Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A umiesz czytac ?

 

Przeoczyłem późno było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem akurat na przegladzie kontrolnym po napelnieniu.

Ja tez musze w tyg podjechac... do tego przeglad tech i ubezpieczenie... znowu trzepnie po kieszeni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze w tyg podjechac... do tego przeglad tech i ubezpieczenie... znowu trzepnie po kieszeni :(
Art to Ty sobie jakieś nadgodziny załatw.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy kiero o to zadbał :( Jeszcze 2 tyg i może bede mial troche wiecej luzu w pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy szukam listwy na tylnie drzwi do mojego paska. Moja mi gdzieś odleciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wy z klima walczycie a mi zaczelo cos w tylnim amorku latac jak by luzy jakies u gory:D nie wiem poducha sie wyrobila czy jakies inne cholerstwo, ale w srodku słychać jak by amorek sobie luźno latał:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu jeśli chcesz taką dużą wlepę na foli ONE WAY VISION czyli taką ja na autobusach to mogę coś takiego wykonać.

Porozmawiamy o tym na spocie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich . czy mogli byście mi polecić jakiegoś fachowca od 1.8T w zachodnio pomorskim bo powoli zaczynam tracić cierpliwość do mojego passacika z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fachowca od czego? bo jakoś tak nie sprecyzowałeś co boli twojego paszczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnika bląd 17536 juz poczytałem sobie o nim ale mechanicy mają wiele rurznych opcji i juz sam nie wiem co z nim robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o diagnostykę VAG to ostatnio kolega kubuś84 polecał kolegę Leopard ze Szczecina. osobiście nie miałem jeszcze okazji korzystać z fachowców w tym temacie... I niech tak zostanie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko Leopard zajmuje się bardziej dieslami:), nie wiem czy benzynami też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiś namiar na niego nr tel. gg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum jest ksywa Leopard :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Leopard , ale z tego co widziałem to już chłopaki na forum odpowiadali ci co z tym błędem zrobić. Sam JurekW ci napisał co masz sprawdzać. A Jurek się raczej nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy szukam listwy na tylnie drzwi do mojego paska

 

czarna matowa czy w kolorze nadwozia z chromem?

jeśli zwykła czarna to mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czarna matowa czy w kolorze nadwozia z chromem?

jeśli zwykła czarna to mam ;)

 

czarna matowa

Na spocie w Czarnym będziesz to się dogadamy.

Edytowane przez romano2650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taki lekki wieś tjuning ;).

 

Mariusz ,może i wieś tjuning - lecz mógłby być skutecznym sposobem na rozpoznanie Forumowego Passka jadącego z przeciwka,już z dużej odległości.Z pewnością znasz lepsze rozwiązanie, napisz jakie;to wspólnie ocenimy.A odnośnie zaklejania tylnej szyby to nie jestem sympatykiem takiego pomysłu, w końcu z tyłu mamy czytelną,doskonale widoczną nawet w nocy wlepę z logo forum.A tak na marginesie na tylnym zderzaku na środku mam dodatkowo naklejony napis stosowany na boku drzwi- wydaje mi się,że to co mam, jeśli chodzi o tył Passka wystarczy.:)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ja nie moge tego sprawdzić będonc 3000km od domu i potrzebuje czlowieka ktury by do niego zajrzał. dzięki za podpowiedzi

 

//popracuj nad ortografia

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ja nie moge tego sprawdzić będonc 3000km od domu i potrzebuje czlowieka ktury by do niego zajrzał.

Dobrze to sam piszesz że jesteś 3000 km od domu, a szukasz człowieka który by do niego zajrzał. A jednocześnie piszesz

czy mogli byście mi polecić jakiegoś fachowca od 1.8T w zachodnio pomorskim bo powoli zaczynam tracić cierpliwość do mojego passacika
Czyli co chcesz aby ktoś pojechał do ciebie czy udzielił ci porad przez neta bo nie rozumiem. Przez neta chłopaki napisali ci gdzie szukać rozwiązania. I musisz po kolei rozwiązywać niestety sam tę zagadkę albo u mechaników koło ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności