Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

J@ceq, no kogo jak kogo, ale że mnie nie zauważyłeś dzisiaj to jestem zawiedziony Mijaliśmy się na końcu Przestrzennej przed 14
Nie widziałem a leciałemn do szpitala po Jole jak wracałem widziałem granatowego B5 przed liftem kombi na Goleniowskiej, leciał w stronę miasta ok. 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję nie zarżniętej T4, najlepiej z jak największą liczbą siedzeń... ma ktoś coś na oku?

Może przy okazji podpowiecie, który silnik lepiej wybrać... generalnie diesel mi chodzi po głowie, ale czy ten 2.5 czy 1.9?

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.5 czy 1.9?

Braciak miał wcześniej T4 2.5 101 km i chodził on jak wściekły. Jednak najlepszy do tej masy byłby ten 150km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś wady tych T4? Na co zwrócić uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj Jarek spróbuj go spowrotem wcisnac masz pokrowce na siedzeniach jesli masz to weszedł podwinoł sie kawałek i zablokował prowadnice od zagłówków spróbuj je w dół wciskac potem spowrotem dogóry
Nie mam pokrowców, zagłówek jest w samym dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakieś wady tych T4? Na co zwrócić uwagę?

Dominik moj kolega ma t4 z 1.9 do sprzedania odmalowany konserwacja zrobiona szyby przyciemnione na 8 osob podwyszany po kapitalce silnika jest naprawde zadbany albo drugi ma vito v-klase 230 tez zadbany sprawdz link wlasnie wystawił zawsze sie dogadasz co so vito..a t4 jutro bym wiedział ile..

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2533376797

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakieś wady tych T4? Na co zwrócić uwagę?

Generalnie to chyba nie mają wad, bynajmniej brat tylko lał ON i robił trasy przez parę lat. Później nabył T5 ale to już porażka do kwadratu i sprzedał. Przy zakupie zwracać uwagę czy multivan lub carawella nie była składana ze zwykłego blaszaka, reszta to raczej loteria bo za dobry i pewny egzemplarz trzeba słono wybulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik moj kolega ma t4 z 1.9 do sprzedania odmalowany konserwacja zrobiona szyby przyciemnione na 8 osob podwyszany po kapitalce silnika jest naprawde zadbany albo drugi ma vito v-klase 230 tez zadbany sprawdz link wlasnie wystawił zawsze sie dogadasz co so vito..a t4 jutro bym wiedział ile..

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2533376797

 

przestan z tymi zgnito. To jest porazka do kwadratu. Do wszystkiego musisz wyciagac silnik. Auto dobre dla mechaników bo wyciagaja od Ciebie pieniadze tylko za wyciaganie silnika ;)

 

T4 nie maja wad byle bynie bylo zjeżdzone mega. Ja bym sie rozgladał za T5 1.9 105 koni bodajze. Jezdzimy takim w pracy i mimo malego silnika do tej budy auto o dziwo daje rade, a idzie na rowni z passatem 101 koni ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
generalnie diesel mi chodzi po głowie, ale czy ten 2.5 czy 1.9?

tylko i wylacznie 2.5R5 TDI - 1.9 to TD - brak diagnostyki ... T4 trzymaja cene - to jedyne dostawczaki ktore sa nie do zamordowania

A jakieś wady tych T4

rdza - nadkola - progi w okolicy drzwi kierowcy/pasazera - rolki drzwi przesuwnych (czasem pekaja) - zamki drzwi tylnych - jesli takowe posiada (klapy sa OK)

 

zwroc uwage na przelozenie skrzyni biegow - jesli auto bylo robione z dostawczaka - bedzie mialo bardzo krotka skrzynie biegow - prawie nie ma roznicy miedzy biegami 1 i 2 oraz V-max na 5tym biegu mniejszy niż w wersji osobowej

 

poza tego typu *******ami - wiekszych wad nie ma - zawieszenie wyjatkowo udane -belka skretna zamiast McPherson'a sprawia ze to auto w terenie nie ma sobie rownych - co ciekawe - belka posiada regulację - oznacza to ze przod auta mozna podniesc/opuscic o kilka cm.

T4 bedzie zapewne leciwe - odblysniki lamp beda w zlym/srednim stanie - w nocy bardzo uciazliwe

 

przepalajace sie podswietlenie pokretel w kokpicie kierowcy (zielone zegary)

 

w wersji dostawczej WIELKA kierownica - osobowe mialy male kolo kierownicy - bardzo wygodne do manewrowania autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok 17.30-18.00 widziany prawdopodobnie kolega KUDLATY2009, trasa Okunica - Pyrzyce, jechał w kierunku Pyrzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitarka leo, i teraz wiem na czym stoję, w razie czego jakby jakiś w Szczecinie się trafił znajdziesz czas, żeby rzucić okiem?

 

---------- Dodano o 08:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:40 ----------

 

2.5R5 TDI

No... tego znaleźć w necie to sukces :P nie za wiele ich jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znajdziesz czas, żeby rzucić okiem

nie ma problemu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio ok 22.30 gładziny paska widziałem z kluczykami w drzwiach:d zapomniał zabrać:) dobrze że ma czujnych kolegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sie wkurzyłem, zakosili mi dekielki z 4 felg;/ szukamy na allegro i odb iór osobisty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i sie wkurzyłem, zakosili mi dekielki z 4 felg;/

Skąd ja to znam :| Dlatego do swoich nawet nie zakładam :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm, mam klamere na bloku na miejsce w ktoreym dizisaj stał:) przejde się, tylko nie wiem czycos bedize widac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś się w weekend wybiera do Wolina na wikingów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ktoś się w weekend wybiera do Wolina na wikingów ??
Może zajadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności