Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Co do koloru to ciężko kupić w tym samym odcieniu. Kup ori używkę i niech pomalują oraz niech zrobią przejscie na sąsiedni element tak jest najlepiej bo nie ma różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady.

Chyba tak zrobie bo lekko uszkodzone drzwi juz byly raz malowane, a nie bardzo mi sie widzi kolejna warstwa lakieru na nich ;). Tak samo z maska, nigdy nie byla uszkodzona ale jest z innego pasiora i ma juz na sobie 3 warstwy lakieru ;) (oryginał + zmiana koloru). I teraz ja czeka 4ta warstwa, a lakiernicy nie bardzo chca zeszlifowywac ten lakier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quna felek,,, i mnie dopadła wymiana szczotek od wentylatora klimy , tak to jest jak szewc w dziurawych butach chodzi ,,, wokoło wszystkim ponaprawiałem a o osobie zapomniałem , ale temat juz ogarniety , zakup szczotek (magnet Mareli ) delikatne zeszlifowanie na papirze ściernym, złozenie witraka A i przy okazji nasmarowanie łozyska i montaz ,teraz to tak cicho chodzi ze go wcale nie słychac, ale jest to do zrobienia i mam jeden w zapasie tylko szczotki musze nowe wsadzic i bedzie na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos tematu na temat demontazu przednich drzwi z zawiasow i blotnika. Jest taki na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16:20 jak wracałem to dopiero co było po wypadku... masakra co zostało z passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam jakiegos tematu na temat demontazu przednich drzwi z zawiasow i blotnika. Jest taki na forum?

Przednie drzwi demontujesz poprzez odkęcenie małej śróbki i sciągasz drzwi z zawiasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masakra co zostało z passata.

No masakra...kurde trochę deszczyk popadał i zaraz wypadki... W ogóle w pasku poducha nie wystrzeliła, chyba jakiś powypadkowy już był (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boczna może i wystrzeliła - zdjęcia nie są aż tak dokładne. A tych co robią obejścia na AIRBAGACH osobiście bym z mostu na beton zrzucał i to tak żeby jeszcze twarzą w studzienkę walili! Bo ja "rozumiem" że można cofać przebiegi, maskować szpachle, wymontowywać jakieś lepsze radia, navi czy cokolwiek ale żeby na bezpieczeństwie oszukiwać, z resztą to samo dotyczy się obcinana czujników klocków hamulcowych i podmiany opon na gorsze (chociaż tu akurat w miarę można zweryfikować na oko - bieżnik bieżnikiem ale jeśli opona jest starsza od samochodu to też coś nie tak). Niestety komisy samochodowe potrafią powyciągać nawet dywaniki, gaśnice, apteczki!!!

 

W niektórych samochodach poduszka nie wystrzeli jeżeli nie ma się zapiętych pasów ale jak jest w Passatach to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tych co robią obejścia na AIRBAGACH osobiście bym z mostu na beton zrzucał i to tak żeby jeszcze twarzą w studzienkę walili!
Aaa tam drutem kolczastym owijał jajka i po betonie gołą du.ą woził po Szczecinie. Nie ma na to kary która byłaby adekwatna dla takich "mechaników".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tych co robią obejścia na AIRBAGACH osobiście bym z mostu na beton zrzucał i to tak żeby jeszcze twarzą w studzienkę walili!

 

W niektórych samochodach poduszka nie wystrzeli jeżeli nie ma się zapiętych pasów ale jak jest w Passatach to nie wiem.

Jak strzelaja poduchy to strzelają obie obojetnie czy pasy są zapiete czy nie. A co do obejść to nie wiesz czy wogóle miał aktywne poduchy. Ja już jeżdze 2 lata z swięcącą sie kontrolką i mi to nie przeszkadza skąd wiesz może ten pasek też tak jeździł. Ale ogólnie to jak jak robia obejscie i ty o tym nie wiesz i masz nadzieje że sprawna to głupota tych co to robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda psa ...

Dlatego uważam że w Polsce też powinien być przepis żeby wozić psy w kontenerkach/transportówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda psa ...

Dlatego uważam że w Polsce też powinien być przepis żeby wozić psy w kontenerkach/transportówkach.

nie bardzo widze swojego owczarka, czy dominika amstafa w takim pojemniku;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dużych psów są odpowiednio duże klatki. Przykładowo już za naszą zachodnią granicą jest obowiązek przewożenia psów w klatkach/kontenerkach. Mało tego, wymagają jeszcze paszportu dla psa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z jednej storny niby ok, ale co taka klatka, przewaznie plastikowa pomoze, przy takim wypadku, po tym jak ten passat wygalda i tak sie dziwie ze ktos przezyl, na zywo to nie wygladalo za dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są klatki plastikowe jak i metalowe. A co taka klatka pomoże?? Dużo...

Po pierwsze pies nie leci przez przednią szybę.

Po drugie pies doznaje minimalnych urazów, ponieważ w gruncie rzeczy nie tak łatwo przy uderzeniu/wypadku połamać klatkę. A pies nie lata po całym samochodzie.

Po kolejne pies w podróży jest dużo spokojniejszy i w ogóle sie nie stresuje.

 

Ja mam małe psy (West) i wożę je na tylnej kanapie w kontenerkach, mało tego, kontenerki przypinam pasami, wtedy wiem że nic im nie grozi.

Jeśli pies jest duży to duża klatka i do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przednie drzwi demontujesz poprzez odkęcenie małej śróbki i sciągasz drzwi z zawiasu.
Az takie to proste? ;)

Kurcze, ogladalem jeszcze raz i nie wiem o ktora srube chodzi. Jak dla mnie to 3 sruby trzymaja drzwi.

1208050af472c531m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na górnym zawiasie jest w miejscu czarnrj kropki sróba na imbus i ja odkrecam i zawias schodzi do góry a dól trzeba te 2 odkecić. U ciebie zapewne trzeba pokombinować z nakrętką w miejscu gdzie zaznaczyłem na czerwono i zawias schodzi do góry.

arx1305634694u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności