Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zna sie ktos na cwiczeniach na zrzucenie oponki? ;)

 

Od ponad 2och miechow biegam na biezni po 45min co 2gi dzien, od miesiaca naparzam brzuszki z przerzucaniem ciezarkow na boki, grzbietki na wzmocnienie kregoslupa, i prawie codziennie gram ok 1h w badmintona. Na poczatku bralem jakiego fat burnera z amerykanskiego sklepu PX, pozniej HYDROXYCUT Advanced, teraz L-karnityne i nic nie zrzucilem. W pasie nic nie zeszlo. Jedyny plus to czuje sie bardziej rzeski i dluzej na biezni wytrzymuje.

 

JAk najlepiej zarzywac L-Karnityne? Mam Olimpa 1500 w kapsulkach i jeszcze polowe paczki HYDROXYCUTa, bo w polowie przerwalem jego zarzywanie nie widzac efektow.

 

Wiem, ze dieta tez ma duze znaczenie, dlatego staram sie unikac za duzych porcji i tlustego zarcia, ale nic to nie daje.

 

Macie jakies dobre rady?

 

Witam, witam.

 

Widze ten sam problem co u mnie ;]

Tez się wziołem za siebie i za swój daszek ( dobry właściciel trzyma konia pod dachem).

 

Po wstępnej informacji uzyskanej od znajomego, z brzuszkiem to jest ciężka sprawa ;] bo nabyć go jest chwila moment, lecz troszkę ciężej z zrzuceniem.

 

Na zrzucenie tkanki tłuszczowej najlepsze są ćwiczenia typu CARDIO, ćwiczenia które podwyższają tętno serducha.

Mariusz musisz poszukać info na temat ćwiczeń CARDIO.

Ja nie biorę żadnych tam spalaczy tłuszczu, trzeba pocierpieć trochę, chciało się wyhodować brzuch to teraz trzeba się pomęczyć.

 

U mnie wygląda to tak.

W pracy:

3 x tyg siłownia, 2 x tyg ćwiczenia CARDIO (pas neoprenowy na brzuch)

7 x tyg 6 weidera w domu

 

no i odstawilem zarcie typu FAST FOOD, COLE, CHIPSY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, zna sie ktos na cwiczeniach na zrzucenie oponki?

Przestań tyle żreć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejni nie jechałeś wczoraj w stronę Tanowa około 12.00 a około 13.00 w stronę głębokiego z Tanowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biorę żadnych tam spalaczy tłuszczu, trzeba pocierpieć trochę, chciało się wyhodować brzuch to teraz trzeba się pomęczyć.
Najgorsze jest to, ze mam go do malego ;)
pas neoprenowy na brzuch)
Caly czas go zakladam. Widze, ze po treningu mam prawie cale mokre gacie, ale oprocz tego innych efektow nie widze.

 

Tabletki ktore wyzej wymienilem bym chetnie je zuzyl bo szkoda wywalac, tylko jak je brac zebyc cosik pomogly.?

 

---------- Dodano o 14:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:15 ----------

 

Przestań tyle żreć!
Nigdy nie jadlem na opór. Po prostu mam slaba pzemiane materii. Moja zonka potrafi wciagnac czasami wiecej niz ja w ciagu dnia, a i tak szczypior z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho, juz masz swoje lata ;] a wiec wysilek musi byc podwojny.

 

Skontaktuj sie z Kosmalem, wyglada jak patyk ;] niech ci zdradzi tajniki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu samozaparcie i mniej jedzenia to jest podobnie jak zucic palenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno jak rzuca się przez Ż!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach juz Dominik to błąd paluch sie omcknoł ::jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regularne, małe porcje 5 razy dziennie. Podstawa to regularność jedzenia i do tego dieta. Ogolnie jak ktos chce schudnac to polecam strone sos-ochudzanie.pl - znam juz jeden przypadek osobiscie i kilka ze slyszenia ze to dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podstawa to regularność jedzenia i do tego dieta.

A co ty za głupoty gadasz :*... Podstawa każdej diety to... RUCH! Nie ma efektów bez ruchu, nawet jakbyś "NIC" (zwracajcie uwagę na ten cudzysłów) nie żarł to siedząc na dupie przed kompem nie ma możliwości żeby zmniejszyć wagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem - ale pisząc to do Jericha zakładałem że będzie dalej biegał i się ruszał jak już wspomniał wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zrzucić parę kilo, to zapraszam do mnie na magazyn :D Kilka ton akumulatorów dziennie do przewalenia, o ile prędzej nie siądzie kręgosłup to coś z wagi na pewno spadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma efektów bez ruchu, nawet jakbyś "NIC" (zwracajcie uwagę na ten cudzysłów) nie żarł to siedząc na dupie przed kompem nie ma możliwości żeby zmniejszyć wagę.
A te elektryczne cuda techniki na prad, co same skurcze miesni robia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i wspomagają ale na pewno nie zastapią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam,duzo ruchu,2 czerw grejfruty,herbata zielona lisciasta na dzien dobry,czerwona po posilkach,ja mialem 4 dziennie i o stalych porach,ostatni 18-19,basen tez jest dobry woda wyciaga i rób spokojne typowe brzuszki.Ja w niecale 3 mies 25kg w tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te elektryczne cuda techniki na prad, co same skurcze miesni robia?
To gawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te elektryczne cuda techniki na prad, co same skurcze miesni robia? ;)

 

Akumulator 12V 120Ah 870A

centraHD140.jpg

 

Mozna tez użyć do skurczu mięśni ;]

Takie cuda to w bajkach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Podbijam,duzo ruchu,2 czerw grejfruty,herbata zielona lisciasta na dzien dobry,czerwona po posilkach,ja mialem 4 dziennie i o stalych porach,ostatni 18-19,basen tez jest dobry woda wyciaga i rób spokojne typowe brzuszki.Ja w niecale 3 mies 25kg w tył
Systematycznosc. U mnie z tym najwiekszy problem, ale postaram sie pilnowac.
Akumulator 12V 120Ah 870A
Kopniecie by bylo ;) Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności