Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Zalatwic przetrzymanie barek i statku do niedzieli? Bez paliwa daleko nie poplyna :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek jak dasz mi na niego dokładne namiary podskoczę się dowiedzieć, co i jak. A te ceny za używane sprężarki czy nówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalatwic przetrzymanie barek i statku do niedzieli? Bez paliwa daleko nie poplyna

Trzymaj nawet do Lipca :D Niech przychodzą po baterie oświetleniowe, to sprzedaż mi skoczy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statki to raczej za każdą godzinę opóźnienia naliczają kary. Natomiast barki i ich właściciele bardziej olewają pośpiech. Więc kto wie może zawitam ale bez rodzinki.

 

Jacku dokładnych namiarów jeszcze nie mam w sensie adresu. Mam nr tel 888 898 363 , Dariusz Pietrukaniec maila: [email protected] i póki co wystarczyło.

Znalazłem go na alledrogo :

 

http://www.allegro.pl/item988499496_sprezarka_klimatyzacji_vw_passat_b5_zexel_dcw_17.html

 

Nie wiem czy ma warsztat, magazyn, halę, zakład produkcyjny czy garaż u wujka. Fakt byłbym bardzo wdzięczny jakbyś miał chwilkę i oko w oko z nim zagadał. Czy wzbudził twoje zaufanie itd itp. Ale naprawdę jeżeli masz po drodze i żaden problem dla ciebie chwilkę pościemniać z gościem.

 

Co do drugiego twojego pytania odnośnie cen to cytuję jego odpowiedzi:

 

sprezarki sa sprawdzane pod kazdym katem i sa sprawne w 100% sa po przedladach i testach,jezeli było cos nie tak w sensie głosno pracowało łozysko,spalona cewka,itp.wszystkie czesci były wymieniane i nowe,sprezarki sa gotowe do montazu zalane olejem FUCHS TRINITRON o lepkosci SEZ 80,to ze wygladaja ładnie sa one odswiezane zeby niebyło brudu i smaru/oleju,jesli chodzi o przebiegi to sam pan moze sobie odpowiedziec na to pytanie kazdy samochód ma ok 180tys.km przejechane ;-) ,posiadam sprezarki prawie nowe pracowały ok.6 miesiecy do 12m-cy w aucie w cenie 650zł z gwarancja na 6m-cy,pozdrawiam z powazaniem darek.

 

A to inna odpowiedź:

 

powiem tak pamis jest wporzadku i niema z nimi zadnego problemu co do ceny to daje duzo do myslenia orginał zexel to koszt 1550zł,jesli chodzi o moje sprezarki daje panu gwarancje te prawie nowe sprezarki mam ich niewiele sprzedaje je po 650zł standardowe 500zł i tez smigaja bez problemu na 100szt.w tamty roku miałem dwie reklamacje wymieniłem i niebyło problemu klijenci zadowoleni prosze sprawdzic komentarze,a co sie stało z pana sprezarke zatarła sie???

 

I jeszcze na deser przedostatni mail:

 

> >jesli chodzi o oznaczenia sprezarek zexel to ;

> >8D0 260 805

> >8D0 260 805D

> >8D0 260 805M

> >8D0 260 805S

> >to sa te same sprezarki i niczym sie nieróznia prócz oznaczen na

> tabliczcce znamionowej,jesli da sie weze rozkrecic od sprezaki bez

> problemu to koszt całej operacji z wymiana i napełnieniem,osuszeniem

> klimatyzacji wyniesie 900zł-1000zł maksymalnie,auto przyprowadzic prosze

> rano poznym popołudniem pan odbiera sprawne jesli pasuje panu takie cos

> to prosze o kont.tel.w celu uzgodnienia terminu,pozdrawiam darek.

 

Sorry że tyle napisałem ale może coś tobie pomoże w kontakcie z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwisko mi nic nie mówi ale postaram się zasięgnąć języka a może z gościem sam pogadam i obejrzę towar. Myślę że jutro albo pojutrze dam ci znać co z czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że Pan Darek z goleniowa jest bardzo uczciwy i myślę że nie będzie z nim żadnego problemu. A może skoro jest taki w porządku to tu na forum też znajdzie klientów. Jak narazie wszystko wskazuje że będę korzystał z jego usług. Wstępnie jestem umówiony na 23ego. Po całej operacji pozwolę sobie dokładnie opisać jakość jego roboty.

 

Jacku mam już dokładne miejsce jego urzędowania.

 

prosze dwa dni wczesniej o tel.potwierdzenie,adres MIEKOWO 15 ,72-100

GOLENIÓW ,jadac od szczecina w strone swinoujscia niewjezdza pan do

goleniowa tylko kieruje sie w strone swinoujcia droga nr.3 pierwsza

miejscowosc obok goleniowa to MIEKOWO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i slynna obwodnica miekowa ktora istnieje na mapach od paru lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MIEKOWO 15 ,72-100
Mam tam znajomego który siedzi w blacharce i lakiernictwie spytam go o tego Darka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to u nich ma być robione tylko, że Darek wydzierżawi na jeden dzień stanowisko. Pożyczy sprzęt i po sprawie. Na aukcji nie oferuje usługi założenia klimy więc może robi tylko od czasu do czasu jak się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może to u nich ma być robione tylko, że Darek wydzierżawi na jeden dzień stanowisko. Pożyczy sprzęt i po sprawie. ...więc może robi tylko od czasu do czasu jak się trafi.
Spoko Arku zaraz jadę do Goleniowa będę wszystko wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry już go nie ma

Edytowane przez robert270111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mała prośbę skoro już Robert tu dał. Był wątek na forum i poszły ostre wymiany zdań. Nie chce żeby to się przeniosło na nasze pogawędki. Obejrzyjcie ale żadnych komentarzy w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko Arku zaraz jadę do Goleniowa będę wszystko wiedział.
Arku byłem u tego znajomego i powiedział że zna tego człowieka, wie że zajmował się klimatyzacjami i że na stałe pracuje na lotnisku w Goleniowie. To że handluje sprężarkami dowiedział się ode mnie. Nic nie potrafił powiedzieć czy to jest fachowiec bo nic o tym nie słyszał. Powiedział że gość zajmował się wszystkim po trochu; klimatyzacjami, elektryką, sprowadzał i sprzedawał auta czyli łapał się wszystkiego aby sobie dorobić. Podjechałem do domu który mi wskazał kolega ale nikt mi nie otworzył (dzwoniłem przy furtce na dzwonek), nie wchodziłem na podwórko bo wisiała tabliczka zawiadamiająca o złym psie i mimo iż jakiś pies był w kojcu nie odważyłem się na wejście. Tak że niewiele załatwiłem. Aha podany adres Miękowo 15 to miejsce zamieszkania tego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz po powyższych informacjach sam już nie wiem czy mu oddawać paska czy nie. To teraz rebus na maxa do rozwiązania. Co wy sądzicie. Może mu powierzyć naprawę ale przy mojej obecności ? Jeżeli się zgodzi to ok jak nie to podejrzana sprawa. Sam już nie wiem.

 

Odnośnie kradzieży tego pasiorka to szczere współczucia, pech na maxa, a takich złodziejaszków to powinni.... brak słów.

Edytowane przez Arek5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mu powierzyć naprawę ale przy mojej obecności ? Jeżeli się zgodzi to ok jak nie to podejrzana sprawa. Sam już nie wiem.

Dokładnie tylko w Twojej obecności, zawsze możesz mu zwrócić uwagę .
widzieliście takie szopki
Bartek każdy sposób na odnalezienie auta jest dobry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak arku i co cała noc bedziesz siedział przy nim no chyba nie a gdzie masz tego passka teraz bo widze ze jesteś z polic ja tez moge podjechac i moze cos tobie pomoge napisz na pw lub na meila wżuć wiadomość

 

---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:33 ----------

 

mam takie pytanko czy nie mozna by załozyc taka małą stronke np,,,, moje,,,, nasze ,,,wasze,,, podróze vw passatem,, napewno by sie znalazło paru chetnych, do podzielenia sie informacjami,, na drodze ciekawe miejsca w polsce i w europie campingi jakie i gdzie mysle ze paru by chetnie opisało swoje wojaże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A witam forumowicza z Polic, Stasio troszkę się nie zrozumieliśmy u Pana Darka mam być rano ok 9:00 a ok 17:00 odbiór. Więc nocki u niego nie spędzę.

Paska mam w policach pod domem, co do zatartej sprężarki to chyba tylko fachowiec ze sprzętem może naprawić. Trzeba czynnik wyssać jeżeli jest, zdemontować sprężarkę, przepłukać system i to porządnie założyć nową sprężarkę i uzupełnić czynnik. Dodatkowo powymieniać osuszacz, skraplacz, filtr, zaworek.

A może ty masz jakieś doświadczenia z klimą gdzie swoją serwisujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko czy nie mozna by załozyc taka małą stronke np,,,, moje,,,, nasze ,,,wasze,,, podróze vw passatem,, napewno by sie znalazło paru chetnych, do podzielenia sie informacjami,, na drodze ciekawe miejsca w polsce i w europie campingi jakie i gdzie mysle ze paru by chetnie opisało swoje wojaże .

To nie miejsce na takie propozycję ;)

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=77 -> to jest odpowiednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już taki temat w Off topie trzeba tylko użyć szukajki.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności