tą bruzdę w niej posmarować ją silikonem i dopiero włożyć na miejsce, ja tam zrobiłem i trzyma już drugi rok

Dzięki! Jutro będę działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie czy taką uszczelkę można gdzieś nową kupić?

Bartek, a twoja jest już taka zajechana że nową chcesz? Trochę zabawy będzie z założeniem nowej, bo trzeba będzie ją zakładać od samego początku linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na takim łączu to ja już bym serwer zakładał

Mam tyle, że nie u siebie ;)

Tylko nie szczać ze śmiechu

No ja szczerze nie mogę się powstrzymać... na modemie było szybciej :)

Dominik ty w domu masz takie łącze? Chyba po LAN'ie poszedł ten test Albo z roboty

Niee to moje prywatne, symetryk i to za darmo, ale to przez to, że mam w dobrym miejscu mieszkanie na 11 piętrze i mogę robić za stację przekaźnikową. Najlepsze jest to, że to tylko połowa łącza bo zapychałem je przez torrenty, ale kumpel jest wyrozumiały ;) W ogóle to zadziwia mnie prędkość czasami bo jest szybsza niż mój HDD potrafi zapisywać dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyszlo tyle:

972043998.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niee to moje prywatne, symetryk i to za darmo

No to ładnie ci się trafiło;) Serwer pod mały hosting można stawiać;)

Ja szukam jakiegoś dobrego neta za dobrą cenę.

Teraz za 50zł mam to:

972042579.png

Ale tobie to do pięt nie dorastam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za nie sprecyzowanie, chodzilo o uszczelke od kompa, ta co jest pod tą plastikową skrzyneczką z ECU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzilo o uszczelke od kompa.

Prawdopodobnie można dostać, to jest taka gąbkowata uszczelka i często mruszeje od błota i wody. Nie mam teraz jak sprawdzić bo coś mi ETKA się posypała :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do netu - z usług Netii ktoś korzysta? W marcu mi się Neo kończy i zastanawiam się poważnie nad zmianą - połowa mniej do płacenia (~50 zł) i 8 MB.

Tylko gdzieś tam czytałem, że jak się coś sypnie, to dogadać się z obsługą abonenta jest już problem. No i czy w kulki nie lecą z transferem.

 

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

 

972058831.png

 

Hehe, taki wynik dostałem na 6-cio megowej Neo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja szczerze nie mogę się powstrzymać... na modemie było szybciej
Czekaj wybudujesz się na wsi to będziemy się razem śmiać. :P

Chociaż zanim wybudujesz chałupę to może do ciebie dojdą z netem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już lepiej ;)

972060648.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jakieś te wskazania są;) 46 mega z neo :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności