Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Duży napisał:

26-06-09, 12:47

 

 

 

MariuszBie - Twoja kasa, to wydawaj ją jak chcesz, możesz kupić dowolną ilość wlep.

Na Twoim miejscu zamiast rzucać tu cenami (które każdy może zobaczyć przecież w wątku z wlepami) i oferować usługi, zapytałbym najpierw, kto z regionu ma chęć na wlepę.

Poza tym jeżeli było zapotrzebowanie, zbierali się chętni, opiekun grupy robił zamówienie i

dystrybucja zawsze odbywała się na spotach - nikt nie musiał do nikogo po domach jeździć.

Grupa istnieje tak długo jak forum, może najpierw poorientuj się w sytuacji, wpadnij na spot, pogadaj i wtedy ewentualnie wychodź z takimi propozycjami.

 

 

 

 

Witam

 

Sorrki ale nie było mnie w domu i dopiero teraz mogę coś napisać.

Nie wiedziałem że tak to jest organizowane w takim razie proszę o usunięcie mojego postu żeby nie robić zamieszania.

 

A ja jeżeli można to prosiłbym makspolczyn-a o jedną taką wlepkę z czarnymi oblamówkami. Rozliczenie na spocie 04.07.09 r., chyba będę mógł przyjechać?

Jeszcze nie byłem na takim spotkaniu.

Edytowane przez MariuszBie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, dopisz się do grupy zach.-pom.,wpisuj na listę i witamy na lotnisku w m. Czarne/Płot.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w końcu z tyłu mamy czytelną,doskonale widoczną nawet w nocy wlepę z logo forum.A tak na marginesie na tylnym zderzaku na środku mam dodatkowo naklejony napis stosowany na boku drzwi- wydaje mi się,że to co mam, jeśli chodzi o tył Passka wystarczy.
samiućka prawda Jurku.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba będę mógł przyjechać?

nie pytaj tylko wpadaj, 11.45 na parkingu na przeciwko reala:)) na słonecznym i wyruszamy razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Pasuje, bo nie wiem jak tam dojechać.

Edytowane przez MariuszBie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwuj wątek ze spotem, w tygodniu pewnie jeszcze będziemy się dokładnie umawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pytaj tylko wpadaj, 11.45 na parkingu na przeciwko reala na słonecznym i wyruszamy razem

I dopisz się w wątku Lato 2009 i Łysolek cię dopisze do spota. Grupa nam się rozrasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przy dobrych wiatrach to z 25 aut bedzie:D, przy takim przyroście userów z zach-pom to za rok na spotach bedzie po 50 aut:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja zona jezdzi autem i w świnoujściu byla juz u kilku mechaników karzdy stawia inną djagnoze a to sonda to przepływka to zawory a to poma oleju to wałkek rozrządu katalizator nie wiem czy ś-ciu nie ma dobrych mechaników czy tylko kase potrafią zdzierać , dlatego szukam pomocy tutaj znacie sie jezdicie passatami więc wydaje mi sie ze wiecie do kogo uderzyć z problemem , potrzebny mi tylko namiar na konkretnego gościa a autko zonka odstawi na wskazany adres. jeszcze raz dzięki za namiar na leoparda teraz postaram sie go jakos na tel moze zlapać

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to sprawa jasna. Myślę że ktoś znajdzie rozwiązanie i coś poradzi. Jak widzisz to prawie wszyscy rozbijają się klekotami, jedynie Artmin ma B4 w benzynie. A i JurekW też ma benzyniaka.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel ma 1.8T, więc jak wejdzie to pewnie coś poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mechaniorka u siebie,ma Vaga za prawie 30 tysi i nie ma znaczenia co,czym i jakim przyjedzie,byle miał komputer w aucie,podpina się pod wszystko .....a w TDIkach z zamkniętymi oczami szpera......a tak po prawdzie,ja nikomu innemu nie dam dotykać mojej maszynki.......{jedyny w Białogardzie DOKTOR od VW}...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tomku już masz potencjalne kontakty. Jeszcze może Ariel coś poradzi jest ze Szczecina i Jurek też gdzieś auto robi, jest z Polic. Chłopaki poradzą może da radę rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chentnie dołącze do społeczeństwa jak tylko wruce. jak byście planowali jakiś spocik pod koniec lipca to sie pisze na niego. do leoparda wysłałem mejla więc poczekam co odp. w szcz.juz tez byłem u chłopaka na wyspie puckiej ale terz mu nie dał rady chyba trudny egzemplarz mi sie trafił. zresztom nie pierwszy moj vw z problemami ale jestem wytrwały NEXT tuareq

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MariuszBie - Twoja kasa, to wydawaj ją jak chcesz, możesz kupić dowolną ilość wlep.

Na Twoim miejscu zamiast rzucać tu cenami (które każdy może zobaczyć przecież w wątku z wlepami) i oferować usługi, zapytałbym najpierw, kto z regionu ma chęć na wlepę.

Poza tym jeżeli było zapotrzebowanie, zbierali się chętni, opiekun grupy robił zamówienie i

dystrybucja zawsze odbywała się na spotach - nikt nie musiał do nikogo po domach jeździć.

Grupa istnieje tak długo jak forum, może najpierw poorientuj się w sytuacji, wpadnij na spot, pogadaj i wtedy ewentualnie wychodź z takimi propozycjami

 

Duży ma rację......popieram...

 

Pisz do Marcina(maxpołczyn),zrobi Ci wlepę,jak byś chciał......

Edytowane przez dj-kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością znasz lepsze rozwiązanie, napisz jakie;to wspólnie ocenimy
Mowisz, masz ;)

Jako ze wczesniej bylem/jestem zapisany w klubie Vectry to:

Pierwsze rozwiazanie to zapach:

1c2022281896dbaa.jpg

 

Kolejna propozycja to znaczek na grilla:

dd46ee21adfd105a.jpg

b19c60ef7b198e1f.jpg

 

Duza flaga klubowa ;):

997547938df7f62d.jpg

Naklejka na drzwi:

 

8c591ee7ddc7f51a.jpg

 

I flaga na okno:

093ced51393deda9.jpg

 

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

 

Kolejna opcją reklamowania forum są ulotki.

W VKP wygladalo to tak:

62e3c51b1e63de05.jpg

934da3ecf3ce8b9d.jpg

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ,zapach z logo forum to ja już od miesiąca mam powieszony na lusterku "do golenia",lecz w dalszym ciągu byłaby mi potrzebna lornetka aby sprawdzić "tożsamość" zbliżającego się z naprzeciwka Passka, a flagę narodową na szybie bocznej oraz na antenie dachowej straciłem już w ubiegłym roku (ktoś się nie bał i z...ł).:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja jeżeli można to prosiłbym makspolczyn-a o jedną taką wlepkę z czarnymi oblamówkami.

 

NIe ma problemu wlepa do odebrania w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten znaczek na Grilu mi się podoba....fajnie by było mieć taki na pasiaczku......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten znaczek na Grilu mi się podoba....fajnie by było mieć taki na pasiaczku.....

Wyrwałeś mi to z ust. Bardzo fajny gadżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności